Zbiórka MIŚKA błaga o życie! - zdjęcie główne

MIŚKA błaga o życie!

3 421 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 87 osóbMiśka całe swoje dotychczasowe życie spędziła w gospodarstwie biednej, starszej kobiety, gdzie była psem podwórkowym.  Sunia jakiś czas temu miała wypadek - wpadła pod pędzące auto, a kierowca który ją potrącił nie udzielił jej pomocy. 


Po tygodniu resztkami sił przyczołgała się do domu, kolejny tydzień spędziła na mrozie leżąc koło swojej budy... Nikt nie przejął się stanem Miśki gdy wróciła na podwórko, nawet jej dotychczasowa Pani, która nie próbowała szukać dla niej pomocy. 


Gdyby nie osoba, która zauważyła sunię i postanowiła jej pomóc, Miśka z pewnością by już nie żyła... Sunia ma złamany kręgosłup i bardzo złe wyniki badań.. zbyt długo przebywała bez pomocy w takim stanie. W chwili obecnej przebywa w całodobowej lecznicy na Gagarina, gdzie lekarze walczą o jej życie. 


Nie wiemy czy uda się uratować Miśkę, ale chcemy o zrobić wszystko co tylko możliwe, aby miała szansę na normalne życie. Miśka prosi o wsparcie, a my błagamy o pomoc :( Tylko dzięki wam uda się ją uratować! :(


Fundacja Znajdki

Przytulisko k.Radzymina

Aktualizacje


 • Znajdki - awatar

  Znajdki

  07.03.17
  07.03.17

  Poniżej film z rehabilitacji Miśki, która dzielnie walczy o powrót do sprawności :) Sunia ćwiczy na bieżni wodnej, mamy nadzieję, że dzięki regularnym ćwiczeniom Miśka stanie na tylnych łapkach - taki jest nasz cel :)

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  10.02.17
  10.02.17

  Zdrowiej Misiu!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  06.02.17
  06.02.17

  Ludzka podłość mnie przeraża

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  04.02.17
  04.02.17

  TRZYMAJ SIĘ DZIEWCZYNO... POWODZENIA!!!

  • Znajdki - awatar

   Znajdki - Organizator zbiórki

   05.02.17
   05.02.17

   Miśka dziękuje za wsparcie <3

 • Agnieszka Falcman - awatar

  Agnieszka Falcman

  04.02.17
  04.02.17

  Trzymamy kciuki za małą Misie. Wasza fundacja dała też nowe życie naszej małej Fruzi (przed adopcją Frida), a nam najwięcej szczęścia. Oby i Misia miała tyle szczęścia. Wasza determinacja i troska jest wielka!

  • Znajdki - awatar

   Znajdki - Organizator zbiórki

   05.02.17
   05.02.17

   Dziękujemy za pomoc w imieniu Misi! Pozdrawiamy szczęściarę Fridę, która znalazła u was cudowny dom! :)

 • justa - awatar

  justa

  03.02.17
  03.02.17

  Zdrowiej Kruszynko

  • Znajdki - awatar

   Znajdki - Organizator zbiórki

   05.02.17
   05.02.17

   Dziękujemy za pomoc! <3

3 421 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 87 osób

Wpłaty: 87

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Kasia S. - awatar
Kasia S.
30
Katarzyna Piotrowska - awatar
Katarzyna Piotrowska
50
Adriana - awatar
Adriana
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
JACEK - awatar
JACEK
20
Edyta Hewelt - awatar
Edyta Hewelt
150
Natalia Poremba - awatar
Natalia Poremba
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij