Zbiórka Dresy treningowe dla Młodzików - miniaturka zdjęcia

Dresy treningowe dla Młodzików

Witamy serdecznie wszystkich darczyńców.


Szanowni Państwo kierujemy do Was naszą prośbę o wsparcie naszych działań mających na celu zebranie kwoty 1000 zł które zostaną przeznaczone na pokrycie kosztów zakupu brakującego wyposażenia tj. dresów dla drużyny Młodzików Startu Rymanów. Pomysł pojawił się w związku ze wzmożonym zainteresowaniem dzieci z Gminy Rymanów treningami piłki nożnej.


Frekwencja z jaką się spotkaliśmy przerosła nasze najśmielsze oczekiwania - na prawie każdym treningu mamy aż 20 zawodników. Drużyna występuje w krośnieńskiej lidze Młodzików, a dokładnie grupie 1 w której po rundzie jesiennej zajmuje 7 miejsce. Obecnie staramy się pozyskać wsparcie na pokrycie brakujących środków na poczet kosztów dresów treningowych dla zespołu.


Chcemy wpłynąć pozytywnie na Ich integrację poprzez sport, aby mogli trenować w odpowiednich warunkach oraz jeździć na mecze w klubowych dresach, tak jak Ich rówieśnicy z innych klubów.


Będziemy bardzo wdzięczni za okazaną pomoc finansową dzięki, której będziemy mogli zakupić niezbędne dresy dla drużyny. Nawet najmniejsza wpłata, każda wpłacona złotówka przybliży nas do upragnionego celu. Miej swój udział we wsparciu Nas.


Prosimy pomóż nam spełnić nasz cel.


Dziękujemy


Klub Sportowy Start Rymanów

Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij