Zbiórka Dresy treningowe dla Młodzików - miniaturka zdjęcia

Dresy treningowe dla Młodzików

Zbiórka Dresy treningowe dla Młodzików - zdjęcie główne

Dresy treningowe dla Młodzików

0 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 

Witamy serdecznie wszystkich darczyńców.


Szanowni Państwo kierujemy do Was naszą prośbę o wsparcie naszych działań mających na celu zebranie kwoty 1000 zł które zostaną przeznaczone na pokrycie kosztów zakupu brakującego wyposażenia tj. dresów dla drużyny Młodzików Startu Rymanów. Pomysł pojawił się w związku ze wzmożonym zainteresowaniem dzieci z Gminy Rymanów treningami piłki nożnej.


Frekwencja z jaką się spotkaliśmy przerosła nasze najśmielsze oczekiwania - na prawie każdym treningu mamy aż 20 zawodników. Drużyna występuje w krośnieńskiej lidze Młodzików, a dokładnie grupie 1 w której po rundzie jesiennej zajmuje 7 miejsce. Obecnie staramy się pozyskać wsparcie na pokrycie brakujących środków na poczet kosztów dresów treningowych dla zespołu.


Chcemy wpłynąć pozytywnie na Ich integrację poprzez sport, aby mogli trenować w odpowiednich warunkach oraz jeździć na mecze w klubowych dresach, tak jak Ich rówieśnicy z innych klubów.


Będziemy bardzo wdzięczni za okazaną pomoc finansową dzięki, której będziemy mogli zakupić niezbędne dresy dla drużyny. Nawet najmniejsza wpłata, każda wpłacona złotówka przybliży nas do upragnionego celu. Miej swój udział we wsparciu Nas.


Prosimy pomóż nam spełnić nasz cel.


Dziękujemy


Klub Sportowy Start Rymanów

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij