Zbiórka Dresy treningowe dla Młodzików - miniaturka zdjęcia

Dresy treningowe dla Młodzików

Zbiórka Dresy treningowe dla Młodzików - zdjęcie główne

Dresy treningowe dla Młodzików

0 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 

Witamy serdecznie wszystkich darczyńców.


Szanowni Państwo kierujemy do Was naszą prośbę o wsparcie naszych działań mających na celu zebranie kwoty 1000 zł które zostaną przeznaczone na pokrycie kosztów zakupu brakującego wyposażenia tj. dresów dla drużyny Młodzików Startu Rymanów. Pomysł pojawił się w związku ze wzmożonym zainteresowaniem dzieci z Gminy Rymanów treningami piłki nożnej.


Frekwencja z jaką się spotkaliśmy przerosła nasze najśmielsze oczekiwania - na prawie każdym treningu mamy aż 20 zawodników. Drużyna występuje w krośnieńskiej lidze Młodzików, a dokładnie grupie 1 w której po rundzie jesiennej zajmuje 7 miejsce. Obecnie staramy się pozyskać wsparcie na pokrycie brakujących środków na poczet kosztów dresów treningowych dla zespołu.


Chcemy wpłynąć pozytywnie na Ich integrację poprzez sport, aby mogli trenować w odpowiednich warunkach oraz jeździć na mecze w klubowych dresach, tak jak Ich rówieśnicy z innych klubów.


Będziemy bardzo wdzięczni za okazaną pomoc finansową dzięki, której będziemy mogli zakupić niezbędne dresy dla drużyny. Nawet najmniejsza wpłata, każda wpłacona złotówka przybliży nas do upragnionego celu. Miej swój udział we wsparciu Nas.


Prosimy pomóż nam spełnić nasz cel.


Dziękujemy


Klub Sportowy Start Rymanów

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij