Zbiórka Moc dobra dla Marty - miniaturka zdjęcia

Moc dobra dla Marty

Zbiórka Moc dobra dla Marty - zdjęcie główne

Moc dobra dla Marty

38 413 zł z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 486 osób
Wpłać teraz
 
Karolina Majcher - awatar

Karolina Majcher

Organizator zbiórki

Marta to piękna i mądra 24-letnia mieszkanka Sławoszyna, która w ostatnim czasie bardzo dużo przeżyła. Więc przedstawiam państwu jej historie i proszę o wsparcie dla niej.

Wszystko układało się idealnie. Marta urodziła wspaniałą córeczkę Klarę, potem wzięła ślub. Założyła swoją rodzinę, miała plany na przyszłość, marzenia.... W połowie ciąży zaczęła odczuwać bóle kręgosłupa. Jednak lekarze twierdzili, że  po ciąży  wszystko wróci do normy. Niestety nie wróciło... Trzy miesiące po porodzie Marta nadal odczuwała ból w kręgosłupie. Po wizytach u specjalistów stwierdzono, że to rwa kulszowa. Jednak po rozpoczęciu leczenia ból nie mijał a Marta czuła się coraz gorzej. W grudniu poczuła zgrubienie w dolnej części kręgosłupa. Miesiąc po wykonano jej rezonans krzyżowo-biodrowy. Postawiono diagnozę: Guz mięsak Ewinga. Był to wielki szok dla niej, dla rodziny i dla jej znajomych.

Obecnie Marta leczy się w Warszawie w Centrum Onkologii im. Marii Składowskiej Curie. Ciągłe wyjazdy do stolicy są bardzo kosztowne. Rodzina Marty bardzo ją wspiera i pomaga. Jednak sama pomoc rodziny nie wystarczy. Zbieramy na dalsze leczenie Marty. Pozwólmy jej cieszyć się życiem jak przed chorobą. Marta bardzo ciężko znosi rozłąki z 2-letnią Klarą. We wszystkim wspiera ją mąż Grzegorz, który robi co tylko w jego mocy aby pomóc swojej młodej żonie. Bardzo dobrze znam Martę i jej rodzinę wiem, że nie przechodzą obojętnie gdy komuś dzieję się krzywda. Dzisiaj to oni potrzebują NASZEJ pomocy. Pokażmy, jak wielkie są nasze serca. Wierzę, że uda się uzbierać wystarczającą kwotę aby Marta mogła dalej leczyć się w jednej z najlepszych klinik w Polsce.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Jolanta Baran - awatar

  Jolanta Baran

  10.08.19
  10.08.19

  Życzę dużo zdrowia i wiary. Będzie dobrze.

 • PaKo - awatar

  PaKo

  28.06.19
  28.06.19

  Zdrowia.

 • www.idzpodprad.pl - awatar

  www.idzpodprad.pl

  23.06.19
  23.06.19

  „Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną.” Psalm 23,4-5

 • Seweryna Kuc - awatar

  Seweryna Kuc

  22.06.19
  22.06.19

  Musi być dobrze, sercem i myślami z Wami 💕💕💕💕💕💕💕💕💕

 • www.idzpodprad.pl - awatar

  www.idzpodprad.pl

  18.06.19
  18.06.19

  „Jeżeli Bóg z nami, któż przeciwko nam?” List do Rzymian 8,31-32

38 413 zł z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 486 osób
Wpłać teraz
 
Karolina Majcher - awatar

Karolina Majcher

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 486

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Tomasz - awatar
Tomasz
50
Natalia - awatar
Natalia
10
Paulina - awatar
Paulina
20
Marta - awatar
Marta
10
Piotr Giętkowski - awatar
Piotr Giętkowski
600
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
800
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Patrycja - awatar
Patrycja
150

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 31 maja zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij