Zbiórka Moje nowe mieszkanie - miniaturka zdjęcia

Moje nowe mieszkanie

Zbiórka Moje nowe mieszkanie - zdjęcie główne

Moje nowe mieszkanie

0 zł z 150 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Jacek Mateusz - awatar

Jacek Mateusz

Organizator zbiórki

Cześć, mam na imię Jacek i mam 24 lat.

Jestem miłym, sympatycznym i spokojnym chłopakiem interesującym się sportem, podróżami, kinem i lubiącym długie spacery.

Mieszkam w bloku z mamą, babcia i pieskiem w Sosnowcu gdzie również pracuje.

Jak pisze wyżej, zbieram na swoje cztery kąty.

DLACZEGO?

Chce się przeprowadzić do Piaseczna gdzie zamieszkuje moja narzeczona.

Myśl 1: dlaczego nie przeprowadzisz się do niej?.

Otóż aktualnie się uczy i sama mieszka z mamą, bratem, babcią i dziadkiem.

Przy mojej obecnej pracy nie jestem nawet w stanie odłożyć sporej części gotówki ( wiadomo, trzeba się utrzymać a i sporo kosztuje też podróż do stolicy na weekend by spędzić ten wspólny czas ).

Myśl 2: dlaczego rodzina nie pomoże, nie złoży się?

Nie mają takiej możliwości gdyż po 1. Sami mają kłopoty.

2. Rozjechali się po świecie.

3. Relacje nie są zbyt dobre z większością.

Myśl 3: dlaczego nie wynajmiesz pokoju?.

Otóż pokój to minimum 800/900zł ( brak prywatności itp ).

" A może kawalerka?".

Kawalerka to rząd 1200zł i w górę a to wszystko to sam goły czynsz.

Chcąc kupić mieszkanie myslę o przyszłości jaką planuje, chcę również by moja narzeczona się do mnie wprowadziła w niedalekiej przyszłości, gdyż ona też nie ma łatwo.

Kredytu nie dostanę ( nie przez to że jestem zadłużony, mam czystą kartę ) lecz głównie pracowałem na  tzw. umowie śmieciowej mając możliwość pracowania dłużej i zarabiać więcej, lecz nie przyniosło to żadnego skutku, gdyż jak pisałem wyżej trzeba opłacić wszystkie rachunki i się utrzymać.

Głęboko wierzę w to że uda się uzbierać wyżej wymieniona kwotę i będę mógł posiadać swoje cztery kąty :)

W razie jakichkolwiek pytań, proszę pisać śmiało, odpowiem na wszystko.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


  • Jacek Mateusz - awatar

    Jacek Mateusz

    05.04.19
    05.04.19

    Zachęcam wszystkich do wpłat, zbiórka 100% prawdziwa 😊

0 zł z 150 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Jacek Mateusz - awatar

Jacek Mateusz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij