Zbiórka Moje nowe mieszkanie - zdjęcie główne

Moje nowe mieszkanie

0 zł  z 150 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Jacek Mateusz - awatar

Jacek Mateusz

Organizator zbiórki

Cześć, mam na imię Jacek i mam 24 lat.

Jestem miłym, sympatycznym i spokojnym chłopakiem interesującym się sportem, podróżami, kinem i lubiącym długie spacery.

Mieszkam w bloku z mamą, babcia i pieskiem w Sosnowcu gdzie również pracuje.

Jak pisze wyżej, zbieram na swoje cztery kąty.

DLACZEGO?

Chce się przeprowadzić do Piaseczna gdzie zamieszkuje moja narzeczona.

Myśl 1: dlaczego nie przeprowadzisz się do niej?.

Otóż aktualnie się uczy i sama mieszka z mamą, bratem, babcią i dziadkiem.

Przy mojej obecnej pracy nie jestem nawet w stanie odłożyć sporej części gotówki ( wiadomo, trzeba się utrzymać a i sporo kosztuje też podróż do stolicy na weekend by spędzić ten wspólny czas ).

Myśl 2: dlaczego rodzina nie pomoże, nie złoży się?

Nie mają takiej możliwości gdyż po 1. Sami mają kłopoty.

2. Rozjechali się po świecie.

3. Relacje nie są zbyt dobre z większością.

Myśl 3: dlaczego nie wynajmiesz pokoju?.

Otóż pokój to minimum 800/900zł ( brak prywatności itp ).

" A może kawalerka?".

Kawalerka to rząd 1200zł i w górę a to wszystko to sam goły czynsz.

Chcąc kupić mieszkanie myslę o przyszłości jaką planuje, chcę również by moja narzeczona się do mnie wprowadziła w niedalekiej przyszłości, gdyż ona też nie ma łatwo.

Kredytu nie dostanę ( nie przez to że jestem zadłużony, mam czystą kartę ) lecz głównie pracowałem na  tzw. umowie śmieciowej mając możliwość pracowania dłużej i zarabiać więcej, lecz nie przyniosło to żadnego skutku, gdyż jak pisałem wyżej trzeba opłacić wszystkie rachunki i się utrzymać.

Głęboko wierzę w to że uda się uzbierać wyżej wymieniona kwotę i będę mógł posiadać swoje cztery kąty :)

W razie jakichkolwiek pytań, proszę pisać śmiało, odpowiem na wszystko.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


  • Jacek Mateusz - awatar

    Jacek Mateusz

    05.04.19
    05.04.19

    Zachęcam wszystkich do wpłat, zbiórka 100% prawdziwa 😊

0 zł  z 150 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Jacek Mateusz - awatar

Jacek Mateusz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij