Mój koniec świata (film)

owner

Kamil Krawczycki

Organizator zbiórki

Zbiórka

Photo

O FILMIE

Mój koniec świata opowiada o etapach odnajdywania szczęścia po rozstaniu. Filipa poznajemy kilka tygodni po tym jak rozpadł się jego wieloletni związek z Erykiem. Chłopakowi trudno pogodzić się z końcem pierwszej miłości. Jednak jak wiadomo, czas leczy rany, a w tym wypadku pozwoli Filipowi odkryć, że koniec oznacza początek czegoś nowego.

 

Mój koniec świata pomimo gejowskiej tematyki, będzie historią uniwersalną. Większość z nas mocno przeżywa koniec pierwszej miłości, zwłaszcza jeśli trwała ona długo i wpłynęła na nasze życie. Bohater dąży do pewnego rodzaju oczyszczenia, które pozwoli mu zrozumieć siebie na nowo i podjąć odważną decyzję, która zmieni jego życie.

 

Pomimo XXI wieku, w Polsce właściwie nie powstają filmy LGBT, a sam temat już na początku wydaje się być kontrowersyjny. Pora to zmienić! Pora sprawić by nikogo nie dziwiło tworzenie polskich filmów z gejowskimi bohaterami. Nasz film będzie kolejnym krokiem do przodu! Miłość to miłość, nie ma czegoś takiego jak „kochanie inaczej”. Każdy kocha tak samo i to pokażemy w "Moim końcu świata".

 

Termin zdjęć: 24-28 sierpnia 2016 (5 dni zdjęciowych)

Miejsce zdjęć: Kraków

 

Photo

NAGRODY

Po wpłacie prosimy o wysłanie namiarów na kamil.krawczycki@gmail.com.

 

od 25 złotych

- 10 zdjęć z planu

- podziękowanie mailowe

 

od 55 złotych

- film (dostęp online)

- 10 zdjęć z planu

- podziękowanie mailowe

 

od 110 złotych

- film (dostęp online)

- 20 zdjęć z planu

- podziękowanie mailowe

- tapeta na pulpit

 

od 250 złotych

- film (dostęp online)

- 20 zdjęć z planu

- podziękowanie na Facebooku

- tapeta na pulpit

- plakat

 

od 550 złotych

- wszystkie wcześniejsze nagrody

- making of z planu

- podziękowanie w napisach końcowych

- zaproszenie na pokaz przedpremierowy

 

od 1000 złotych

- wszystkie wymienione wcześniej nagrody

- małe logo firmy w napisach końcowych

- podwójne zaproszenie na pokaz przedpremierowy

 

od 2000 złotych

- wszystkie wymienione wcześniej nagrody

- wizyta na planie

- spotkanie z twórcami

 

5000 złotych

- tytuł sponsora filmu

- wszystkie wymienione wcześniej nagrody

- duże logo na początku filmu

- w przypadku tej nagrody, prosimy o wcześniejszy kontakt mailowy

 

AKTORZY

W projekcie biorą udział m.in. Bartosz Ostrowski, Tomasz Włosok, Dawid Czupryński czy Katarzyna Herman.

Photo

Bartosz Ostrowski

Absolwent PWST w Krakowie. Debiutował w Teatrze Polskim w Bydgoszczy w spektaklu „Detroit. Historia reki” duetu Janiczak/Rubin, z którymi kontynuuje prace również w „Joannie Szalonej Królowej” w Teatrze Zeromskiego w Kielcach. Brał udział w wielu projektach eksperymentalnych: „Piosenki miłości i śmierci z Capella Cracoviensis w Cricotece, site-specific Harmony of Contradiction Poland w Studio Matejka we Wrocławiu, Wehikuł czasu w ramach tymczasowego teatru POP UP oraz serii performensów. Związany z Teatrem Barakah w Krakowie („Dali”). Aktualnie członek Warsaw Dance Department.

Photo

Tomek Włosok

Absolwent PWST w Krakowie. Występował w filmie „Smok” Tomasza Bagińskiego, w tym roku bierze udział w „Powidokach” Andrzeja Wajdy. Na swoim koncie ma wiele ról w serialach telewizyjnych m.in. „Pierwszej miłości”, „Prawie Agaty” czy „Bodo”. Tomek występuje również w częstochowskim teatrze, w sztuce „Proca”.

Photo

Dawid Czupryński

Absolwent PWST we Wrocławiu. W 2014 roku otrzymał nagrodę „Warto” w kategorii Teatr, przyznawaną przez wrocławską „Gazetę Wyborczą”. Dotychczas zagrał w takich serialach jak „Na wspólnej”, „Bodo”, „Komisarz Alex” czy „Pierwsza miłość”. Występował również w wielu etiudach studenckich.

Photo

Katarzyna Herman

Jedna z najważniejszych polskich aktorek. Zdecydowanie nie trzeba jej nikomu przedstawiać! Nagradzana za fenomenalną rolę w filmie Tomasza Wasilewskiego „W sypialni”. Mogliśmy ją podziwiać m.in. w filmach, „Płynące wieżowce”, „Wszystko, co kocham” „Oszukane” i wielu serialach telewizyjnych. Sojuszniczka grup LGBT, co udowodniła między innymi występując w kampanii przeciwko homofobii w 2013 roku.

 

TWÓRCY

Film współtworzą:

Photo

Kamil Krawczycki

REŻYSERIA / SCENARIUSZ / PRODUKCJA

Absolwent Zarządzania Mediami i Kulturą na Uniwersytecie Jagiellońskim. Reżyserią interesuje się od dziecka. W wieku 14 lat stworzył serial internetowy „Ekran”. W 2015 roku pomagał w kierowaniu produkcją filmu „Hycel” Darii Woszek. Również w zeszłym roku uczył się w w krakowskiej szkole filmowej Multi Art. W tym roku zrealizował m.in. teledyski do utworów „Teraz” Jagody Kret (https://www.youtube.com/watch?v=s-iCRYnzVVM) oraz „Kruchość” Franka (https://www.youtube.com/watch?v=-OlZk7yHmsU). „Mój koniec świata” będzie jego debiutem fabularnym.

Photo

Alicja Gancarz

OPERATOR

Jako kobieta operator,  Ala łamie wszelkie stereotypy! Rodzinną tradycją studiowała Prawo na Uniwersytecie Jagiellońskim, jednak na drugim roku zdecydowała się rzucić studia i podążać za marzeniami. W tym roku broni tytułu magistra Filmoznawstwa na UJ i zdaje egzaminy w katowickiej szkole filmowej. Posiada duże doświadczenie w fotografii, jeśli chodzi o obraz ruchomy ma za sobą pracę przy kilku teledyskach oraz własną etiudę. W tym roku ukończyła roczne warsztaty operatorskie w krakowskiej szkole filmowej Multi Art.

Photo

Michał Kidawa

OPERATOR

Michał ukończył dwuletni kierunek operatorski w krakowskiej szkole Multi Art. Posiada firmę produkującą filmy reklamowe, teledyski i krótkie metraże. Łącznie zrealizował już kilkadziesiąt produkcji, co gwarantuje nam jego niezastąpioną pomoc przy aspektach technicznych produkcji. Współpracując z nim wiele razy mogliśmy przekonać się o jego sporej wiedzy technicznej. Pełnił funkcję operatora m.in. przy filmach krótkometrażowych "W pustce" i "Szukam cię".

Photo

Natalia Kania

KIEROWNIK PRODUKCJI

Góralka pełna charyzmy i pozytywnej energii. Ukończyła studia na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Od kilku lat pracuje w krakowskim oddziale TVNu, na koncie ma również współpracę produkcyjną przy programach TVN Style. Oprócz kierowania produkcją, Natalia będzie pełniła u nas również funkcję kierownika planu.

 

CELE

11 tysięcy (po odjęciu prowizji zostanie nam około 10 tysięcy)

- dzięki tej kwocie będziemy mogli ruszyć z naszym projektem. Pozwoli nam ona wynająć niezbędny, profesjonalny sprzęt, dzięki któremu uchwycimy świat bohaterów. Potrzebujemy m.in. kamerę z akcesoriami, obiektywy, oświetlenie i kran filmowy. Ta kwota pozwoli nam również zarejestrować dźwięk w jak najlepszy sposób!

 

15 tysięcy (po odjęciu prowizji zostanie nam około 14 tysięcy)

- tę kwotę będziemy mogli zainwestować w resztę działań produkcyjnych, takich jak wynajęcie lokacji, wypożyczenie strojów, przygotowanie scenografii, transport, charakteryzację. Suma ta pomoże nam również w postprodukcji obrazu i dźwięku.

 

20 tysięcy (po odjęciu prowizji zostanie nam około 18 tysięcy)

- te dodatkowe fundusze pozwolą nam skomponować muzykę do filmu i uzyskać licencje do utworów, które pragniemy wykorzystać. W kolejnym etapie pozwolą nam również przeprowadzić dystrybucję i promocję filmu.

 

Potrzebujemy 10 tysięcy złotych by móc zrealizować ten film. Każda kwota powyżej, sprawi że osiągniemy jeszcze lepszy efekt! Dziękujemy za waszą pomoc, obiecujemy ciekawy i piękny film!

 

PATRONI MEDIALNI

Patronat nad filmem objęli:

Photo

Komentarze

 • Andrzej

  12.08.16
  12.08.16

  Jako setna osoba wspierająca, przekazuje 100zl. Pozdrawiam Andrzej Berg-Mr Gay Poland 2016

  • Kamil Krawczycki

   Kamil Krawczycki - Organizator zbiórki

   12.08.16
   12.08.16

   Wow! Wielkie dzięki i gratuluję tytułu!! :)

 • Paweł

  11.08.16
  11.08.16

  Brakuje takich filmów...

 • Daniel

  10.08.16
  10.08.16

  takie przedsięwzięcia trzeba wspierać!

 • Robert

  09.08.16
  09.08.16

  To będzie mega produkcja !! Wspieram !

 • seb

  09.08.16
  09.08.16

  --- powodzenia --!!! --

  • Kamil Krawczycki

   Kamil Krawczycki - Organizator zbiórki

   09.08.16
   09.08.16

   dzięki! podeślij maila kamil.krawczycki@gmail.com

owner

Kamil Krawczycki

Organizator zbiórki

Wpłaty - 109

 • Avatar Rafal
  20
  Rafal
 • Avatar Gabriela
  56
  Gabriela
 • Avatar Ula
  10
  Ula
 • Avatar Tomasz
  25
  Tomasz
 • Avatar Miłosz
  30
  Miłosz
 • Avatar Aleksandra
  30
  Aleksandra
 • Avatar Lukasz
  55
  Lukasz
 • Avatar Mateusz
  10
  Mateusz
 • Avatar Ewa
  25
  Ewa
 • Avatar Andrzej
  100
  Andrzej

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe !

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Obróć, aby zobaczyć stronę