Zbiórka Pomoc dla MONAR w Gaudynkach - zdjęcie główne

Pomoc dla MONAR w Gaudynkach

5 970 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 50 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

W imieniu Ośrodka MONAR w Gaudynkach zwracam się do Państwa o pomoc. Nasz Ośrodek zajmuje się leczeniem osób uzależnionych od środków psychoaktywnych od 35 lat. Działamy na Mazurach, poczytać o nas można na stronie http://gaudynki-monar.pl.

Ośrodek pomógł już wielu ludziom, ale teraz sam potrzebuje pomocy. Jesteśmy finansowani z środków Narodowego Funduszu Zdrowia. Niestety pieniążki jakie otrzymujemy z budżetu NFZ starczają jedynie na utrzymanie pacjentów w placówce. Fundusze na dodatkowe wydatki musimy pozyskiwać z innych źródeł.  

Zima za pasem ale wiemy już napewno, że na zimę 2022/23 musimy wyremontować kotłownię i wymienić nasz 20-letni piec na bardziej ekologiczny. 


W imieniu naszej społeczności terapeutycznej dziękuję za wszelką pomoc.
Wszystkich informacji chętnie udzielę telefonicznie - 516029757.
Pozdrawiam Paweł Niedźwiecki 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Katarzyna i Sławomir - awatar

  Katarzyna i Sławomir

  22.12.2019
  22.12.2019

  Mała cegiełka od nas. Zawsze bliżej celu. AHOJ PRZYGODO!

 • Adam Sołodowczuk - awatar

  Adam Sołodowczuk

  19.06.2019
  19.06.2019

  Pozdrawiam serdecznie

 • Ania Kosiak - awatar

  Ania Kosiak

  17.06.2019
  17.06.2019

 • Ania - awatar

  Ania

  11.03.2019
  11.03.2019

  Z Wami byłam pierwszy i jak na razie ostatni raz na spływie Krutynią. Dziękuję Wam za wszystko.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  10.02.2019
  10.02.2019

  Na zdrowie :)

  • Ośrodek MONAR w Gaudynkach - awatar

   Ośrodek MONAR w Gaudynkach - Organizator zbiórki

   10.02.2019
   10.02.2019

   Dziękujemy !!!

5 970 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 50 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 50

Bartosz - awatar
Bartosz
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Katarzyna i Sławomir - awatar
Katarzyna i Sławomir
1 000
Adam Sołodowczuk - awatar
Adam Sołodowczuk
100
Ania Kosiak - awatar
Ania Kosiak
50
Kamil Jarmusik - awatar
Kamil Jarmusik
100
Pogody Ducha! - awatar
Pogody Ducha!
20
Blondyn - awatar
Blondyn
100
Szymon kwiatkowski - awatar
Szymon kwiatkowski
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij