Zbiórka Pomóżmy wspólnie MONICE - miniaturka zdjęcia

Pomóżmy wspólnie MONICE

Zbiórka Pomóżmy wspólnie MONICE - zdjęcie główne

Pomóżmy wspólnie MONICE

45 853 zł z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciły 482 osoby
Wpłać teraz
 
Razem dla Moniki - awatar

Razem dla Moniki

Organizator zbiórki

Na imię mam Monika. Jestem 39-letnią matką, samotnie wychowującą dwójkę nastoletnich córek (18 i 13 lat). Obecna sytuacja zmusiła mnie do przerwania pracy

 i poświęcenia większości czasu na ratowanie swojego zdrowia i życia.

W lutym 2018 r. wykryto u mnie dość rzadko spotykany nowotwór piersi, z którym zmagałam się przez dłuższy okres. Przeszłam przez cykl chemioterapii indukcyjnej, radioterapii  i operację guza piersi, które zaprzestały dalszemu rozwijaniu się nowotworu. Zakończyłam proces leczenia z nadzieją, że to koniec moich zmagań i walk o zdrowie.

W ciągu okresu wakacyjnego męczący kaszel nie dawał mi spokoju, jak się okazuje nie bez przyczyny. We wrześniu 2019 r. po tomografii klatki piersiowej zdiagnozowano u mnie rozsiane zmiany lite na obydwu płatach płuc. Po dalszej serii badań wykryto u mnie guza tarczycy, małżowiny usznej oraz przerzuty do głowy.

Mój budżet nie jest w stanie podołać częstym wyjazdom na badania, wizyty lekarskie, chemioterapię, lekom, suplementom oraz specjalnej diecie. Przede mną i moją rodziną jeszcze długa droga i kosztowna walka z nowotworem.

Chcę żyć tak jak każdy z Was i wierzę, że przezwyciężę swoją chorobę, bo mam dla kogo. Dlatego zwracam się do Was z prośbą o pomoc.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualności


 • Razem dla Moniki - awatar

  Razem dla Moniki

  03.02.20
  03.02.20

  kochani już jesteśmy tak blisko celu prosimy o wsparcie i dokończenie wspólnego naszego dzieła udostępniajcie i mówcie o zbiórce znajomym już tak niewiele nam brakuje :****

Komentarze


 • Patrycja Pawlaczek - awatar

  Patrycja Pawlaczek

  25.11.19
  25.11.19

  Licytacja bombki

 • Nauka Elżbieta - awatar

  Nauka Elżbieta

  18.11.19
  18.11.19

  Pani pajacykowa

 • Anna Pawlaczek - awatar

  Anna Pawlaczek

  18.11.19
  18.11.19

  Wygrana licytycji ,,krawata "

 • Anna Pawlaczek - awatar

  Anna Pawlaczek

  18.11.19
  18.11.19

  Aukcja pan pajacyk

 • anonimowo - awatar

  anonimowo

  12.11.19
  12.11.19

  życzę zdrowia i trzymam kciuki. pozdrawiam

  • Razem dla Moniki - awatar

   Razem dla Moniki - Organizator zbiórki

   14.11.19
   14.11.19

   dziękujemy w imieniu Moniki

45 853 zł z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciły 482 osoby
Wpłać teraz
 
Razem dla Moniki - awatar

Razem dla Moniki

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 482

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Gosia Matla - awatar
Gosia Matla
50
Perfumy osp - awatar
Perfumy osp
81
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Ania G wygrana licytacja - awatar
Ania G wygrana licytacja
60
Małgorzata Dec - awatar
Małgorzata Dec
50
Anna G. - awatar
Anna G.
50
Mateusz Ptaszkowski - awatar
Mateusz Ptaszkowski
42
Renata Kowalska - awatar
Renata Kowalska
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 lipca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij