Zbiórka Mountain Jam Generator Party - miniaturka zdjęcia

Mountain Jam Generator Party

Mountain Jam Generator Party

514 zł z 100 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób
Wpłać teraz
 
Favela Wojciech Kuczwalski - awatar

Favela Wojciech Kuczwalski

Organizator zbiórki

MOUNTAIN JAM GENERATOR PARTY TO POWRÓT DO KORZENI, IDEA ZAGRANIA MUZYKI Z SZEROKO POJĘTEGO GATUNKU STONER ROCK/JAZZU W OTOCZENIU PIĘKNEJ PRZYRODY I GÓRSKIEJ PRZESTRZENI.

Cześć Jesteśmy ekipą entuzjastów gór i muzyki. Organizujemy dla was już drugą darmową imprezę Mountain Jam Generator Party Vol. 2 W tym roku na Lądeckiej Przełęczy na tle naszej pięknej doliny wystąpią Weedpecker, Taraban, Mun, Torteks, Ślina, Low Fen.  Aby poczuć ten klimat koniecznie musicie do nas przyjechać, sprawdźcie naszego FB śledźcie informacje.


Organizowana przez nas dobrowolna zbiórka, nie jest prośbą o datki na organizację naszej zajawki, festiwalu ( i tak to zrobimy) ale możliwością docenienia tego co robimy zarówno dla was jak i dla siebie. Dobrym gestem który pozwoli nam się rozwijać, podnosić jakość imprezy, usprawnić organizację i co najważniejsze ściągać coraz to ciekawsze i lepsze zespoły. Budować dla nas wszystkich mega imprezę. Na której już niedługo się zobaczymy.

Podana kwota jest symboliczna, jeżeli byłeś i dobrze się bawiłeś "rzuć coś do puszki" sam wiesz ile to dla Ciebie jest warte.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualności


 • Favela Wojciech Kuczwalski - awatar

  Favela Wojciech Kuczwalski

  24.07.19
  24.07.19

  Link do wydarzenia https://www.facebook.com/events/859598731052709/

Komentarze


 • a.planety.szaleja - awatar

  a.planety.szaleja

  30.07.19
  30.07.19

  Gratuluję pomysłu, organizacji - było cudownie! Dziękuję, dziękuję, dziękuję!

514 zł z 100 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób
Wpłać teraz
 
Favela Wojciech Kuczwalski - awatar

Favela Wojciech Kuczwalski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 15

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Trevor - awatar
Trevor
33
a.planety.szaleja - awatar
a.planety.szaleja
100
Kobi - awatar
Kobi
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Raff - awatar
Raff
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Żulec - awatar
Żulec
20
Adrian - awatar
Adrian
50
Elko - awatar
Elko
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 lipca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij