Zbiórka Śpiączuś potrzebuje pomocy! - miniaturka zdjęcia

Śpiączuś potrzebuje pomocy!

Zbiórka Śpiączuś potrzebuje pomocy! - zdjęcie główne

Śpiączuś potrzebuje pomocy!

300 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Wpłać teraz
 

Śpiączuś przeżył dzięki ludziom dobrej woli, lecz nie tylko takich spotykał na swojej drodze.Błąkał się po jednym z zamojskich osiedli, przeganiany od bloku do bloku zarówno przez miejscowe koty oraz psy, jak i ludzi. Pewnej chłodnej nocy na tyle przeszkadzał na jednej z klatek schodowych, że należało go pobić i skopać... Był cały poturbowany (co być może wpłynęło na jego dzisiejsze problemy zdrowotne), miał także mocno stłuczony ogon. W końcu zamieszkał sam - na ogrodzonej łące, gdzie dokarmiały go panie, którym los takich istot nie był obojętny. Niestety one nie były w stanie przygarnąć do domu kolejnego zwierzaka.  


Wtedy Śpiączek trafił do nas - wydawało się, że wszystko jest w porządku... Jednak po kilku dniach objawy tj. senność, nadmierne łaknienie, problemy z oddawaniem moczu przestały przypominać proces adaptacji do nowego miejsca.  Okazało się, że Śpiączek ma ostre zapalenie pęcherza. Kiedy wszystko zaczęło wyglądać w porządku, zauważyliśmy świszczący płytki oddech, chrapanie, dyszenie i tym podobne objawy ze strony układu oddechowego.


Kot jest leczony od 2 miesięcy pod kątem astmy oskrzelowej, jednak choroba okazuje się na tyle oporna, że coraz to kolejne leki nie pomagają tak jak powinny. A Śpiączek ma przed sobą jeszcze całe życie - ma dopiero 1-2 lata!

W chwili obecnej jesteśmy już zadłużeni u weterynarza na kilkaset złotych, a być może będzie potrzebna szersza diagnostyka, a na pewno wizyty weterynaryjne i leki. Śpiączek już do końca życia musi być karmiony specjalistyczną karmą 4T VETERINARY DIET CAT URINARY, a  niestety jest wielkim łakomczuchem. Pilnie potrzebujemy pomocy dla Śpiączka!

Wszystkich ludzi dobrej woli prosimy o wpłaty w miarę swoich możliwości na ratowanie życia Śpiączusia !

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Agnieszka K. - awatar

    Agnieszka K.

    24.03.19
    24.03.19

    Powodzenia!

300 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 12

Agnieszka K. - awatar
Agnieszka K.
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Magdalena - awatar
Magdalena
20
Piotr - awatar
Piotr
10
Monika Gwozda - awatar
Monika Gwozda
50
Magdalena - awatar
Magdalena
20
Paulina - awatar
Paulina
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij