Zbiórka Śpiączuś potrzebuje pomocy! - zdjęcie główne

Śpiączuś potrzebuje pomocy!

300 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Śpiączuś przeżył dzięki ludziom dobrej woli, lecz nie tylko takich spotykał na swojej drodze.Błąkał się po jednym z zamojskich osiedli, przeganiany od bloku do bloku zarówno przez miejscowe koty oraz psy, jak i ludzi. Pewnej chłodnej nocy na tyle przeszkadzał na jednej z klatek schodowych, że należało go pobić i skopać... Był cały poturbowany (co być może wpłynęło na jego dzisiejsze problemy zdrowotne), miał także mocno stłuczony ogon. W końcu zamieszkał sam - na ogrodzonej łące, gdzie dokarmiały go panie, którym los takich istot nie był obojętny. Niestety one nie były w stanie przygarnąć do domu kolejnego zwierzaka.  


Wtedy Śpiączek trafił do nas - wydawało się, że wszystko jest w porządku... Jednak po kilku dniach objawy tj. senność, nadmierne łaknienie, problemy z oddawaniem moczu przestały przypominać proces adaptacji do nowego miejsca.  Okazało się, że Śpiączek ma ostre zapalenie pęcherza. Kiedy wszystko zaczęło wyglądać w porządku, zauważyliśmy świszczący płytki oddech, chrapanie, dyszenie i tym podobne objawy ze strony układu oddechowego.


Kot jest leczony od 2 miesięcy pod kątem astmy oskrzelowej, jednak choroba okazuje się na tyle oporna, że coraz to kolejne leki nie pomagają tak jak powinny. A Śpiączek ma przed sobą jeszcze całe życie - ma dopiero 1-2 lata!

W chwili obecnej jesteśmy już zadłużeni u weterynarza na kilkaset złotych, a być może będzie potrzebna szersza diagnostyka, a na pewno wizyty weterynaryjne i leki. Śpiączek już do końca życia musi być karmiony specjalistyczną karmą 4T VETERINARY DIET CAT URINARY, a  niestety jest wielkim łakomczuchem. Pilnie potrzebujemy pomocy dla Śpiączka!

Wszystkich ludzi dobrej woli prosimy o wpłaty w miarę swoich możliwości na ratowanie życia Śpiączusia !

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Agnieszka K. - awatar

    Agnieszka K.

    24.03.19
    24.03.19

    Powodzenia!

300 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 12

Agnieszka K. - awatar
Agnieszka K.
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Magdalena - awatar
Magdalena
20
Piotr - awatar
Piotr
10
Monika Gwozda - awatar
Monika Gwozda
50
Magdalena - awatar
Magdalena
20
Paulina - awatar
Paulina
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij