Zbiórka Śpiączuś potrzebuje pomocy! - miniaturka zdjęcia

Śpiączuś potrzebuje pomocy!

Śpiączuś przeżył dzięki ludziom dobrej woli, lecz nie tylko takich spotykał na swojej drodze.Błąkał się po jednym z zamojskich osiedli, przeganiany od bloku do bloku zarówno przez miejscowe koty oraz psy, jak i ludzi. Pewnej chłodnej nocy na tyle przeszkadzał na jednej z klatek schodowych, że należało go pobić i skopać... Był cały poturbowany (co być może wpłynęło na jego dzisiejsze problemy zdrowotne), miał także mocno stłuczony ogon. W końcu zamieszkał sam - na ogrodzonej łące, gdzie dokarmiały go panie, którym los takich istot nie był obojętny. Niestety one nie były w stanie przygarnąć do domu kolejnego zwierzaka.  


Wtedy Śpiączek trafił do nas - wydawało się, że wszystko jest w porządku... Jednak po kilku dniach objawy tj. senność, nadmierne łaknienie, problemy z oddawaniem moczu przestały przypominać proces adaptacji do nowego miejsca.  Okazało się, że Śpiączek ma ostre zapalenie pęcherza. Kiedy wszystko zaczęło wyglądać w porządku, zauważyliśmy świszczący płytki oddech, chrapanie, dyszenie i tym podobne objawy ze strony układu oddechowego.


Kot jest leczony od 2 miesięcy pod kątem astmy oskrzelowej, jednak choroba okazuje się na tyle oporna, że coraz to kolejne leki nie pomagają tak jak powinny. A Śpiączek ma przed sobą jeszcze całe życie - ma dopiero 1-2 lata!

W chwili obecnej jesteśmy już zadłużeni u weterynarza na kilkaset złotych, a być może będzie potrzebna szersza diagnostyka, a na pewno wizyty weterynaryjne i leki. Śpiączek już do końca życia musi być karmiony specjalistyczną karmą 4T VETERINARY DIET CAT URINARY, a  niestety jest wielkim łakomczuchem. Pilnie potrzebujemy pomocy dla Śpiączka!

Wszystkich ludzi dobrej woli prosimy o wpłaty w miarę swoich możliwości na ratowanie życia Śpiączusia !

Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna

Komentarze

  • Agnieszka K. - awatar

    Agnieszka K.

    24.03.19
    24.03.19

    Powodzenia!

Wpłaty - 12

Agnieszka K. - awatar
50
Agnieszka K.
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
Magdalena - awatar
20
Magdalena
Piotr - awatar
10
Piotr
Monika Gwozda - awatar
50
Monika Gwozda
Magdalena - awatar
20
Magdalena
Paulina - awatar
50
Paulina
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij