Zbiórka Maleńka sunia z przystanku :( - miniaturka zdjęcia

Maleńka sunia z przystanku :(


 • Pani a tu u nas we wsi od ponad tygodnia, na przystanku siedzi suka. Taka mała z krzywymi zębami, jakby była ładniejsza to by może ktoś przygarnął ale takiej paskudy nikt nie weźmie i na dodatek chyba szczeniaki będzie miała a to tym bardziej nikt nie weźmie. Jeść dostaje bo ją tu jakaś młoda dziewczyna dokarmia ale jak jej nie zabierzecie to albo auto zabije albo pijoki zatłuką, bo na tym przystanku lubią sobie popić przy sobocie.

Telefon do Psiego Patrolu - Bonifacy i Pankracy i ruszamy. Na miejscu wita nas urocze, bardzo proludzkie stworzenie. Macha ogonkiem, cieszy się na widok człowieka. Bez zastanowienia zabieramy małą i lokujemy w domowym hoteliku. Miejsc w hotelu mało, ale taka 5 kg. kruszynka zmieści się wszędzie. Jest przeurocza, może jeszcze troszkę wystraszona ale to minie. Za kilka dni będzie się czuła jak u siebie :) 

Na imię dostała Zojka vel Muffinka.

Już jutro (04.05) Bonifacy i Pankracy jedzie z małą do lekarza weterynarii. Zrobimy USG brzuszka, badania krwi, zobaczymy te ząbki bo nie wyglądają dobrze, te krzywe ranią zarówno górne jak i dolne podniebienie. Trzeba będzie kilka usunąć :(  Wygląda na to że mała dostała kopniaka w pyszczek bo część zębów stabilna i na swoim miejscu a reszta lata we wszystkie strony świata.. 

Będziemy musieli małą poddać zabiegowi sterylizacji (być może aborcyjnej), musimy ją też odrobaczyć, zaszczepić, zachipować i jak już wcześniej pisałam dokładnie przebadać. 

Niestety będzie musiała mieć usunięte prawie wszystkie ząbki, to co jest w tym pyszczku to jakiś koszmar :(

Was kochani, tradycyjnie prosimy o wsparcie finansowe dla małej. Koszty będą spore. Hotel 300 zł. mieś. do tego dojdzie leczenie, transporty i wszystkie te zabiegi o których już wspominałam. Gdy już będzie po wszystkich zabiegach poszukamy domku tymczasowego ale gdzieś tu w okolicy żebyśmy mogły ją często odwiedzać :) Jest przecudowna...

Kilka zdjęć już z hoteliku:

Mamy nadzieję że możemy na Was liczyć, że nie pozostaniecie obojętni, nie przejdziecie obok, tak jak ci wszyscy którzy tą maleńką kruszynę każdego dnia mijali i nawet nie pomyśleli o tym żeby jej pomóc.

Nie ważne czy to będzie 2, 5 czy 10 zł. każda wpłata na cel ratowania zwierzaka wzbudza w nas szacunek dla darczyńców i napełnia nasze serca nadzieją na poprawę losu tych uzależnionych od nas istot. 

Dziękujemy ♡♡♡


Komentarze

 • cioteczka Ewa - awatar

  cioteczka Ewa

  23.07.17
  23.07.17

  dla mnie jestes sliczna Muffcia, caluje mocno

  • Fundacja Dom dla Kundelka - awatar

   Fundacja Dom dla Kundelka - Organizator zbiórki

   23.07.17
   23.07.17

   Dla nas też jest najpiękniejsza :) Muffcia odwzajemnia cmokasy :*

Wpłaty - 27

Ola K - awatar
50
Ola K
Roksana - awatar
5
Roksana
Anonimowy Darczyńca - awatar
15
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
5
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
100
Anonimowy Darczyńca
Małgorzata - awatar
7
Małgorzata
Jaga A. Drozdz - awatar
20
Jaga A. Drozdz
Marcin Paluch - awatar
20
Marcin Paluch
Bożena Malina - awatar
20
Bożena Malina
Anonimowy Darczyńca - awatar
15
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij