łóżeczko do rehabilitacji

21 243 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 300 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Janusz Tadeusz - awatar

Janusz Tadeusz

Organizator zbiórki

,Moja najukochańsza córeczka ma poważne problemy ze wzrokiem nie chodzi , Nie mówi . .  . Proszę pomóż nam ją uratować 

To uczucie gdy dziecko przychodzi na świat niesamowite! Na początku wszystko było dobrze 10 pktw skali Apgar, radość, szczęście euforia towarzysząca do momentu gdy dowiedzieliśmy się o złym stanie naszej córeczki. 

Basia w listopadzie skończyła 4 latka. Ta mała i uśmiechnięta istota. Na co dzień zmaga się z poważnymi bezdechami gdzie czasem saturacja spada jej do 70%. Co jest ogromnym niedotlenieniem mózgu.😥😥😥. Basia potrzebuje codziennych rehabilitacji aby pomagać jej w rozwijaniu, ponieważ agenezja ciała modzelowatego nie pozwala jej do samodzielnego rozwijania. Koszty godzinnej rehabilitacji są ogromne a nasz NFZ niestety nie refunduje takich rehabilitacji co jest oczywiście nie zrozumiałe dla nas Rodziców. Dlatego bardzo pilnie potrzebujemy łóżeczko do codziennej rehabilitacji na które nas nie stać 😥😥😥😥. Dzięki Wszystkim Wam udało się zrobić badanie genetyczne WES. Gdzie cały czas oczekujemy na wyniki o czym poinformujemy wszystkich wspierających naszą Wojowniczkę. Również udało się zakupić wózek inwalidzki dla naszej dzielnej i kochanej Basi. Gdyby nie Wy napewno by się to nie udało bardzo Wszystkim dziękujemy za dobroć i zaangażowanie  w pomoc naszej Wojowniczce. To dobro do Was wróci i to z podwójną siłą ❤️❤️❤️❤️❤️. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Janusz Tadeusz - awatar

  Janusz Tadeusz

  24.04.21
  24.04.21

  Dzięki Wam udało się zakupić wózek inwalidzki dla naszej dzielnej Wojowniczki Basi ❤️❤️❤️❤️❤️

  Zdjęcie aktualizacji 67 317

Komentarze


 • Ola i Dominik - awatar

  Ola i Dominik

  26.04.21
  26.04.21

  Zyczymy zdrowka. :)

  • Janusz Tadeusz - awatar

   Janusz Tadeusz - Organizator zbiórki

   26.04.21
   26.04.21

   Dziękujemy bardzo ❤️❤️❤️ choć nie jest łatwa droga aby zdiagnozować zespół jaki ma nasza córka mamy nadzieję że po wynikach badań genetycznych WES będziemy wiedzieli coś więcej i w końcu będzie można wprowadzić prawidłowe leczenie! ❤️❤️❤️❤️

 • Elżbieta Tota (Górka ) - awatar

  Elżbieta Tota (Górka )

  10.04.21
  10.04.21

  ❤❤❤

 • Kasia Kasia - awatar

  Kasia Kasia

  09.04.21
  09.04.21

  Pozdrawiam😘

 • Trzymaj się malutka walcz dzielnie kochana - awatar

  Trzymaj się malutka walcz dzielnie kochana

  09.03.21
  09.03.21

  Ciocia Ania z Alankiem 💕💕💕 walcz kochanie 💕💕

  • Janusz Tadeusz - awatar

   Janusz Tadeusz - Organizator zbiórki

   09.03.21
   09.03.21

   Dziękuję Ania za gest z twojej strony ucałuj Alana pozdrawiam serdecznie.

 • Tota Elżbieta - awatar

  Tota Elżbieta

  09.03.21
  09.03.21

  Zdrówka Księżniczko 😘

21 243 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 300 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Janusz Tadeusz - awatar

Janusz Tadeusz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 300

Rafal - awatar
Rafal
50
Ola i Dominik - awatar
Ola i Dominik
50
Wiolka Cz - awatar
Wiolka Cz
50
Wiolka Cz - awatar
Wiolka Cz
50
Inna - awatar
Inna
10
Anka G. - awatar
Anka G.
200
Adrian - awatar
Adrian
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Elżbieta Tota (Górka ) - awatar
Elżbieta Tota (Górka )
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij