Zbiórka Myszka - seniorka z problemami - miniaturka zdjęcia

Myszka - seniorka z problemami

Burasia Myszka już dawno w domu, a my jesteśmy zmuszeni prosić o Waszą pomoc.

Myszka została w lipcu wyrzucona na ogródkach działkowych w Łodzi. Gdy trafiła do nas miała wyłysienia na skórze, płyn w jamie brzusznej, bardzo brzydkie zęby i paciorkowca w uchu. Przy okazji sanacji jamy ustnej okazało się, że kicia ma zmiany zwyrodnieniowe na kręgosłupie, które powodują ból.

Podczas konsultowania jej ortopedycznie stan zapalny w uchu powrócił, a cytologia wykazała liczne bakterie. Wiemy, że koty najlepiej zdrowieją w Domu, dlatego, gdy byli chętni na seniorkę z problemami zdrowotnymi, długo się nie zastanawialiśmy. W Domu ucho nadal jest leczone i wszystko wskazuje na to, że rośnie tam polip, którego trzeba będzie wyciąć.

Zawsze, gdy Dom znajduje kot w trakcie leczenia, oferujemy pomoc finansową, ale tym razem koszty nas lekko niepokoją. Stan "skarpetki" Myszki na dzień 30.11.2016 to -465,10 a jeszcze spłynie jedna faktura za badanie cytologiczne wymazu z ucha. Chcielibyśmy też uzbierać na zabieg wycinania tego polipa i badanie histopatologiczne, żeby zostawić nowym opiekunom Myszki dbanie tylko o jej samopoczucie, smakołyki i mizianki.

Aktualności

 • KOTYlion z miłości do kotów - awatar

  KOTYlion z miłości do kotów

  18.05.17
  18.05.17

  Niestety zabieg, na który czekaliśmy tydzień temu, nie odbył się :-( Mysza była jednak pod delikatną narkozą, aby chirurg mógł jeszcze raz dokładnie przyjrzeć się naroślom. Niestety okazało się, że zmiany pojawiły się również w drugim uchu, a także na podniebieniu :-( Na pewno wszystkiego nie będzie można wyciąć, ze względu na umiejscowienie zmian, jednak głęboko wierzymy w powodzenie operacji. Zabieg planowany jest na 30 maja. Nieustająco prosimy Was o kciuki za Myszę i jej Dużą. Mamy nadzieję, że wreszcie uda się wyjść na prostą… Prosimy także o wsparcie finansowe, abyśmy mogli pokryć kosztowne leczenie i zabiegi.

  Zdjęcie aktualności 5 031

Komentarze

 • msx. - awatar

  msx.

  19.05.17
  19.05.17

  Trzymaj się Myszko!

Wpłaty - 7

msx. - awatar
20
msx.
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
100
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
100
Anonimowy Darczyńca
Kasia - awatar
600
Kasia
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij