Myszka - seniorka z problemami

Zbiórka

Burasia Myszka już dawno w domu, a my jesteśmy zmuszeni prosić o Waszą pomoc.

Myszka została w lipcu wyrzucona na ogródkach działkowych w Łodzi. Gdy trafiła do nas miała wyłysienia na skórze, płyn w jamie brzusznej, bardzo brzydkie zęby i paciorkowca w uchu. Przy okazji sanacji jamy ustnej okazało się, że kicia ma zmiany zwyrodnieniowe na kręgosłupie, które powodują ból.

Podczas konsultowania jej ortopedycznie stan zapalny w uchu powrócił, a cytologia wykazała liczne bakterie. Wiemy, że koty najlepiej zdrowieją w Domu, dlatego, gdy byli chętni na seniorkę z problemami zdrowotnymi, długo się nie zastanawialiśmy. W Domu ucho nadal jest leczone i wszystko wskazuje na to, że rośnie tam polip, którego trzeba będzie wyciąć.

Zawsze, gdy Dom znajduje kot w trakcie leczenia, oferujemy pomoc finansową, ale tym razem koszty nas lekko niepokoją. Stan "skarpetki" Myszki na dzień 30.11.2016 to -465,10 a jeszcze spłynie jedna faktura za badanie cytologiczne wymazu z ucha. Chcielibyśmy też uzbierać na zabieg wycinania tego polipa i badanie histopatologiczne, żeby zostawić nowym opiekunom Myszki dbanie tylko o jej samopoczucie, smakołyki i mizianki.

Aktualności

 • KOTYlion z miłości do kotów

  KOTYlion z miłości do kotów

  29.03.17
  29.03.17

  Mysza już po rezonansie. Wizyta w lecznicy trwała długo i piątek wydawał się ciągnąć w nieskończoność… Na szczęście jest już po. Teraz wiemy już na pewno więcej, choć dla nas i tak wiele rzeczy jest niezrozumiałych. W badaniu wykryto zmiany o charakterze polipów na terenie części poziomych przewodów słuchowych. Ponadto niestety - obustronne zapalenie ucha środkowego i zapalenie ucha wewnętrznego po prawej stronie. Zmiany usytuowane są znacznie głębiej niż na poczatku przypuszczano. Dzisiaj chirurg obejrzy zapis rezonansu i wspólnie z lekarzem, który przeprowadził badanie rezonansu oraz lekarzem prowadzącym podejmą decyzję co dalej. Na ta chwilę jednak – na pewno trzeba wyleczyć stan zapalny. Mysza dostała już całą baterię leków i zastrzyków do domu. Prosimy o wsparcie finansowe, abyśmy mogli pokryć kosztowne leczenie i zabiegi. Piątkowy rachunek za wizytę i rezonans magnetyczny to 1000 zł !!!

  Photo

Wpłaty - 5

 • Avatar Anonimowy Darczyńca
  100
  Anonimowy Darczyńca
 • Avatar Anonimowy Darczyńca
  100
  Anonimowy Darczyńca
 • Avatar Kasia
  600
  Kasia
 • Avatar Anonimowy Darczyńca
  10
  Anonimowy Darczyńca
 • Avatar Anonimowy Darczyńca
  50
  Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe !

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Obróć, aby zobaczyć stronę