Zbiórka Leczenie córeczki Państwa Ziębów - miniaturka zdjęcia

Leczenie córeczki Państwa Ziębów

Zbiórka Leczenie córeczki Państwa Ziębów - zdjęcie główne

Leczenie córeczki Państwa Ziębów

10 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać teraz
 
Krzysztof Potyra - awatar

Krzysztof Potyra

Organizator zbiórki

Córka Państwa Ziębów ma planowaną operację 15 maja na kręgosłup, ma tak zwane zwyrodnieniowe skrzywienie kręgosłupa i chorobę zespołu REKINGHAUZENA. Proszą o pomoc na pobyt z dzieckiem w szpitalu oraz rehabilitację po operacji.
Jeżeli córka Haliny i Ryszarda nie będzie miała tej operacji to czeka ją wózek. Jeżeli chodzi o zespół REKINGHAUZENA to jest to choroba, która jest dziedziczna ale nie można jej wyleczyć jedynie można zatrzymać jej  rozwój. Rodzice jeździli z dzieckiem na niezbędne rehabilitacje. Dopiero dzięki fachowej diagnozie uczynionej przez Panią doktor z Krakowa, zostało wprowadzone prawidłowe leczenie. Teraz z wioski docierają do Szpitala Dziecięcego w Prokocimiu na wszystkie badania. Pan Ryszard rzucił pracę a żona zajmuje się małym synkiem. Całkowite koszta to około 10000 zł. Państwa Ziębów na to nie stać a zdrowie ich dziecka jest dla nich najważniejsze. Udowodnijmy, że jesteśmy solidarni i wesprzyjmy dziecko w potrzebie, a może widząc to Aniołowie odpłacą nam tym, że wyrośnie na wartościowego człowieka i pomoże nam w potrzebie.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
10 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać teraz
 
Krzysztof Potyra - awatar

Krzysztof Potyra

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Andzelila Belska - awatar
Andzelila Belska
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij