Bezpieczny azyl

13 765 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 110 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Marcela Zielińska - awatar

Marcela Zielińska

Organizator zbiórki

Pani Agnieszka i jej 11 letni syn Wiktor od samego początku mają w życiu pod górkę. I to bardzo stromą. Jednak zacznijmy po kolei...
Pani Agnieszka wyszła za mąż, jednak jej małżeństwo od początku nie było usłane różami. Kłótnie, obelgi, poniżanie oraz spożywanie alkoholu przez męża miały miejsce coraz częściej. Po niedługim czasie okazało się, że Pani Agnieszka jest w ciąży. To była dobra informacja, która napawała nadzieją na lepsze zmiany. Jednak niestety to była złudna nadzieja... Po przyjściu na świat Wiktora relacje małżonków wcale się nie poprawiły, wręcz przeciwnie. Stawały się coraz gorsze. Pani Agnieszka została z wychowaniem dziecka zupełnie sama, gdyż ojca nie interesował rozwój, wychowanie i zdrowie chłopca. W szybkim czasie padła również diagnoza, że Wiktor ma zespół zespół Aspergera. Choroba ta jest porównywana do autyzmu, co znaczy że dziecko potrzebuje jeszcze więcej uwagi, opieki i specjalistycznych terapii.
Na domiar złego mąż Pani Agnieszki już nie tylko popijał, ale zaczęła pojawiać się przemoc. Miarka się przebrała i matka w trosce o siebie i swoje dziecko wystąpiła o rozwód. Po rozwodzie, z racji tego że Pani Agnieszka nie miała dokąd się wyprowadzić (mieszkanie jej mamy było stanowczo za małe) sąd przydzielił jej pokój w mieszkaniu byłego męża i teściowej.
Ten pokoik był stanowczo za mały dla matki z dorastającym synem. A co gorsza za ścianą dalej mieszkał były mąż, od którego przecież chciała się uwolnić i teściowa, która coraz bardziej nienawidziła Pani Agnieszki. Kiedy w mieszkaniu działy się coraz gorsze rzeczy, a mały Wiktor był świadkiem przemocy psychicznej i fizycznej, Pani Agnieszka zasięgnęła języka i wyprowadziła się do wrocławskiego domu samotnej matki.
W tej chwili ma status bezdomnej. Jednak kilka lat temu złożyła wniosek o przyznanie mieszkania komunalnego do remontu. Po długich oczekiwaniach otrzymała je! Własne mieszkanie, w którym może prowadzić spokojne życie. Nim to się stanie mieszkanie trzeba wyremontować, ponieważ jest po pożarze.
Dlatego Fundacja DOM - Dbamy o Młodych wzięła te dwójkę pod swoje skrzydła i ma zamiar pomóc w remoncie. Ale potrzebujemy też Waszej pomocy! Wasze wpłaty sprawią, że ta dwójka w końcu będzie miała swój BEZPIECZNY AZYL.
Każda nawet najmniejsza wpłata ma ogromne znaczenie ! 

Za każdą złotówkę serdecznie dziękujemy!  


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Gabriela P. - awatar

  Gabriela P.

  05.04.21
  05.04.21

  Kolejnych Świat we własnym domu...tego życzymy!

 • Pawlik - awatar

  Pawlik

  06.01.21
  06.01.21

  Warto pomagać

13 765 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 110 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Marcela Zielińska - awatar

Marcela Zielińska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 110

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Gabriela P. - awatar
Gabriela P.
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij