Zbiórka Zbieram na nowy komputer (SMA) - miniaturka zdjęcia

Zbieram na nowy komputer (SMA)

Zbiórka Zbieram na nowy komputer (SMA) - zdjęcie główne

Zbieram na nowy komputer (SMA)

0 zł z 3 500 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Eryk Czarnota - awatar

Eryk Czarnota

Organizator zbiórki

Na imię mam Eryk, mam 26 lat i od urodzenia choruję na rdzeniowy zanik mięśni (SMA). Życie niesie z sobą sporo wzniesień, moim jest choroba, która uniemożliwia mi spełnianie się w swoich pasjach, normalnym komunikowaniu się z ludźmi, ze światem, czy chociażby podjęcie pracy. Nigdy nie prosiłem o pomoc, a już na pewno nie o finansową, ludzie mają sporo swoich problemów i wydatków, ale teraz nie mam wyjścia.

Niestety zrządzenie losu chciało, że psuje mi się laptop, ma już swoje lata więc i ma do tego prawo, ale psuje się w najmniej odpowiednim momencie. Ostatnimi czasy pojawiła się możliwość podjęcia pracy zdalnej, a do tego potrzebny jest właśnie komputer. Pech chciał, że mój wysłużony sprzęt odmawia współpracy i tym samym pozbawia mnie możliwości podjęcia pracy.

Chciałbym również spełniać się w swoich pasjach, lubię grafikę komputerową, uczę się tworzyć strony internetowe, w przyszłości mam nadzieję stworzyć swoją aplikację. Jestem samoukiem, również ze względu na chorobę i miejsce zamieszkania. Do tego wszystkiego potrzebuję sprzętu o odpowiednich parametrach,  a choć bardzo chcę i próbuję, to nie mogę na taki sprzęt odłożyć.

Kupno nowego sprzętu to żaden problem, ale warunkiem są tutaj pieniądze, a z mojej renty (nieco ponad 900zł miesięcznie) nie starcza nawet na większość opłat, nie mówiąc już o kupnie komputera. Chciałbym w końcu podjąć pracę, rozwijać się zawodowo, utrzymywać kontakty z ludźmi, chociaż siedząc przed monitorem, skoro z domu wyjść nie mogę, spełniać swoje pasje przede wszystkim. 

Na większość rzeczy niestety nie mamy wpływu i nie mając innego wyjścia, jestem zmuszony prosić was o pomoc. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł z 3 500 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Eryk Czarnota - awatar

Eryk Czarnota

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij