Zbiórka By móc dalej im pomagać...  - zdjęcie główne

By móc dalej im pomagać...

603 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób
Marta Magdalena Cichy - awatar

Marta Magdalena Cichy

Organizator zbiórki

Tak jak napisałam na faceeboku (w poście z prośbą o zebranie pieniędzy na opłacenie zamówionej karmy które dziś zrobiłam), na ten moment ta zbiórka będzie miejscem, w którym będziecie mogli wesprzeć moje wolontariackie działania w temacie ratowania wszelkich bezdomnych zwierząt i ludzi w potrzebie w każdej chwili i momencie, bez wcześniejszego mnie informowania. Po prostu zawsze, kiedy będziecie mieć taka chęć i możliwość 🖤 bez powodu i okazji.

Nie konkretnego zwierzaka w potrzebie, o którym już teraz mogę napisać, tylko takiego jaki pojawi się na mojej drodze w najmniej oczekiwanym momencie... i będzie wymagać pomocy.

Mój post na fb : https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2383720941742926&id=100003151313524

(Te 105 zł jest z poprzedniej zbiórki na smakołyki, dawno wypłacone i wydane, więc nie patrzcie na to proszę) - zaczynamy niestety od 0 😕

Na razie w pierwszej kolejności muszę zebrać 126,80 zł, żeby zapłacić za przesyłkę, która na dniach dotrze 

 a następnie zebrać 280 zł na zamówienie następnej karmy, która również nie bardzo może czekać ☹

Przepraszam, że nie stworzyłam osobnej, nowej zbiórki ale czeka mnie jeszcze wiele zadań do wykonania, m.in. napisanie tekstu do zgłoszenia trudnej interwencji, a samo to zadanie to "praca" na najbliższe kilka godzin...

Pozdrawiam i liczę na pomoc 🐾🖤         Marta Cichy

Mój profil na fb :        https://www.facebook.com/marta.cichy.33

Komentarze


  • Beata Wajda - awatar

    Beata Wajda

    30.09.19
    30.09.19

    Poszło. Mam nadzieję, że chociaż troszkę Pani pomogła.

603 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób
Marta Magdalena Cichy - awatar

Marta Magdalena Cichy

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 19

Dorota Koper - awatar
Dorota Koper
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Renata - awatar
Renata
20
Marta Fiszer - awatar
Marta Fiszer
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Pieskochatkowi - awatar
Pieskochatkowi
18
Magdalena Bryła - awatar
Magdalena Bryła
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij