Zbiórka Nakrętkowe serce - zdjęcie główne

Nakrętkowe serce

2 220 zł  z 2 200 zł (Cel)
Wpłaciło 49 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Robert Smaczniak - awatar

Robert Smaczniak

Organizator zbiórki

Zwracamy się do Państwa z ogromną prośbą o wsparcie naszej  zrzutki. 

Celem zbiórki jest zgromadzenie pieniędzy na zakup serca do zbierania plastikowych nakrętek. Wszystkie fundusze pozyskane ze sprzedaży nakrętek do odpowiednich instytucji zostaną przekazane na leczenie Kacperka Banasiak (3  latka) z Tuszymy. Kacperek cierpi na zespół Leigha. Jako jedyny z Polski jest podopiecznym amerykańskiej fundacji Cure Surf1. 

Aktywnie wspieramy zbiórki na rzecz Kacperka, dokładamy swoje cegiełki na licytacjach,  organizujemy akcje typu Gaszyn Challenge, organizowane były Imprezy Charytatywne. Teraz chcielibyśmy zakupić drugie serce na plastikowe nakrętki, które po oddaniu do fundacji  zasilą konto Kacperka i przybliżą jego podróż do USA. Podróż po zdrowie❤❤❤❤

Każdy z nas ma w domu dużo plastikowych nakrętek. Większość z nich trafia do kosza.. A one mogą tak dużo zdziałać! 

Jeśli połączymy siły będziemy mieli duży wkład w drodze po zdrowie Kacperka! Dobro wraca, a uśmiech dziecka jest ogromnym wyznacznikiem szczęścia! 

Serce zostanie zamówione w firmie PonMar Martyna Piątkowska, Tarnowiec 10, 77-416 Tarnówka NIP 504-00-43-254

Kwota ze zbiórki zostanie przekazana na konto w/w firmy. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Robert Smaczniak - awatar

  Robert Smaczniak

  17.01.2021
  17.01.2021

  Witam,
  🤗🤗 Chcielibyśmy z tego miejsca podziękować za piękną akcje z serduszkiem dla Kacperka. Cała zbiórka odbyła się bardzo szybko, a w montaż zaangażowalo się wiele osób.🤗🤗👏👏
  Dziękujemy wszystkim darczyńcom🤗
  Nasze podziękowania Kierujemy do
  Mariusz Jurek 👏
  Marek Jurek👏
  Dariusz Haracz👏
  OSP Mielec Rzochów👏
  Aleksander Kopacz👏
  Adrian Kopacz👏
  Grzegorz Siewierski👏
  Rada osiedla Rzochów:👏
  Robert Smaczniak oraz Mariusz Mazur . 👏👏💪❤️
  Podziękowania wędrują również do Prezydenta Miasta Mielec Jacek Wiśniewski za wydanie pozwolenia na montaż. 👍👍♥️
  Przepszamy jeśli ktoś z Państwa został pominięty w podziękowaniach, zdajemy sobie z tego sprawę że mogło pojawić się więcej osób zaangażowanych w akcję. 👏🤗🤗
  Jak już pewnie wiecie serduszko zapełniło się nakrętkami w ciągu jednej doby 💪💪❤️ w tej chwili zostało opróżnione i jest już połowa kolejnego. Cieszymy się że tak wiele osób pamiętało o zbiórce na rzecz naszego synka. ❤️ W przyszłym tygodniu pojawi się napis"Kacperek" który będzie umieszczony na serduszku ♥️💪

  Zachęcamy również do przekazania 1% podatku.
  KRS 0000037904
  Cel szczegółowy 1% : 34088 Banasiak Kacper
  ❤️❤️❤️❤️❤️

Komentarze


 • Margaret Kuras-Pino - awatar

  Margaret Kuras-Pino

  15.12.2020
  15.12.2020

  powodzenia

2 220 zł  z 2 200 zł (Cel)
Wpłaciło 49 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Robert Smaczniak - awatar

Robert Smaczniak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 49

Kinga Helowicz - awatar
Kinga Helowicz
10
Kinga Helowicz - awatar
Kinga Helowicz
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
151
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Pawel Inczewski - awatar
Pawel Inczewski
200
Bogna Kozub - awatar
Bogna Kozub
20
Ewelina Jurek - awatar
Ewelina Jurek
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Piotr Cebula - awatar
Piotr Cebula
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij