Zbiórka Zabawa na złość chorobie - miniaturka zdjęcia

Zabawa na złość chorobie

Jesteśmy Fundacją niosącą pomoc dzieciom chorym i niepełnosprawnym, wspieramy potrzebujących borykających się z trudną sytuacją materialną i życiową, pragniemy szerzyć ideę bezinteresownego niesienia pomocy.

Jeżeli również Wam nie jest obojętny los dzieci chorych i nieuleczalnie chorych oraz niepełnosprawnych, pomóżcie nam zorganizować zimowiska dla nich, by chodź na pewien czas zapomniały o szpitalnych salach, badaniach, zabiegach i wszystkich innych trudach walki o każdy kolejny dzień życia.

Wiele dzieci chorych, niepełnosprawnych i nieuleczalnie chorych, nie tylko z powodu choroby, ale również trudnej sytuacji materialnej wynikającej z kosztownego leczenia, nigdy nie zaznało radosnego wyjazdu razem z rówieśnikami.

Dla wielu dzieci nieuleczalnie chorych to jedyna szansa na wspaniałą i radosną przygodę z dala od trosk i zmartwień, pośród dobrej zabawy i radości.

Uśmiech tych dzieci jest bezcenną nagrodą dla rodziców i opiekunów, którzy rezygnując z własnych przyjemności, poświęcili swoje życie, aby wspierać leczenie swych pociech. 

Wasza pomoc naprawdę da dzieciom wiele szczęścia i radości w trudnej walce z chorobą, a dzieciom którym nie można już pomóc wyjątkowe chwile i radość, na które zasługują.

Bardzo prosimy pomóżcie nam uzbierać niezbędną kwotę.

Piękne wspomnienia z dala od szpitalnych sal pozostaną na długo w pamięci.

Fundacja Dżinn

KRS: 0000695910

REGON: 36831070600000

NIP: 7292719203


Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij