Zbiórka Pomóżcie mi godnie żyć - miniaturka zdjęcia

Pomóżcie mi godnie żyć

Anna Lala - awatar

Anna Lala

Organizator zbiórki

Adam urodził się całkowicie zdrowy.  Pierwsze objawy choroby zaczęły pojawiać się gdy skończył rok. Po kilku kolejnych latach lekarze nie  byli jednak w stanie stwierdzić, co faktycznie dolega chłopcu. Placze przy smarowaniu maścią. Wciąż jest na lekach przeciwbólowych. Chłopak zmaga się z padaczka i dysplazją ekodermalną. Nastolatek ma duże problemy ze skórą, uzębieniem, paznokciami i włosami. Z powodu niskiej odporności atakuje go niemal każda infekcja. Podczas każdej infekcji ma tak wysoką gorączke że bardzo ciężko ją zbić. Choroba Adama jest nie do wyleczenia.

Pragniemy zapewnić Adamowi środki na najlepszą opiekę medyczną, dzięki której ta okrutna codzienność będzie mniej bolesna. Wspólnie odmieńmy smutną codzienność Adama...

Chłopiec, zgodnie z podejrzeniami lekarzy choruje na bardzo rzadką  chorobę genetyczną Zespół Comèla-Nethertona, walka o lepsze życie Adama trwa od wielu lat...


Adam ma szanse wyjechać na leczenie do specjalnej kliniki specjalistycznej lecz niestety z powodu braku środkow nie jest to możliwe. Każda suma jest bardzo pomocna. Dzięki zebranej kwocie  Adaś będzie miał szanse na lepsze leczenie. Proszę nie badźmy obojętni Adam liczy na nasza pomoc, okażmy wsparcie i udostępniajmy dalej.

Dziękujemy wam za każdą  ofiarowaną pomoc i darowizne.

Wybierz kwotę

Anna Lala - awatar

Anna Lala

Organizator zbiórki

Wpłaty - 5

Siostra - awatar
50
Siostra
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
40
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
1
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.