Zbiórka Dogoterapia lekiem na całe zło - miniaturka zdjęcia

Dogoterapia lekiem na całe zło

Zwracamy się do Państwa z wyjątkową prośbą o pomoc w zebraniu pieniędzy na Dogoterapię mamy dwa Labradory i potrzebujemy uzyskać niezbędne kursy i certyfikaty. Jest to warunek konieczny, by móc działać dla chorych.

Nasza Fundacja rozwija się wraz z zapotrzebowaniem ze strony chorych. Labradory Redrivier zostały zakupione z hodowli w której pieski mają badania psychologiczne i posiadają rodowody.

 Czas nagli, ponieważ mamy tylko  miesiąc na zebranie funduszy aby zapłacić za kurs.

  O widocznych efektach zajęć można mówić po dwóch miesiącach. Indywidualne dają więcej, bo przez cały czas pracuje się z jedną osobą, trzeba tylko uwzględnić jej możliwości koncentracji. Czasem ogromnym sukcesem jest skupienie uwagi dziecka na psie... choć przez dwie minuty! 

Jest wskazana dla: dzieci z porażeniem mózgowym, z zespołem Downa, osób upośledzonych umysłowo, chorych na schizofrenię, artretyzm, zanik mięśni, uszkodzenie wzroku lub słuchu, cierpiących na chorobę Alzheimera. Z pomocy psów korzystają także epileptycy(specjalnie wyszkolone czworonogi wyczuwają nadchodzący atak, dzięki czemu można w odpowiednim czasie zażyć leki) i cukrzycy. Zajęcia z dogoterapii pomagają: stymulować zmysły: słuchu, wzroku, dotyku, ćwiczyć koncentrację, wyzwalać spontaniczną aktywność, doskonalić sprawność ruchową, okazywać uczucia, rozwijać samodzielność, porozumiewać się z otoczeniem, wzbogacać zasób słów. 

 Prosimy Państwa o wsparcie. Bez Was sobie nie poradzimy, nie poradzą sobie dzieciaki!

 Prośba jest tym bardziej gorąca ze względu na leczenie jednego z piesków. Śliczna mała kuleczka pochorowała się i potrzebne są pieniądze na jej leczenie!

Pan piesek był chory, ale wyzdrowiał dla WAS <3

Do tego rośnie jak na drożdzach.

Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna

Aktualności

 • Fundacja Pomost Nadziei - awatar

  Fundacja Pomost Nadziei

  30.03.19
  30.03.19

  Aby każde dziecko mogło się cieszyć, Aby każdy chory miał równe szanse <3 Czy to w domu, czy w szpitalu. Dogoterapia najlepsza na wszystkie smutki <3 Pomóż nam, Bo tylko razem możemy zrobić coś z niczego. A miłością utkana nić będzie trwała nieprzerwanie <3

  Zdjęcie aktualności 28 910

Wpłaty - 2

Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Powodzenia - awatar
5
Powodzenia

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij