Zbiórka Dogoterapia lekiem na całe zło - miniaturka zdjęcia

Dogoterapia lekiem na całe zło

Zbiórka Dogoterapia lekiem na całe zło - zdjęcie główne

Dogoterapia lekiem na całe zło

25 zł z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać teraz
 

Zwracamy się do Państwa z wyjątkową prośbą o pomoc w zebraniu pieniędzy na Dogoterapię mamy dwa Labradory i potrzebujemy uzyskać niezbędne kursy i certyfikaty. Jest to warunek konieczny, by móc działać dla chorych.

Nasza Fundacja rozwija się wraz z zapotrzebowaniem ze strony chorych. Labradory Redrivier zostały zakupione z hodowli w której pieski mają badania psychologiczne i posiadają rodowody.

 Czas nagli, ponieważ mamy tylko  miesiąc na zebranie funduszy aby zapłacić za kurs.

  O widocznych efektach zajęć można mówić po dwóch miesiącach. Indywidualne dają więcej, bo przez cały czas pracuje się z jedną osobą, trzeba tylko uwzględnić jej możliwości koncentracji. Czasem ogromnym sukcesem jest skupienie uwagi dziecka na psie... choć przez dwie minuty! 

Jest wskazana dla: dzieci z porażeniem mózgowym, z zespołem Downa, osób upośledzonych umysłowo, chorych na schizofrenię, artretyzm, zanik mięśni, uszkodzenie wzroku lub słuchu, cierpiących na chorobę Alzheimera. Z pomocy psów korzystają także epileptycy(specjalnie wyszkolone czworonogi wyczuwają nadchodzący atak, dzięki czemu można w odpowiednim czasie zażyć leki) i cukrzycy. Zajęcia z dogoterapii pomagają: stymulować zmysły: słuchu, wzroku, dotyku, ćwiczyć koncentrację, wyzwalać spontaniczną aktywność, doskonalić sprawność ruchową, okazywać uczucia, rozwijać samodzielność, porozumiewać się z otoczeniem, wzbogacać zasób słów. 

 Prosimy Państwa o wsparcie. Bez Was sobie nie poradzimy, nie poradzą sobie dzieciaki!

 Prośba jest tym bardziej gorąca ze względu na leczenie jednego z piesków. Śliczna mała kuleczka pochorowała się i potrzebne są pieniądze na jej leczenie!

Pan piesek był chory, ale wyzdrowiał dla WAS <3

Do tego rośnie jak na drożdzach.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualności


 • Fundacja Pomost Nadziei - awatar

  Fundacja Pomost Nadziei

  30.03.19
  30.03.19

  Aby każde dziecko mogło się cieszyć, Aby każdy chory miał równe szanse <3 Czy to w domu, czy w szpitalu. Dogoterapia najlepsza na wszystkie smutki <3 Pomóż nam, Bo tylko razem możemy zrobić coś z niczego. A miłością utkana nić będzie trwała nieprzerwanie <3

  Zdjęcie aktualności 28 910

25 zł z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 2

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Powodzenia - awatar
Powodzenia
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij