Rozalka Łęgowska - awatar

Rozalka Łęgowska

Organizator zbiórki

Rozalia przyszła na świat 23 marca 2017 roku. Zdiagnozowano u niej artrogrypozę. Choroba zajęła jej w dużym stopniu rączki powodując zesztywnienie stawów i mocno ograniczając ruchy. W jakim stopniu nóżki dopiero okaże się kiedy dziewczynka zacznie siadać i chodzić. Rozalka urodziła się również ze stopami końsko-szpotawymi. Jest po wielu tygodniach w gipsach i godzinach męczących rehabilitacji.

O Rozalkę troszczy się cała rodzina, która robi wszystko aby pomóc dziewczynce. Zaczyna nam już niestety brakować środków na dalsze leczenie.

Naszym marzeniem jest aby Rozalka była kiedyś samodzielna. Obecnie jest w wieku, w którym rehabilitacja może jej pomóc w znacznym odzyskaniu sprawności.

Prosimy abyście pomogli nam w walce o zdrowie i samodzielność naszej córeczki.


Za okazaną pomoc serdecznie dziękujemy

Rodzice

  


Aktualności

 • Rozalka Łęgowska - awatar

  Rozalka Łęgowska

  01.02.18
  01.02.18

  Moi Drodzy Od dziś przez cały miesiąc luty możecie dorzucić swój "grosik" aby pomóc nam w leczeniu naszej Rozalki. W trzech miejscach w Toruniu ustawione będą skarbonki do których zbierać będziemy pieniążki na dalszą rehabilitacje i leczenie naszej córeczki. Skarbonki stać będą pod wymienionymi adresami: 1. Kwiaciarnia Anturium ul.Szosa Chełmińska 140G 2. Warzywniak Arkadiusz Dębski ul.Żwirki i Wigury 25 3. F.H.U."Iron Horte" ul.Szosa Chełmińska 140J - sklep spożywczy + punkt lotto Bardzo dziękujemy właścicielom sklepów za bezinteresowną pomóc w zbiórce na rzecz naszej córeczki 😙 Zapraszamy na zakupy i po naprawdę piękne kwiaty (wkrótce walentynki!) i dorzućcie do naszej skarbonki jakiś grosz 😉

  Zdjęcie aktualności 11 511

Rozalka Łęgowska - awatar

Rozalka Łęgowska

Organizator zbiórki

Wpłaty - 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
1
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij