Zbiórka Nela jesteśmy z Tobą - zdjęcie główne

Nela jesteśmy z Tobą

47 234 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 238 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Emilia Gawryluk - awatar

Emilia Gawryluk

Organizator zbiórki

Drodzy, 

U naszej drogiej i wieloletniej koleżanki Neli Szyszko-Oniszek zdiagnozowano nowotwór mózgu. Tak do nas o tym napisała:

„Pod koniec sierpnia zdiagnozowano u mnie złośliwego glejaka mózgu. Nie miałam wcześniej żadnych niepokojących objawów. Podczas pobytu w Urlach na działce, gdzie uciekłam na dwa miesiące przed covidem dostałam ataku padaczki i przewieziono mnie do szpitala z podejrzeniem udaru mózgu. Tomografia i rezonans wykazały guza. Przeszłam operację wycięcia guza a raczej tego co można było usunąć bez uszkadzania np. ośrodka ruchu i mowy. Teraz jestem w trakcie radio i chemioterapii. Nie będę ukrywać, że 24 sierpnia, kiedy otrzymałam wyniki badań histopatologicznych moje dotychczasowe życie się skończyło. Prognozy nie są optymistyczne, ale walczę z całą siłą jaką udało mi się w sobie uaktywnić. Na razie czuję się dobrze, nie mam poważniejszych deficytów neurologicznych poza kłopotami z pamięcią krótkotrwałą. Udało mi się jakoś pozbierać psychicznie, choć nie było i nadal nie jest to łatwe. Pomagają mi w tym sesje z psychoonkologiem. Cóż mogę więcej Wam napisać. Do końca października codziennie jeżdżę na radioterapię i przyjmuję doustnie chemię. Potem miesiąc przerwy i badania kontrolne oraz decyzje, czy będę brała twardą chemię. Na razie leczenie w miarę znoszę. Mam bardzo dobrą opiekę medyczną. Jestem otulona wielkim wsparciem męża, rodziny i przyjaciół. Ta choroba uświadomiła mi jak wspaniali są ludzie. Moi drodzy będę walczyć i zamierzam zrealizować jeszcze parę planów.
Serdecznie Was pozdrawiam i tęsknię za Wami. Mam nadzieję, że wiosną stanę już na nogi, pandemia odpuści i będziemy mogli się zobaczyć.
Będę w kontakcie
Nela”

Kochani, jak wiecie, Nela współpracuje z nami od ponad 10 lat. Wielu z nas miało okazję wielokrotnie z nią współpracować i przekonać się jaką jest osobą i trenerką. Zawód który uprawiamy ma swoje blaski i cienie. Od marca z powodu pandemii nie zarobiła ani grosza. Teraz z racji choroby nie wróci do pracy przez najbliższe miesiące. Potrzebuje naszego wsparcia jak nigdy wcześniej i realnej, szybkiej pomocy finansowej. Absolutnie każda kwota jest bezcenna, a każda złotówka ważna. Nela potrzebuje pieniędzy na opiekę medyczną, codzienne dojazdy do szpitala, specjalną dietę, opłaty, codzienne funkcjonowanie i życie.

Nie pozostawajmy obojętni.
Przyjaciele (nie tylko z House of Skills)

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  28.04.21
  28.04.21

  Powodzenia

 • AnnaBB - awatar

  AnnaBB

  10.02.21
  10.02.21

  Nelka; trzymaj sie kochana !

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  22.12.20
  22.12.20

  Nelu zdrowia!

 • Wiesław i Teresa - awatar

  Wiesław i Teresa

  16.12.20
  16.12.20

  Nela, zdrowia!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  25.10.20
  25.10.20

  Zdrowia!! Będę trzymać kciuki żebyś wyzdrowiała!!!

47 234 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 238 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Emilia Gawryluk - awatar

Emilia Gawryluk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 238

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 000
Magda - awatar
Magda
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
4 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Jola P.C. - awatar
Jola P.C.
200
Monia - awatar
Monia
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij