Zbiórka Na walkę z Zespołem Pearsona - miniaturka zdjęcia

Na walkę z Zespołem Pearsona Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Na walkę z Zespołem Pearsona - zdjęcie główne

Na walkę z Zespołem Pearsona

10 056 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 168 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Danuta Tabor - awatar

Danuta Tabor

Organizator zbiórki

Witam,Jestem mamą Filipka.Gdy miał kilka miesięcy, w szpitalu w Rzeszowie na onkohematologii ,zdiagnozowano u niego Zespół szpikowo -trzustkowy Pearsona.Jest jedyny w Polsce(było jeszcze dwoje dzieci ale niestety już odeszły).Choroba ta zabiera dzieci zwykle w pierwszych latach życia,jest nieuleczalna. Choruje szpik,wątroba,trzustka,nerki,jelita , w zasadzie wszystko.Na całym świecie od 1979 r (od kiedy jest znana choroba)  odnotowano niespełna 100 przypadków-w tym momencie około 30 -40dzieci na świecie zmaga się z nią.Wymaga bardzo częstych badań krwi ,transfuzji krwi, dużej ilości lekow  i bacznej obserwacji.Syn jest żywiony przez Pega dieta przemysłową.Przez ostatnie 5.5 miesiąca był w szpitalu,było ciężko-jest nadal ,ale może byc w domu póki co..Filipek  wymaga ciaglych kontroli u specjalistów oraz drogich lekow,ale bardzo chce żyć i nie zdaje sobie sprawy z choroby ☺.Niestety wraz z upływającym czasem kłopoty ze zdrowiem beda się namnażac.Ma także siostrę która siłą rzeczy odczuwa brak mamy w domu oraz brak czasu dla niej  gdyż większość czasu w ciągu dnia zajmuje opieka nad Synem .Prosimy o pomoc w walce z chorobą i dziękujemy za każde wsparcie.😊

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Danuta Tabor - awatar

  Danuta Tabor

  24.05.2022
  24.05.2022

  Robimy badania w kierunku niedoczynnosci nadnerczy.Wyniki hormonow wyszly źle..

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  30.03.2020
  30.03.2020

  Bochnia pomaga :)

 • Elzbieta Krzysztofowicz - awatar

  Elzbieta Krzysztofowicz

  27.01.2020
  27.01.2020

10 056 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 168 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Danuta Tabor - awatar

Danuta Tabor

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 168

Ewelina - awatar
Ewelina
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Magdalena Ż. - awatar
Magdalena Ż.
100
Sandrunia - awatar
Sandrunia
450
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Ewelina - awatar
Ewelina
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij