Nestor, Nestorek, Nesti... Zostaliśmy poproszeni o pomoc dla niego. Nestor całe życie był psem stróżującym, ale wiódł całkiem niezły żywot! Biegał za kijkami, piłkami, spacerował razem z pracownikami. Zawsze nakarmiony i wygłaskany. Spędził tak 12 lat swojego życia. Niestety, starość niesie ze sobą przykre niespodzianki.

Niestety starość niesie ze sobą przykre niespodzianki. Tylne nóżki Nestora odmówiły posłuszeństwa, odczuwa ból i dyskomfort podczas chodzenia. Kończyny układa w nienaturalny sposób (film). Do tego doszły problemy z prostatą - zdarza mu się krwawić z prącia. Koszty leczenia są ogromne. Pierwszą diagnostykę i leczenie wdrążono od razu jak pojawiły się objawy, ale potrzebne były dokładniejsze badania.

Udało nam się znaleźć dom tymczasowy dla Nestora, który na niego czeka. Oczywistym jest, że musi mieć jednego opiekuna, który będzie czuwać nad jego rekonwalescencją i teren firmy nie jest dla niego już odpowiednim miejscem. Nestor teraz jest w klinice weterynaryjnej i pozostanie tam do przyszłego tygodnia. Na ten moment wiemy, że pies praktycznie nie ma stawów w tylnych łapach. 

Pies przeszedł już jedną operację lewej nogi. Czekamy, aż dojdzie do siebie i zacznie na niej stawać i zajmiemy się drugą nogą i prostatą. 

Pies wymaga opieki i systematycznego podawania leków, a ze względu na rotację ludzi na posterunku nie zawsze może być to zapewnione, stąd zaangażowanie Inspektoratu w pomoc psu i zapewnienie mu domu tymczasowego. 

Prosimy o wsparcie leczenia Nestora. 

Komentarze

  • Katarina04 - awatar

    Katarina04

    12.03.18
    12.03.18

    Szybkiego powrotu do zdrowia Nestroku :-)

Wpłaty - 6

Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Monika Dymon - awatar
10
Monika Dymon
Dorota - awatar
30
Dorota
Katarina04 - awatar
50
Katarina04
Małgorzata - awatar
20
Małgorzata
Gosia - awatar
20
Gosia

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij