Zbiórka Dla żony kochaj szanuj walcz - miniaturka zdjęcia

Dla żony kochaj szanuj walcz

Zbiórka Dla żony kochaj szanuj walcz - zdjęcie główne

Dla żony kochaj szanuj walcz

370 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać teraz
 
Krzysztof Iwańczak - awatar

Krzysztof Iwańczak

Organizator zbiórki

Witajcie

Mam do Was ogromną prośbę żona Anna potrzebuje zabieg neurolizy którego koszt z blokada to 3000. Do tego wizyty i dojazdy do miejscowości Kup obok Opola. Żona zakwalifikowała się już do tego zabiegu dzięki niemu nie będzie cierpiała jest to wyłączenie nerwów obwodowych w brzuchu i miednicy. 

Małżonka bardzo choruje nie pracuje. 

Jest obecnie na plastrach fentanylowych i morfinie. 

Jest pod opieką poradni leczenia bólu. Nie ma już czym ja leczyć dlatego jest wskazanie do zabiegu neurolizy

Jest to zabieg poważny i trwa ok 1.5 h do 2 h. 

Żona jest po 12 operacjach i czeka na kolejną. Niedawno byla skierowana do lezenia w oddziale jedynym kliniki leczenia bolu ale go zamknieto. 

Wiele przeszła pozwólcie wierzyć jej ze nie jest sama jej stan fizyczny jest coraz gorszy. 

Oto dokument potwierdzający porfirie. 

Badanie było wysyłane do Krakowa. 

Wg lekarzy jest to porfiria mieszana. 

Ma na wątrobie zmianę która szybko rośnie i coraz liczniejsze nadzerki ropne na całym ciele. Podwyzszone porfiryny jednoznacznievwskazuja na porfirie nie ma pewnosci jaki to rodzaj a jedynym osrodkiem ktory podejnie sie leczenia jest klinika hematologii w Warszawie gdzie terminy sa bardzo odlegle na 2021 rok. 

Nie stac nas na leczenie prywatne w tym celu zakladamy zbiorke. To dla nas jest i byla ostatecznosci i krok ku lepszemu zyciu gdzie nie góruje cierpienie bol i lęk. 

Tylko ja pracuje Ania ma grupe niepelnosprawnosci jeszcze bez zadnych dotacji czy zasiłków. 

Najwiekszym wyzwaniem jest zmiana nowotworowa na wwatrobcie .

Żona Anna dziękuję wszystkim darczyńców i udostępniający zbiorke.

Kocha zwierzęta i chce szybko wrócić do wolontariatu. 

P. S Małżonka cierpi na porfirie uszkodzenie nerwów brzucha i na endometrioza. Poza tym ma zapalenie stawów torbiel na kości ogonowej i na wątrobie. Porfiria to choroba smiertelna jeśli na czas nie jest leczona a żona ma termin dopiero za dwa lata do jedynego ośrodka w Polsce który zajmuje się leczeniem tej choroby. To ośrodek w Warszawie i dr Wasilewski jest lekarzem który zajmuje się takimi pacjentami. Termin przyjęcia to wrzesień 2021 rok. 

To wszystko brzmi jak bajka jak coś nierealnego ale żona przez lata walczyła z endometrioza która wyniszczyla jej organizm. 

Nigdy nawet o tym nikomu nie napomniala tylko po kryjomu walczyła z ostrymi bólami brzucha. 

To silna kobieta nauczyła się robić sobie zastrzyki przechodziła kolejne zabiegi i operacje przebywała kolejno w szpitalach i na nic nie narzekała.

Potrafila w 1 dobę po operacji wrócić ze szpitala w Katowicach ze mną autobusem do domu. 

To 40 minut drogi i ok 20 km. Ludzie oferowali pomoc ale ona nie potrzebowała ona musi sama. 

Zawsze byłem i jestem z niej dumny. 

Kobiety z endometrioza są niezwykle silne. Noszą ogromny ciężar walki z bólem i cierpieniem ale na zewnątrz nic po nich nie widać. 

Maja wyjątkowo silna psychikę nie podadzą się tak łatwo będą walczyć do ostatniej kropli krwi. 

Życie z kobietą chora na endometrioza to życie pełne wyzwań. Nie będzie łatwo ale to tylko umocni Wasz związek. 

Po trudach przychodzi radość i cudowne chwile miłości. 

Z tą chorobą można wygrać ale czasem trzeba ponieść najcenniejsze straty. 

Zdrowie zawsze było i będzie najcenniejsze. 

My zawsze będziemy niezwyciezeni będziemy walczyć do ostatniej kropli krwi. 

Bo warto kochani.... Bo warto. 

Nie poddawajc się dzielnie wojowniczki.... 

Bo życie zawsze bylo i jest najcenniejsze. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


  • Krzysztof Iwańczak - awatar

    Krzysztof Iwańczak

    21.06.20
    21.06.20

    Dziękuję Wam za wpłaty. Niestety efekt końcowy jest taki że udało się uzbierać 350 zł a neuroliza to koszt znacznie wyższy. Nie wiem co mogę jeszcze powiedzieć Brak mi słów. Przykro mi bo to dobra dziewczyna dobra żona Nie mamy dzieci bo nie było nas stać na in vitro. Wszystko straciliśmy przez lekarzy przez za późne diagnozy i błędne diagnozy. Ania długo dostawała leki które lekarka wypisywała na sto procent a należały się na ryczałt jak teraz. Miesięcznie że zbiorki schodziło ponad 1000 zł. Mamy na to faktury. Ona już tyle przeszła ze przestaje walczyć.... Nie potrafię już nawet jej pocieszyć. Wszędzie pieniądz. Tylko ja pracuje nie mamy zdolności kredytowej. Nie mamy na leczenie zębów które żona straciła przez ropę to dwójki i jedynki płacze bo wygląd to przede wszystkim uśmiech i ma rację. Gdyby tylko mogła pracować... Dajcie jej te szanse bo boję się że źle się to skończy....

370 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać teraz
 
Krzysztof Iwańczak - awatar

Krzysztof Iwańczak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 6

Ewa Romanów - awatar
Ewa Romanów
100
Patrycja Budis-Pilipionek - awatar
Patrycja Budis-Pilipionek
50
Małgorzata Rodak - awatar
Małgorzata Rodak
20
Jola Kukucz - awatar
Jola Kukucz
50
Jola Kukucz - awatar
Jola Kukucz
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij