Albert Rolek - awatar

Albert Rolek

Organizator zbiórki

*Czytaj do końca.

Cześć nazywam się Albert Julian, chciałby uzbierać pieniądze na kursy po których będe miał szansę spełnienia swoich marzeń. Mam na myśli kurs grafika komputerowego i reklamy, kurs dj a także kurs trenera piłki nożnej. Tematyka kursów jest związana z moimi pasjami. Niestety nie stać mnie na to żeby samemu je opłacić, pracuję na półetatu i nie zarabiam zbyt dużo pieniędzy. Praca którą chciałbym wykonywać po zakończonych kursach, wiąże się z otworzeniem własnej działalności gospodarczej, pragnę tworzyć muzykę także dla najmłodszych pokoleń która poprzez treść pomogła by ludziom się zmotywować lub poradzić z problemami np. depresji. Poznałem ten problem bardzo wnikliwie, i wiem jak jest uciążliwy. Mój tata zachorował przez depresje na schizofrenie i nie udaje mu się wrócić do normalnego trybu już od 15 lat. Przez przebywanie z osobą chorą w trakcie dorastania, sam zachorowałem i miałem wiele trudności z nauką, przez co nie zdawałem matury do tej pory. Jednak nadal w siebie wierze i mam zamiar zdać ją z bardzo wysokim wynikiem. Niestety nie mogłem wcześniej spokojnie zabrać się za naukę, w 2010 roku chciałem odebrać sobie życie, mniej więcej 4 lata temu zdecydowałem się na pomoc specjalistów z dziedziny psychologi i psychiatrii. Z roku na rok czułem się lepiej, teraz mogę powiedzieć że bardzo dużo dowiedziałem się na temat życia i komunikacji  społecznej.  Wierze że sprawdze się jako dj mam na myśli tworzenie nowych utworów, grafika z koli jest mi bliska ponieważ zawsze fascynowało mnie tworzenie obrazów, dużo rysowałem przez parę lat swojego życia. Kurs trenerski, ponieważ piłka nożna to moja pasja, kopię od 6 roku życia, niestety zła dieta i skręcenie stawu skokowego, a także późniejsze kłopoty ze zdrowiem psychicznym, całkowicie zamknęły drogę mojej kariery piłkarskiej w dorosłej piłce zawodowców. Ale trenowanie i organizacja drużyny też jest bardzo fascynująca. Chciałbym jak najszybciej zrobić kursy i zacząć zarabiać pieniądze które pozwolą mi wyprowadzić się z domu, i dadzą możliwość ustatkowania się, po za tym dużo wskazuje na to że właśnie w tych zawodach się sprawdzę. Praca w tych zawodach wiąże się z moimi marzeniami. Które spełnię jeśli uda mi się dostać i ukończyć naukę w AkademiiWychowania Fizycznego na która także będę potrzebował sporo pieniędzy. Uważam że praca w tych zawodach, zostawi mi więcej czasu na naukę. Wierzę, że i moje marzenia mogą się spełnić, a Ty możesz mi w tym pomóc. 


Wybierz kwotę

Aktualności

 • Albert Rolek - awatar

  Albert Rolek

  07.05.18
  07.05.18

  Po przemyśleniu stwierdziłem że potrzebuje pieniędzy raczej tylko na kurs dj i sprzęt . Dlatego zmieniłem kwotę 7250. Być może grafiki nauczę się w domu z tego co już jest w internecie, a jeśli chodzi o trenera piłki nożnej to chyba odłożę ten temat na parę lat.

Komentarze

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  29.04.18
  29.04.18

  Tylko nie przep****ol na głupoty ;)

  • Albert Rolek - awatar

   Albert Rolek - Organizator zbiórki

   05.05.18
   05.05.18

   haha :D nie mam mowy, jak w opisie, więc na rozwój ten pieniądz idzie!

Albert Rolek - awatar

Albert Rolek

Organizator zbiórki

Wpłaty - 3

Anonimowy Darczyńca - awatar
1
Anonimowy Darczyńca
Gośka - awatar
50
Gośka
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.