Zbiórka Oszukać hycla.. /Widmo nowotworu - miniaturka zdjęcia

Oszukać hycla.. /Widmo nowotworu

Paulina Tarabasz - awatar

Paulina Tarabasz

Organizator zbiórki

27.02.2018 r dotarła do mnie informacja ,że psia rodzina jest zagrożona wywózką do Schroniska w Szczytach.  Suka oszczeniła się na opuszczonej posesji w starej stodole, która zagracona była masą śmieci , desek oraz zużytego sprzętu.
Te biedne zwierzaki przez długi czas żyły w takich skandalicznych warunkach. Ten stos walających się gratów był jedynym "bezpiecznym" miejscem dla matki w ciąży , która przeganiana była przez okolicznych mieszkańców.I właśnie w takich warunkach na świat przyszły jej malutkie pociechy....Hycel był już umówiony, czekał tylko na sygnał z gminy.Szybko wzięłam sprawy w swoje ręce i zorganizowałam pomoc. Masa ludzi przystąpiła do działania i tym samym znaleźliśmy hotel , który przyjmie całą rodzinę pod swój dach. Psiaki będą miały zapewnione warunki domowe.  Pobyt szczeniaków będzie darmowy natomiast ich matki płatny w wysokości 300 zł/msc +karma. Jedynie tyle i aż tyle będzie kosztowało ich nowe życie, czy to tak wiele?

Aktualności

 • Paulina Tarabasz - awatar

  Paulina Tarabasz

  05.04.18
  05.04.18

  Niestety nie mam dobrych wieści odnośnie stanu zdrowia Luny (matki). Sunia ma zmiany nowotworowe na listwie mlecznej. Guzy wyczuła jej dotychczasowa opiekunka Kasia, która zaniepokojona odkryciem skonsultowała jej przypadek z weterynarzem. Niestety najgorszy scenariusz okazał się realny... Na chwile obecną nie wiemy czy zmiany są złośliwe natomiast w pierwszej kolejności konieczne jest wykonanie zabiegu sterylizacji czyli usunięcia jajników wraz z macica. Po takiej operacji istnieje możliwość że choroba zatrzyma swój rozwój , niestety nie jest to w 100% pewne... Rozważaliśmy rozszerzanie operacji o usunięcie listwy mlecznej ale lekarz prowadzący Lunę stanowczo nam to odradził takie rozwiązanie ze względu na duża ilość naciec oraz związany z tym wydłużony okres rekonwalescencji oraz ból który z pewnością będzie towarzyszył po tak skomplikowanej i rozległej operacji. Jeżeli po sterylizacja guzy dalej będą się powiększać cały, lewy płat listwy mlecznej zostanie usunięty tylko za co? :(

  Zdjęcie aktualności 13 809

Paulina Tarabasz - awatar

Paulina Tarabasz

Organizator zbiórki

Wpłaty - 27

Effi - awatar
10
Effi
Marta - awatar
10
Marta
Marta Kaczyńska - awatar
10
Marta Kaczyńska
Anonimowy Darczyńca - awatar
32
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
Rosalie Hoffman - awatar
28
Rosalie Hoffman
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Tommy - awatar
50
Tommy
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.