Zbiórka Ratujemy niepełnosprawne psiaki - miniaturka zdjęcia

Ratujemy niepełnosprawne psiaki Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Ratujemy niepełnosprawne psiaki - zdjęcie główne

Ratujemy niepełnosprawne psiaki

205 835 zł  z 300 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 661 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

W zeszłym roku wydaliśmy ponad 2 000 000 zł na ratowanie zwierząt - głównie na leczenie i utrzymanie. Czy było warto? Z całą mocą, bezapelacyjnie stwierdzamy, że zawsze jest. Mimo że to niewyobrażalnie ciężka praca.

Zwierzęta niepełnosprawne są nam szczególnie ważne. Tak wyszło... Zaczęło się od jednego psa, ostatniego nie widać... Dyskopatie, spondylozy, urazy powypadkowe - to tylko część problemów zdorownych, naszych (i nie tylko naszych) podopiecznych. Do tej listy można dopisać niedowłady i brak czucia głębokiego.


Rehabilitacja zwierząt i branie na swoje barki kolejnych, trudnych przypadków, pozwoliła nam poznać wiele rodzajów metod, które wspierają zwierzęta w walce o powrót do pełnosprawności - magnetoterapia, laseroterapia nisko oraz wysokoenergetyczna, elektrostymulacja. Poznaliśmy wielu weterynarzy, neurologów, którzy cały czas próbują ratować kolejne zwierzęta.

Coraz więcej organizacji ma pod swoją opieką zwierzęta niepełnosprawne, coraz częściej spotykamy opiekunów zwierząt niepełnosprawnych, którzy chcieliby podjąć się fizjoterapii, ale ich zwyczajnie na to nie stać. Koszt miesięcznej rehabilitacji sięgają 1500 zł i w górę. Bo rehabilitacja powinna odbywać się jak najczęściej.


Koszty sprzętu do rehabilitacji są niestety ogromne. Mimo to wierzymy, że wspólnymi siłami uda nam się uzbierać sumę na zakup specjalistycznego sprzętu, który za kilka miesięcy zacznie służyć zwierzętom. Aparatura, którą chcielibyśmy zakupić, posłuży także zwierzętom rannym, których okaleczenia najczęściej powstawały na skutek wrastających łańcuchów oraz kolczatek.


Dzięki laserowi rany szybciej i sprawniej się goją, a zwierzęta w trymiga wracają do zdrowia!


Niepełnosprawne, chore, a przecież jeszcze trzeba pomyśleć o staruszkach!  Sprzęt posłuży także psom starym, które cierpią z powodu zwyrodnień stawów. Chcielibyśmy zakupić:
- aparat do elektrostymulacji - aparat do ultradźwięków - aparat do laseroterapii niskoenergetycznej - aparat do laseroterapii wysokoenergetycznej - aparat do fal uderzeniowych


Wiemy, że kwota, jakiej potrzebujemy, jest gigantyczna. Dlatego priorytetem jest sprzęt, który jest nam najbardziej potrzebny: aparatura do utradźwięków, laseroterapii niskoenergetycznej, wysokoenergetycznej oraz elektrostymulacji.  Wtedy będziemy mogli zacząć działać.


Kochani, wiemy też, że stawiamy przed Wami i przed sobą ogromne wyzwanie. Ale kto jak nie Wy? Nie mamy pojęcia, jakie słowa oddałyby to, jak wdzięczni Wam jesteśmy. I nasze uratowane zwierzaki. I te chore, ranne, którym nikt nie dawał szans... Dziękujemy.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Pysia - awatar

  Pysia

  24.01.2023
  24.01.2023

  Kochane pieseczki i wspaniali ludzie, którzy się tak pięknie opiekują! 🥺🐶

 • Lotte - awatar

  Lotte

  11.01.2023
  11.01.2023

  To niedużo ale mam nadzieję że, jakkolwiek pomogę..

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  11.01.2023
  11.01.2023

  Dziękuje ❤️

 • Ewela Kuma - awatar

  Ewela Kuma

  11.01.2023
  11.01.2023

  Robicie świetną robotę❤️ Dziele się ile mogę ❤️

 • Margaret - awatar

  Margaret

  10.01.2023
  10.01.2023

  ❤️

205 835 zł  z 300 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 661 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 7 661

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
8
Kacper m - awatar
Kacper m
20
Jakub - - awatar
Jakub -
2
Ana uk - awatar
Ana uk
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
3
Jakub Bilski - awatar
Jakub Bilski
8
Hubert - awatar
Hubert
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij