Nasza Fundacja na Rzecz Zwierząt NIE_ZŁY PIES powstała 2015 roku. Od ponad dwóch lat pomagamy bezdomnym, skrzywdzonym zwierzętom. Początkowo zabieraliśmy je do naszych mieszkań , ale liczba potrzebujących pomocy zwierząt ciągle rosła i przenieśliśmy się z psami i kotami na wieś, a właściwie do lasu. Mamy duży teren , po którym psy mogłyby swobodnie biegać gdyby był dobrze ogrodzony. Część działki została już ogrodzona betonowym murem dzięki osobie, która sfinansowała całość prac. Pozostaje jeszcze do ogrodzenia siatką duży wybieg , na który potrzeba ok. 80m siatki / do tego słupki, drut, cement lub suchy beton /  . Dochody fundacji stanowią jedynie darowizny od indywidualnych osób, a to wystarcza nam tylko na leczenie i utrzymanie zwierząt. Aktualnie na terenie działki mieszka 16 psów i 5 kotów.

Pomoc Osób, które zechcą wesprzeć budowę ogrodzenia będzie cenna szczególnie dla psiaków, które tymczasowy pobyt w naszej fundacji będą mogły spędzić swobodnie biegając bez możliwości ucieczki poza teren.

Będziemy wdzięczni za każdą wpłatę na ten cel.

Aktualności

 • Fundacja na Rzecz Zwierząt NIE_ZŁY PIES - awatar

  Fundacja na Rzecz Zwierząt NIE_ZŁY PIES

  10.08.18
  10.08.18

  Serdecznie dziękujemy Wszystkim Darczyńcom. Dzięki Wam powstał duży wybieg / ok. 600m kwadratowych /i wzmocniony drugi / podobnej wielkości / dla psów znajdujących się pod opieką naszej fundacji. Jesteśmy małą fundacją działającą od 3 lat i nie dysponujemy odpowiednimi funduszami na duże inwestycje. Większość pieniędzy uzyskanych od naszych Darczyńców przeznaczamy na utrzymanie, leczenie, sterylizację i profilaktykę znajdujących się u nas zwierząt. Dlatego tak cenne jest Wasze wsparcie. Nie udało się uzbierać całej zaplanowanej kwoty 5000zł, a koszt całej inwestycji przekroczył tę kwotę. Brakującą kwotę uzyskaliśmy ze środków prywatnych Zarządu Fundacji. Faktury przedstawiające koszty będą przedstawione na stronie fundacji Nie_zły pies.

Komentarze

 • Janusz Biznesu - awatar

  Janusz Biznesu

  08.07.18
  08.07.18

  Trzymam kciuki :-)

  • Fundacja na Rzecz Zwierząt NIE_ZŁY PIES - awatar

   Fundacja na Rzecz Zwierząt NIE_ZŁY PIES - Organizator zbiórki

   08.07.18
   08.07.18

   Super ! Mam nadzieję , ze to pomoże.

Wpłaty - 53

Olaf Chyla - awatar
90
Olaf Chyla
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Dotka - awatar
10
Dotka
Janusz Biznesu - awatar
200
Janusz Biznesu
od Mikusi :) - awatar
100
od Mikusi :)
Janusz Biznesu - awatar
240
Janusz Biznesu
od Mikusi :) - awatar
50
od Mikusi :)
Ola Pojawa - awatar
10
Ola Pojawa
Anonimowy Darczyńca - awatar
5
Anonimowy Darczyńca
Evvvv - awatar
5
Evvvv

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.