Zbiórka Cancel the CANCER - miniaturka zdjęcia

Cancel the CANCER

Zbiórka Cancel the CANCER - zdjęcie główne

Cancel the CANCER

39 329 zł  z 60 000 zł (Cel)
Wpłaciło 640 osób
Wpłać teraz
 
Maciek Bukol Bukowski - awatar

Maciek Bukol Bukowski

Organizator zbiórki

[aktualizacja 15/09/2020] 

ostatnie miesiące wyglądały tak: Termolezja która miała pomóc w bólu pleców, okazała się totalnie bezużyteczna. Poza tym, że zabieg był bardzo bolesny, to pogorszył stan.

Cały lockdown Kasia przeleżała bo ból kręgosłupa nie odpuszczał. Zwykły prysznic był masakrą. Okazuje się że kręgi L1, L2 ulegają pogorszeniu więc zastosowali naświetlania. Na chwilę pomogło. W między czasie TK wykazuje nowe guzy i nacieki. Miesiąc temu Kasia była na ostrym dyżurze okulistycznym Bo dziwnie powieka opadła i źrenica przestała reagować. Wykryto dodatkowo "zespół Hornera" Na onkologii natychmiast zrobiono TK i diagnoza się potwierdziła. Guz w górnej części płuc uciska na nerw i stąd taka przypadłość. Wprowadzono radioterapię. Lekarz twierdzi, że źrenica zaczęła trochę reagować ale Kasia nie widzi poprawy. Kilka dni później potworny ból gardła nie pozwalał Kasi jeść i pić ... gdy trzeciej nocy dostała gorączki, udaliśmy się z samego rana na onkologię! To był poniedziałek 07.09.2020 Do dzisiaj Kasia tam jest po stałą opieką onkologów i psychologów. Nadal jest problem z ogromnym i niemal ciągłym bólem kręgosłupa i gardła i opadniętym okiem... Być może jutro opuści szpital. Miała również wykonany test na covid19 - ujemny!!!

Ogólny stan psycho-fizyczny jest mocno słaby, stąd opieka psychologów i psychiatrów. Dość sporo nowych rzeczy przez ostatnie miesiące pojawiło się i póki co żadnych dobrych wiadomości. ALE walczymy! Niech to dziadostwo już sobie pójdzie w cholerę!

Co dalej w sprawie leczenia? Póki co mało wiemy. Zmienili leki przeciwbólowe i wdrożyli antydepresanty... Mam nadzieję, że Kasia zacznie jeść.

Po powrocie ze szpitala nic się nie poprawiło. Ból jest prawie nie do zniesienia mimo zmienionych leków, a do tego wymioty bo organizm nie chce przyjmować pokarmów...
Mówcie o nas, udostępniajcie i co tam jeszcze chcecie. Pandemia pogrążyła nas finansowo, psychicznie i fizycznie! Warto pomagać!

--------------------

[Aktualizacja 15.05.2018]

Wizyta u wybitnego profesora Rutkowskiego w Centrum Onkologii w Warszawie potwierdziła fakt, że Kasia jest wyjątkowa. Jest tak wyjątkowa, że jej nowotwór to również wyjątkowo rzadki okaz, z wyjątkowymi zwyczajami. Bo taki, co przerzuca się na węzły chłonne to już w ogóle biały kruk. Nic tylko oprawić w ramki, walnąć na ścianę i pobierać opłaty za możliwość oglądania. Jednak słowo się rzekło, żadnych ramek, żadnych ścian, stwór idzie na odstrzał. W poniedziałek 21 maja Kasia rozpoczyna chemioterapię. Poznamy wtedy również harmonogram leczenia i plany profesora.

-------------------------------------------------- O co chodzi?-------->

Kasia ma raka. Mięsaka. To rzadki nowotwór, ale widać nie wystarczająco rzadki... Ten konkretny egzemplarz zachowuje się, jakby miał ADHD i z energią godną lepszej sprawy atakuje kolejne miejsca. Dlatego nie ma czasu na ceregiele i stanie w kolejkach. Zbieramy pieniądze na jazdę po lekarzach, badania, leczenie, walkę ze skutkami ubocznymi leczenia i rehabilitację. Innymi słowy na ŻYCIE. Bo jak się okazuje, hasło, że pieniądze szczęścia nie dają, jest o kant d... potłuc. Skoro potrafią uratować ŻYCIE, dają szczęście, proste. Na tym etapie jest duża szansa, że Kasia będzie zdrowa! Pomóżmy jej! Bo 37 lat to nie moment, żeby zintegrować się z Matką Ziemią.


Cały zgromadzony skarb zostanie przekazany na dość drogie leczenie. Jak coś zostanie to obiecujemy zrobić z wami imprezę! A tak serio, to przekażemy komuś, kto zmaga się z podobnym problemem. Bo wiemy, jak cholernie potrzebne jest wtedy wsparcie. Będziemy na bieżąco aktualizować informacje.

Rak sobie wybrał Kasię. Niech się od niej od....
Może 60k to za dużo, a może za mało..., nie wiemy, ZBIERAMY i POMAGAMY.

Kasia (Niki) to moja kochana kobieta!
podpisano Maciek - Bukol

--

Kasia nigdy nie miała łatwo. Jednak mimo że większość jej niezbyt długiego życia to pasmo różnego kalibru bitew, starała się zawsze ciągnąć swój wózek i dzielnie wychowuje dwóch synów (6 i 18 lat (stan na 2018r) ). Kiedy w końcu wzeszło dla niej słońce, życie zaczęło się układać i poznała faceta, któremu po przejściach odważyła się oddać serce…, przyszedł ON.

Długie miesiące lekarze lekceważyli problem i w obliczu coraz większych dolegliwości bólowych i problemów z poruszaniem się (guz pierwotny umiejscowiony pod kolanem), leczyli Kasię na rwę kulszową. Dziś już wiadomo, że to MIĘSAK z przerzutami o wysokim stopniu złośliwości. Miał czas, by się uzłośliwić i rozprzestrzenić - wtedy, gdy Kasia, przy wsparciu bliskich, przemierzała kilometry i robiła prywatnie badania, by rozwikłać zagadkę, dlaczego czuje się coraz gorzej, dlaczego noga odmawia posłuszeństwa, dlaczego ból bywa już nie do zniesienia i pojawia się w coraz to nowych miejscach.

Na ten moment wiadomo, że trzeba dokończyć diagnostykę pod kątem lokalizacji i charakteru przerzutów oraz rozpocząć leczenie wieloośrodkowe, włączając w to operacyjne usuwanie guzów.

Już w czasie, gdy nowotwór bezkarnie rozprzestrzeniał się po organizmie, dawał coraz większe objawy bólowe i upośledzał zdolności motoryczne, Kasia nie była w stanie pracować. Ostatecznie wylądowała na groszowej rencie rehabilitacyjnej. A badania, które już wykonała prywatnie, przejazdy i leki, to dopiero początek wydatków, które trzeba będzie ponieść, żeby żyć. Chcielibyśmy zrobić wszystko, co możliwe, żeby pomóc Kasi i pomóc Bukolowi w pomaganiu Kasi. Dlatego prosimy o wsparcie. By to wszystko było możliwe.

podpisano
Przyjaciele

----------------------------------------------------------> 2018r.
Odzew, z jakim się spotkaliśmy, wsparcie, jakie dostajemy to po prostu coś niesamowitego. Środowisko muzyczne ruszy niebawem z cyklem koncertów charytatywnych. Siła, moc, energia od ludzi są dla Kasi bardzo ważne. Szczegóły, bratanie i wspieranie na facebooku. Zapraszamy! https://www.facebook.com/anulujraka/Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Maciek Bukol Bukowski - awatar

  Maciek Bukol Bukowski

  18.06.19
  18.06.19

  17.06 odbyła się wizyta kontrolna... Po wizycie u profesora sprawa ma się tak: - guzy w płucach się trochę zmniejszyły!!! I to jest dobra wiadomość - lecz nadal są. - pojawiły się nowe guzy w pachwinie - i to jest ta gorsza wiadomość! We wrześniu następny tomograf i kolejna wizyta u lekarza... Znowu czekamy w niepewności. Szkoda. Pamiętajcie o nas, mówcie, udostępniajcie i co tam jeszcze chcecie! Rak to nie wyrok... ale...

Komentarze


 • Anonim z nikąd - awatar

  Anonim z nikąd

  15.09.20
  15.09.20

  Powodzenia

 • Asia Adaś - awatar

  Asia Adaś

  13.03.20
  13.03.20

  Buziaczki 😘😘😘

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  30.01.20
  30.01.20

  powodzenia!

 • Domin & Aga - awatar

  Domin & Aga

  21.08.19
  21.08.19

  Whazaaaaa 😁😉😘

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  29.05.19
  29.05.19

  Życzymy Ci zdrówka!💪💪💪🤗

39 329 zł  z 60 000 zł (Cel)
Wpłaciło 640 osób
Wpłać teraz
 
Maciek Bukol Bukowski - awatar

Maciek Bukol Bukowski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 640

Alicja - awatar
Alicja
100
Gosia.g. - awatar
Gosia.g.
50
Rysiek Kowalczyk - awatar
Rysiek Kowalczyk
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Aneta - awatar
Aneta
10
Tomasz Augustyn - awatar
Tomasz Augustyn
100
Aleksandra Urbańska - awatar
Aleksandra Urbańska
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij