Maciek Bukol Bukowski - awatar

Maciek Bukol Bukowski

Organizator zbiórki

Kasia ma raka. Mięsaka. To rzadki nowotwór, ale widać nie wystarczająco rzadki... Ten konkretny egzemplarz zachowuje się, jakby miał ADHD i z energią godną lepszej sprawy atakuje kolejne miejsca. Dlatego nie ma czasu na ceregiele i stanie w kolejkach. Zbieramy pieniądze na jazdę po lekarzach, badania, leczenie, walkę ze skutkami ubocznymi leczenia i rehabilitację. Innymi słowy na ŻYCIE. Bo jak się okazuje, hasło, że pieniądze szczęścia nie dają, jest o kant d... potłuc. Skoro potrafią uratować ŻYCIE, dają szczęście, proste. Na tym etapie jest duża szansa, że Kasia będzie zdrowa! Pomóżmy jej! Bo 37 lat to nie moment, żeby zintegrować się z Matką Ziemią.


Cały zgromadzony skarb zostanie przekazany na dość drogie leczenie. Jak coś zostanie to obiecujemy zrobić z wami imprezę! A tak serio, to przekażemy komuś, kto zmaga się z podobnym problemem. Bo wiemy, jak cholernie potrzebne jest wtedy wsparcie. Będziemy na bieżąco aktualizować informacje.

HELP! Rak sobie wybrał Kasię. Niech się od niej od....
Może 50k to za dużo, a może za mało..., nie wiemy, ZBIERAMY i POMAGAMY.

Kasia (Niki) to moja kochana kobieta!
podpisano Maciek - Bukol

--

Kasia nigdy nie miała łatwo. Jednak mimo że większość jej niezbyt długiego życia to pasmo różnego kalibru bitew, starała się zawsze ciągnąć swój wózek i dzielnie wychowuje dwóch synów (6 i 18 lat). Kiedy w końcu wzeszło dla niej słońce, życie zaczęło się układać i poznała faceta, któremu po przejściach odważyła się oddać serce…, przyszedł ON.

Długie miesiące lekarze lekceważyli problem i w obliczu coraz większych dolegliwości bólowych i problemów z poruszaniem się (guz pierwotny umiejscowiony pod kolanem), leczyli Kasię na rwę kulszową. Dziś już wiadomo, że to MIĘSAK z przerzutami o wysokim stopniu złośliwości. Miał czas, by się uzłośliwić i rozprzestrzenić - wtedy, gdy Kasia, przy wsparciu bliskich, przemierzała kilometry i robiła prywatnie badania, by rozwikłać zagadkę, dlaczego czuje się coraz gorzej, dlaczego noga odmawia posłuszeństwa, dlaczego ból bywa już nie do zniesienia i pojawia się w coraz to nowych miejscach.

Na ten moment wiadomo, że trzeba dokończyć diagnostykę pod kątem lokalizacji i charakteru przerzutów oraz rozpocząć leczenie wieloośrodkowe, włączając w to operacyjne usuwanie guzów.

Już w czasie, gdy nowotwór bezkarnie rozprzestrzeniał się po organizmie, dawał coraz większe objawy bólowe i upośledzał zdolności motoryczne, Kasia nie była w stanie pracować. Ostatecznie wylądowała na groszowej rencie rehabilitacyjnej. A badania, które już wykonała prywatnie, przejazdy i leki, to dopiero początek wydatków, które trzeba będzie ponieść, żeby żyć. Chcielibyśmy zrobić wszystko, co możliwe, żeby pomóc Kasi i pomóc Bukolowi w pomaganiu Kasi. Dlatego prosimy o wsparcie. By to wszystko było możliwe.

podpisano
Przyjaciele

Aktualizacja 15.05.2018

Wizyta u wybitnego profesora Rutkowskiego w Centrum Onkologii w Warszawie potwierdziła fakt, że Kasia jest wyjątkowa. Jest tak wyjątkowa, że jej nowotwór to również wyjątkowo rzadki okaz, z wyjątkowymi zwyczajami. Bo taki, co przerzuca się na węzły chłonne to już w ogóle biały kruk. Nic tylko oprawić w ramki, walnąć na ścianę i pobierać opłaty za możliwość oglądania. Jednak słowo się rzekło, żadnych ramek, żadnych ścian, stwór idzie na odstrzał. W poniedziałek 21 maja Kasia rozpoczyna chemioterapię. Poznamy wtedy również harmonogram leczenia i plany profesora.
---
Odzew, z jakim się spotkaliśmy, wsparcie, jakie dostajemy to po prostu coś niesamowitego. Środowisko muzyczne ruszy niebawem z cyklem koncertów charytatywnych. Siła, moc, energia od ludzi są dla Kasi bardzo ważne. Szczegóły, bratanie i wspieranie na facebooku. Zapraszamy! https://www.facebook.com/anulujraka/Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna

Aktualności

 • Maciek Bukol Bukowski - awatar

  Maciek Bukol Bukowski

  27.11.18
  27.11.18

  Pierwotnie u Kasi, po kilku biopsjach, stwierdzono mięsaka… Jest to dość rzadki nowotwór złośliwy. Po 3ech czterodniowych cyklach chemii (czerwona i biała) i krótkiej, lecz intensywnej radioterapii zdecydowano się na operację (sierpień 2018, guz umiejscowiony pod lewym kolanem z przerzutami na węzły chłonne). W wycinkach pooperacyjnych znaleziono również czerniaka. Jak powiedzieli lekarze: taki przypadek został kiedyś opisany lecz nikt nie brał go na poważnie bo po prostu się nie zdarza – oczywiście nie dosłownie tak, ale w wolnym tłumaczeniu. Doszło do tego, że walczymy z dwoma nowotworami złośliwymi i potrzebujemy waszej pomocy. Nie tylko finansowej, ale wystarczy udostępnianie naszej strony, naszego profilu na facebook’u, naszych licytacji czy sklepu z gadżetami. Kasia walczy z chorobą i nie zamierza się poddać. Walcz i TY!

Komentarze

 • Aleksandra Jedry - awatar

  Aleksandra Jedry

  13.02.19
  13.02.19

  Serdeczne zyczenia szybkiego powrotu do zdowka!!!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  17.01.19
  17.01.19

  Szybkiego powrotu do zdrowia, pani Kasiu, Głusi czekają !

 • IzaJ - awatar

  IzaJ

  28.12.18
  28.12.18

  Zdrówka życzę!!!

 • Kasia - awatar

  Kasia

  28.12.18
  28.12.18

  Trzymam kciuki za wygraną. Będzie dobrze... musi być... innej opcji nie ma. Ja na chwilę obecną wygrałam bitwę z mięsakiem i mam nadzieję że się z nim na zawsze pożegnałam czego też Ci życzę.

 • Mafako . - awatar

  Mafako .

  29.08.18
  29.08.18

  Moja matka kiedyś też miała problemy z nowotworem, wygrała i tego również wam życzę :)

Maciek Bukol Bukowski - awatar

Maciek Bukol Bukowski

Organizator zbiórki

Wpłaty - 511

Zdrówka! - awatar
30
Zdrówka!
Justyna Giemza - awatar
20
Justyna Giemza
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
15
Anonimowy Darczyńca
Krzysiek Paszkow Chrispe - awatar
20
Krzysiek Paszkow Chrispe
Aleksandra Jedry - awatar
50
Aleksandra Jedry
Anonimowy Darczyńca - awatar
14
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
5
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij