Maciek Bukol Bukowski - awatar

Maciek Bukol Bukowski

Organizator zbiórki

Kasia ma raka. Mięsaka. To rzadki nowotwór, ale widać nie wystarczająco rzadki... Ten konkretny egzemplarz zachowuje się, jakby miał ADHD i z energią godną lepszej sprawy atakuje kolejne miejsca. Dlatego nie ma czasu na ceregiele i stanie w kolejkach. Zbieramy pieniądze na jazdę po lekarzach, badania, leczenie, walkę ze skutkami ubocznymi leczenia i rehabilitację. Innymi słowy na ŻYCIE. Bo jak się okazuje, hasło, że pieniądze szczęścia nie dają, jest o kant d... potłuc. Skoro potrafią uratować ŻYCIE, dają szczęście, proste. Na tym etapie jest duża szansa, że Kasia będzie zdrowa! Pomóżmy jej! Bo 37 lat to nie moment, żeby zintegrować się z Matką Ziemią.


Cały zgromadzony skarb zostanie przekazany na dość drogie leczenie. Jak coś zostanie to obiecujemy zrobić z wami imprezę! A tak serio, to przekażemy komuś, kto zmaga się z podobnym problemem. Bo wiemy, jak cholernie potrzebne jest wtedy wsparcie. Będziemy na bieżąco aktualizować informacje.

HELP! Rak sobie wybrał Kasię. Niech się od niej od....
Może 50k to za dużo, a może za mało..., nie wiemy, ZBIERAMY i POMAGAMY.

Kasia (Niki) to moja kochana kobieta!
podpisano Maciek - Bukol

--

Kasia nigdy nie miała łatwo. Jednak mimo że większość jej niezbyt długiego życia to pasmo różnego kalibru bitew, starała się zawsze ciągnąć swój wózek i dzielnie wychowuje dwóch synów (6 i 18 lat). Kiedy w końcu wzeszło dla niej słońce, życie zaczęło się układać i poznała faceta, któremu po przejściach odważyła się oddać serce…, przyszedł ON.

Długie miesiące lekarze lekceważyli problem i w obliczu coraz większych dolegliwości bólowych i problemów z poruszaniem się (guz pierwotny umiejscowiony pod kolanem), leczyli Kasię na rwę kulszową. Dziś już wiadomo, że to MIĘSAK z przerzutami o wysokim stopniu złośliwości. Miał czas, by się uzłośliwić i rozprzestrzenić - wtedy, gdy Kasia, przy wsparciu bliskich, przemierzała kilometry i robiła prywatnie badania, by rozwikłać zagadkę, dlaczego czuje się coraz gorzej, dlaczego noga odmawia posłuszeństwa, dlaczego ból bywa już nie do zniesienia i pojawia się w coraz to nowych miejscach.

Na ten moment wiadomo, że trzeba dokończyć diagnostykę pod kątem lokalizacji i charakteru przerzutów oraz rozpocząć leczenie wieloośrodkowe, włączając w to operacyjne usuwanie guzów.

Już w czasie, gdy nowotwór bezkarnie rozprzestrzeniał się po organizmie, dawał coraz większe objawy bólowe i upośledzał zdolności motoryczne, Kasia nie była w stanie pracować. Ostatecznie wylądowała na groszowej rencie rehabilitacyjnej. A badania, które już wykonała prywatnie, przejazdy i leki, to dopiero początek wydatków, które trzeba będzie ponieść, żeby żyć. Chcielibyśmy zrobić wszystko, co możliwe, żeby pomóc Kasi i pomóc Bukolowi w pomaganiu Kasi. Dlatego prosimy o wsparcie. By to wszystko było możliwe.

podpisano
Przyjaciele

Aktualizacja 15.05.2018

Wizyta u wybitnego profesora Rutkowskiego w Centrum Onkologii w Warszawie potwierdziła fakt, że Kasia jest wyjątkowa. Jest tak wyjątkowa, że jej nowotwór to również wyjątkowo rzadki okaz, z wyjątkowymi zwyczajami. Bo taki, co przerzuca się na węzły chłonne to już w ogóle biały kruk. Nic tylko oprawić w ramki, walnąć na ścianę i pobierać opłaty za możliwość oglądania. Jednak słowo się rzekło, żadnych ramek, żadnych ścian, stwór idzie na odstrzał. W poniedziałek 21 maja Kasia rozpoczyna chemioterapię. Poznamy wtedy również harmonogram leczenia i plany profesora.
---
Odzew, z jakim się spotkaliśmy, wsparcie, jakie dostajemy to po prostu coś niesamowitego. Środowisko muzyczne ruszy niebawem z cyklem koncertów charytatywnych. Siła, moc, energia od ludzi są dla Kasi bardzo ważne. Szczegóły, bratanie i wspieranie na facebooku. Zapraszamy! https://www.facebook.com/anulujraka/Wybierz kwotę

Aktualności

 • Maciek Bukol Bukowski - awatar

  Maciek Bukol Bukowski

  27.11.18
  27.11.18

  Pierwotnie u Kasi, po kilku biopsjach, stwierdzono mięsaka… Jest to dość rzadki nowotwór złośliwy. Po 3ech czterodniowych cyklach chemii (czerwona i biała) i krótkiej, lecz intensywnej radioterapii zdecydowano się na operację (sierpień 2018, guz umiejscowiony pod lewym kolanem z przerzutami na węzły chłonne). W wycinkach pooperacyjnych znaleziono również czerniaka. Jak powiedzieli lekarze: taki przypadek został kiedyś opisany lecz nikt nie brał go na poważnie bo po prostu się nie zdarza – oczywiście nie dosłownie tak, ale w wolnym tłumaczeniu. Doszło do tego, że walczymy z dwoma nowotworami złośliwymi i potrzebujemy waszej pomocy. Nie tylko finansowej, ale wystarczy udostępnianie naszej strony, naszego profilu na facebook’u, naszych licytacji czy sklepu z gadżetami. Kasia walczy z chorobą i nie zamierza się poddać. Walcz i TY!

Komentarze

 • Mafako . - awatar

  Mafako .

  29.08.18
  29.08.18

  Moja matka kiedyś też miała problemy z nowotworem, wygrała i tego również wam życzę :)

 • Ewa Z. - awatar

  Ewa Z.

  17.07.18
  17.07.18

  Życzę Wam wszystkiego najpiękniejszego, życzę Wam wszystkiego wymarzonego, życzę Wam szczęścia, życzę Wam zdrowia............ wszystkiego dobrego. :)

 • Sylwia - awatar

  Sylwia

  12.07.18
  12.07.18

  Dużo zdrowia pani Kasiu!!! Z pozdrowieniami i silną energią dla pani, Ustroń:)

 • Monix - awatar

  Monix

  09.06.18
  09.06.18

  Trzymamy za Was kciuki i kopiemy kancera w tyłek!

 • Kasia Banot - awatar

  Kasia Banot

  30.05.18
  30.05.18

  Trzymam kciuki!

Maciek Bukol Bukowski - awatar

Maciek Bukol Bukowski

Organizator zbiórki

Wpłaty - 476

Emilia Skórka - awatar
20
Emilia Skórka
Małgo MSZ - awatar
50
Małgo MSZ
Kalitka - awatar
10
Kalitka
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Daniel - awatar
20
Daniel
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
ARTUR RYDCZAK - awatar
50
ARTUR RYDCZAK
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Lucyna Harland - awatar
50
Lucyna Harland
Barbara Dousa - awatar
50
Barbara Dousa

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.