Dorota Szajstek - awatar

Dorota Szajstek

Organizator zbiórki

26.09.2016 urodziłam synka Nikodema z wadą serca dziś jest w dziesiątym miesiącu swojego życia i do wczoraj (20.07.2017) byliśmy w przekonaniu ze wykonanie operacji to tylko formalność, oczywiście był strach i wszelkie złe emocje towarzyszące w tego typu sytuacjach... wczoraj opuściliśmy szpital ( musieliśmy wykonać cewnikowanie serduszka bo synek słabł a jego organizm był dotleniony w 70% w wyniku tego zabiegu udało się podnieść saturacje do 80-85% ale jak tylko zacznie więcej się ruszać to - nie napiszę tego... przy wypisie ( przepustce do 6 sierpnia ) zostaliśmy poinformowani że wada jest bardzo złożona operacji nie da sie ot tak wykonać polscy kardiochirurdzy nie dają żadnej gwarancji powodzenia a wręcz przeciwnie dali do zrozumienia ze nie potrafią tego zrobić ( w środę zmarło pięciomiesięczne  dziecko znajomej poznanej w szpitalu właśnie po takiej operacji ) zaproponowali klinikę w Rzymie w Watykanie u profesora kardiochirurgii Adriano Carotti problem w tym ze ta operacja jest bardzo kosztowna znalazłam w internecie informacje o kobiecie której wnuczka została tam zoperowana zapłaciła 31 tys euro Na tą chwile czekam na dokumentacje medyczna by wysłać ja do Rzymu po odpowiedzi bede wiedziała ile potrzebujemy pieniędzy. Dzis dzwoniłam wszędzie gdzie sie dało do każdej fundacji wysyłam zgłoszenia by sie zarejestrować w każdej możliwej i zacząć zbiórkę pieniędzy na większą skale ale to nie jest tak proste dopóki nie mam dokumentów ze szpitala....musze na nie czekać a nie mamy czasu...... A na pytanie ile zostało mojemu synowi usłyszałam miesiąc może dwa !!! Teraz rozumiem  znaczenie stwierdzenia, że każda złotówka się liczy... Mój syn nie ma czasu ..może akurat ktoś będzie w stanie pomóc nie mi ale mojemu dziecku..... I skoro pan X uzbierał na nieistniejące dziecko pół miliona złotych to dlaczego nam miałoby się nie udać ! Podjęłam wyzwanie i dojdę do celu chodź bym na końcu miała pozostać w samych butach tylko !


Komentarze

 • Kamila - awatar

  Kamila

  21.08.17
  21.08.17

  Dużo zdrówka 😘

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  20.08.17
  20.08.17

  Niech kazdy z nss postawi sie w sytua ji tej mlodej dziewczyny tej matki i odpowie sobie na pytanie co by bylo gdyby to mnie spotkalo takie nieszczescie.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  18.08.17
  18.08.17

  Też mam dzieci i wiem jak silna jest miłość rodzica i ile może przezwyciężyć. Trzymam za was kciuki i dokładam swoja cegiełkę!

 • Dominik K. - awatar

  Dominik K.

  14.08.17
  14.08.17

  Dominik to mój 7 letni syn. Zobaczył Nikodema w telewizji i gdy usłyszał, że pozostało mu 2 miesiące życia jeżeli nie przejdzie kosztownej operacji powiedział, że musi dać mu swoje oszczędności. Stąd moja obecność na portalu i wpłata w celu pomocy. Proszę... Dziecko dla dziecka. Niech Nikoś zdrowieje i cieszy się życiem. Chętnie usłyszymy, że wraca do zdrowia.

 • Agnieszka Wiktor Tomasz Dynowski - awatar

  Agnieszka Wiktor Tomasz Dynowski

  13.08.17
  13.08.17

  wszystko będzie oky

Dorota Szajstek - awatar

Dorota Szajstek

Organizator zbiórki

Wpłaty - 1 506

Anonimowy Darczyńca - awatar
200
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
Kamil - awatar
10
Kamil
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
3mam kciuki - awatar
10
3mam kciuki
Kamila - awatar
15
Kamila
Agata Tałajczyk - awatar
10
Agata Tałajczyk
Jacek - awatar
100
Jacek
Anonimowy Darczyńca - awatar
1 120
Anonimowy Darczyńca
Barbara Ilmak - awatar
100
Barbara Ilmak

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij