Zbiórka Leczenie mojej Nikolki - miniaturka zdjęcia

Leczenie mojej Nikolki

Zbiórka Leczenie mojej Nikolki - zdjęcie główne

Leczenie mojej Nikolki

965 zł z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób
Wpłać teraz
 
Emilia Gorzycka - awatar

Emilia Gorzycka

Organizator zbiórki

Jestem mamą 7 letniej Nikolki. Moja córka urodziła się zdrowa. Z biegiem czasu zaczęłam zauważać,że coś jest nie tak. Niki późno siadała,poźno chodziła,a mówić zaczęła gdy miała trzy latka. Przez ostatnie 3 lata odwiedziliśmy wielu specjalistów,kilkakrotnie przebywaliśmy w szpitalu. Po wielu wizytach lekarskich i badaniach,większość wykonywanych prywatnie,w końcu mamy diagnozę AUTYZM i niepełnosprawność intelektualną.Obecnie Nikola jest pod opieką neurologa,psychologa i psychiatry. Od marca 2017 roku Niki bierze również leki. Cały czas pojawiają się dodatkowe problemy zdrowotne. W chwili obecnej Niki potrzebuje rehabilitacji,gdyż pojawiło się koślawość kolan i stępów i bardzo szybko zaczęła się rozwijać fizycznie,co niestety bardzo utrudnia jej już dość skomplikowane życie. Wdrażamy leczenie u endokrynologa i genetyka oraz cały czas jesteśmy w stałym kontakcie z psychiatrą. Niki od pewnego czasu zaczęła się izolować od ludzi,w większej grupie staje się agresywna,piszczy,krzyczy,płacze. Coraz częściej jest ignorowana i wyśmiewana przez inne dzieci. Najbardziej boli gdy dziecko mnie pyta"mamusiu czy ja jestem głupia?". Niki ma swój świat,inny świat,który każdego dnia obie próbujemy zrozumieć. Aby stworzyć córce jak najlepsze warunki do życia trzeba regularnie uczęszczać na terapię i różnego rodzaju zajęcia. Cały czas trzeba ją dalej diagnozować a na to są potrzebne fundusze. Jeśli ktoś ma ochotę wspomóc Niki w jej codziennym innym świecie to zarówno ona i ja będziemy bardzo mocno wdzięczne i z całego serca dziękujemy. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


  • Emilia Gorzycka - awatar

    Emilia Gorzycka

    07.09.18
    07.09.18

    https://www.facebook.com/events/2160419730948695/

965 zł z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób
Wpłać teraz
 
Emilia Gorzycka - awatar

Emilia Gorzycka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 17

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Andrzej Bojanowski - awatar
Andrzej Bojanowski
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Wiesław Bogojło - awatar
Wiesław Bogojło
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Krzysztof Janasik - awatar
Krzysztof Janasik
300
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Patryk - awatar
Patryk
50
anionim - awatar
anionim
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij