Zbiórka Wsparcie Rebel24 w marcu - zdjęcie główne

Wsparcie Rebel24 w marcu

374 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Jowita Kowszyn- Sumara - awatar

Jowita Kowszyn- Sumara

Organizator zbiórki

Drodzy Przyjaciele Rebel24!

Jeżeli uważasz, że działania Rebel24 są dla Ciebie ważne i potrzebne zachęcam do dobrowolnego wsparcia portalu na miesiąc marzec.

W ramach działalności Rebel24 wyjeżdżam interwencyjne często kilkaset kilometrów od miejsca zamieszkania na prośbę społeczeństwa i osób poszkodowanych. 

Tworzę dla Was relacje z wydarzeń ważnych dla interesu społecznego oraz artykuly. Jestem też z Wami na ulicy. Podejmuje działania na rzecz wolności i obrony naszych praw. Jak wiemy media głównego nurtu prowadzą propagandę, przez którą ciężko się przebić. Prowadzę i utrzymuję stronę www.rebel24.pl, kanał, fanpage facebook aby nagłaśniać to o czym większość milczy.

Współpracuje z ekspertami aby udostępniać Wam  niezbędną pomoc np. prawną. Obronę prawną dzięki nieocenionej współpracy z radcą prawnym w postaci pism pobrało z mojej strony www ponad 600 tysięcy osób. 

Uczestniczę w sprawach (protesty, otwarcie lokali gastronomicznych) jako świadek, które trwają od wielu miesięcy lub dopiero się rozpoczynają. Staram się nie zostawiać nikogo z żadną sprawą. Do tego sprawy sądowe związane z donosami, bo są takie osobniki, którym walka o wolność przeszkadza. Często jestem narażona na ataki, wezwania różnych organów, składania wyjaśnień, mam sprawy w sądach. 

Staram się zorganizować oprawę techniczną oraz montaż materiałów. 

Wysyłam wnioski o udostępnienie informacji publicznej w związku z nurtującymi Was tematami.

Działalność portalu w dobie bezprawia wymaga wielu wyrzeczeń, intensywności w działaniach i innych niedogodności, zabezpieczenia prawnego.

To wszystko wymaga nakładów finansowych.

Są momenty, że sama wskrzeszam resztki sił aby jednak gdzieś dotrzeć mimo wszystko, odpisać jeszcze na kilka kolejnych wiadomości w środku nocy, odebrać jeszcze więcej telefonów. Nie ostygłam w działaniach.

Bez względu na ilość i moc represji portal działa w dalszym ciągu. 

Staram się sprostać potrzebom, robię co jest w mojej mocy. Ograniczeniem są niezbędne fundusze.

Rebel24 działa dla Was i dzięki Wam.

Dziękuję za każdą darowiznę, symboliczną kwotę, która pomoże mi działać w dalszym ciągu.

Zapraszam na stronę www.rebel24.pl, zwłaszcza do wejścia w zakładkę "prawo".

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Janina Ilko - awatar

    Janina Ilko

    18.03.2022
    18.03.2022

    Dzialajcie, pomagajcie 🥰🥰🥰🥰

374 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Jowita Kowszyn- Sumara - awatar

Jowita Kowszyn- Sumara

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 12

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Janina Ilko - awatar
Janina Ilko
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
18
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij