Trzy kocie siostrzyczki Mia (biała), Mimi (czarno-biała) i Mini (dymna) trafiły do Kotylionowego domu tymczasowego. Kocięta mają 5 tygodni, uczą się  samodzielnego życia bez mamy i świetnie im to wychodzi :) Pomimo, że są zdrowe sama profilaktyka:

 podwójne odrobaczenie

 szczepienie

 zabezpieczenie przeciwko pasożytom zewnętrznym

 mikroczip

 to spore koszty mnożone x 3. Do kosztów małych siostrzyczek  dochodzi dobrej jakości jedzonko a wbrew pozorom małe brzuszki potrafią zjeść na prawdę spore ilości jedzona ;)  

Dlatego prosimy o pomoc dla tych małych kocich szkrabów, by zdrowo rosły i mogły trafić do swoich adopcyjnych domów. Wychowanie małych kociąt to nie tylko poświęcenie czasu, uwagi i otoczenie troską - to już mają zapewnione, ale przede wszystkim musi na to wszystko wystarczyć pieniędzy. 

Wdzięczni będziemy za każdą nawet najmniejszą darowizną,"bo grosz do grosza...." i kolejne trzy życia mają szansę na lepszy los...

DZIĘKUJEMY :) 

Aktualności

 • KOTYlion z miłości do kotów - awatar

  KOTYlion z miłości do kotów

  05.06.18
  05.06.18

  Kocie dzieciaki rosną jak na drożdżach. Niestety - nie obyło się bez komplikacji. Maleńka Mimi w ciągu zaledwie kilku godzin poważnie się pochorowała. Nagle pojawiły się wymioty, koteczka była osowiała. Szybka decyzja o wizycie w lecznicy nie pozwoliła doprowadzić do odwodnienia i pogorszenia stanu. Malutka dostała kroplówkę „na wynos” oraz antybiotyk. Na szczęście w ciągu kilku następnych dni stan Mimi się poprawił. Przyczyna nie jest znana, na szczęście test na panleukopenię wyszedł ujemny, a pozostałe siostrzyczki nie miały objawów chorobowych. Obecnie mała Mimi rozrabia z dwiema siostrami i ma się bardzo dobrze.

  Zdjęcie aktualności 15 936

Wpłaty - 5

Marcin - awatar
50
Marcin
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Agnieszka - awatar
100
Agnieszka
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Ania - awatar
20
Ania

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij