Zbiórka Dziura w domowym budżecie - miniaturka zdjęcia

Dziura w domowym budżecie

Zbiórka Dziura w domowym budżecie - zdjęcie główne

Dziura w domowym budżecie

121 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać teraz
 
Justyna Garba - awatar

Justyna Garba

Organizator zbiórki

Od kilku dni próbuje napisać coś o nas i o naszej sytuacji, ale jak pięknie ubrać w słowa, że rzeczywistość nas przerosła,że nie ma się pieniędzy, jak przyznać się przed sobą i ludźmi których mniej lub bardziej znamy, że się nie dało rady, że już wszystkie możliwości zostały wykorzystane, a wciąż brakuje...

Może zwyczajnie i wprost. Może jest tam gdzieś ktoś kto ma dobre serduszko i chciałby i mógłby wspomóc nas w przedsięwzięciu.

Od czerwca zeszłym roku jesteśmy właścicielami małego domku na wsi. To było nasze wielkie marzenie, by wyrwać się z miasta i zwolnić tempo. I udało się, z pomocą najbliższych dostaliśmy kredyt, który wystarczył na zakup i miał wystarczyć na pierwszy etap remontu, niestety fundusze skończyły się szybciej, a praca stanęła w miejscu. Pracujemy oboje, ale przy wszystkich starych i nowych zobowiązaniach starcza jedynie na bieżące opłaty i życie.

Przez pierwszy miesiąc po przeprowadzce działaliśmy z remontem. Niemalże wszystko robiliśmy sami. Nowe instalacje, okna, drzwi i dach, kucie, burzenie, aż w końcu ściany, podłogi, malowanie i urządzanie. Na dzień dzisiejszy do skończenia pozostały dwa pomieszczenia, w których prócz zbicia starego tynku do wykonania jest wszystko, z dokończeniem wylewki włącznie. Zbieramy także na ekogroszek, rynny i gdyby wystarczyło na ocieplenie chociaż tych najcieńszych ścian oraz ubezpieczenie całej nieruchomości.

Za każdą pomoc będziemy niezmiernie wdzięczni. Każdy postęp udokumentujemy a każdego chętnego zaprosimy na kawę.

Justyna i Paweł 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Justyna Garba - awatar

  Justyna Garba

  28.08.19
  28.08.19

  Dzięki Wam i jeszcze kilku osobom udało się dokończyć wylewkę 😊. dziękujemy wszystkim którzy się zaawangażowali

  Zdjęcie aktualizacji 36 392

121 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać teraz
 
Justyna Garba - awatar

Justyna Garba

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 6

Patrycja Maleszka - awatar
Patrycja Maleszka
10
Joanna W - awatar
Joanna W
50
Anna Dziuba - awatar
Anna Dziuba
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Beata Gębara - awatar
Beata Gębara
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij