Zbiórka Wózek dla małego Jarka - zdjęcie główne

Wózek dla małego Jarka

796 zł  z 5 500 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Jakub Miecznik - awatar

Jakub Miecznik

Organizator zbiórki

Cześć , nazywam się Kuba i mam 22 lata . Od pewnego wraz   z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Nysie staram się pomóc 11-letniemu Jarkowi . Chłopiec na co dzień mieszka z rodzicami oraz starszą siostrą . Jarek jest dzieckiem niepełnosprawnym od urodzenia , porusza się na wózku inwalidzkim , posiada zdiagnozowany niedowład czterokończynowy i upośledzenie umysłowe . Chłopiec wychowuje się w rodzinie , w której także mama cierpi na dziecięce porażenie mózgowe . Pomimo znaczących problemów w poruszaniu się , wywołanych stanem zdrowia , mama Jarka z należytą troską i dbałością sprawuje opiekę nad synem . Ojciec Jarka pobiera świadczenie pielęgnacyjne z tytułu sprawowania opieki nad synem . Mama chłopca nie może podjąć zatrudnienia z uwagi na konieczność stałej rehabilitacji i leczenia syna . Rehabilitacja jest kosztowna a środki którymi dysponuje rodzina niestety nie są wystarczające by zakupić wózek dla Jarka , który jest niezbędny do dalszego rozwoju chłopca . Brakująca kwota nie jest duża więc liczę na to ze nam się uda . 

Za każdą otrzymaną pomoc dziękuje w imieniu swoim , Jarka oraz jego najbliższych . 


Rodzina Państwa Górników zezwala na udostępnianie informacji , i jest poinformowana o zbiórce .

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
796 zł  z 5 500 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Jakub Miecznik - awatar

Jakub Miecznik

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 14

Dawid Dutkiewicz - awatar
Dawid Dutkiewicz
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Greg - awatar
Greg
20
Patryk Szymulewski - awatar
Patryk Szymulewski
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij