Zbiórka Wózek dla małego Jarka - miniaturka zdjęcia

Wózek dla małego Jarka

Zbiórka Wózek dla małego Jarka - zdjęcie główne

Wózek dla małego Jarka

796 zł z 5 500 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Wpłać teraz
 
Jakub Miecznik - awatar

Jakub Miecznik

Organizator zbiórki

Cześć , nazywam się Kuba i mam 22 lata . Od pewnego wraz   z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Nysie staram się pomóc 11-letniemu Jarkowi . Chłopiec na co dzień mieszka z rodzicami oraz starszą siostrą . Jarek jest dzieckiem niepełnosprawnym od urodzenia , porusza się na wózku inwalidzkim , posiada zdiagnozowany niedowład czterokończynowy i upośledzenie umysłowe . Chłopiec wychowuje się w rodzinie , w której także mama cierpi na dziecięce porażenie mózgowe . Pomimo znaczących problemów w poruszaniu się , wywołanych stanem zdrowia , mama Jarka z należytą troską i dbałością sprawuje opiekę nad synem . Ojciec Jarka pobiera świadczenie pielęgnacyjne z tytułu sprawowania opieki nad synem . Mama chłopca nie może podjąć zatrudnienia z uwagi na konieczność stałej rehabilitacji i leczenia syna . Rehabilitacja jest kosztowna a środki którymi dysponuje rodzina niestety nie są wystarczające by zakupić wózek dla Jarka , który jest niezbędny do dalszego rozwoju chłopca . Brakująca kwota nie jest duża więc liczę na to ze nam się uda . 

Za każdą otrzymaną pomoc dziękuje w imieniu swoim , Jarka oraz jego najbliższych . 


Rodzina Państwa Górników zezwala na udostępnianie informacji , i jest poinformowana o zbiórce .

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
796 zł z 5 500 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Wpłać teraz
 
Jakub Miecznik - awatar

Jakub Miecznik

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 14

Dawid Dutkiewicz - awatar
Dawid Dutkiewicz
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Greg - awatar
Greg
20
Patryk Szymulewski - awatar
Patryk Szymulewski
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij