Zbiórka Rehabilitacja jedyna szansa... - miniaturka zdjęcia

Rehabilitacja jedyna szansa...

Zbiórka Rehabilitacja jedyna szansa... - zdjęcie główne

Rehabilitacja jedyna szansa...

815 zł z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciło 21 osób
Wpłać teraz
 
Patrycja Holisz - awatar

Patrycja Holisz

Organizator zbiórki

Nazywam się Patrycja i jestem córką bohatera. Założyłam zbiórkę dla mojego taty na sfinansowanie rehabilitacji, która pozwoli mu na w miarę normalne życie. Mój bohater jest po wypadku w wyniku którego złamał kręgosłup i jest sparaliżowany. Pomóżcie !

Było upalne lato 2013roku tata wyszedł do pracy rano wcześnie i długo z niej nie wrócił. Otrzymałam telefon że spadł z drabiny i złamał kręgosłup. Bardzo długo go hospitalizowali, następnie trafił do ośrodka w którym powoli dochodził do siebie i oswajał się z nowa sytuacją.

Bardzo długo nie mógł pogodzić się z tym że będzie musiał się poruszać na wózku inwalidzkim, choć do dziś czuje że nadal tego nie akceptuje. 

Mój tata zajmował się produkcją mebli z drewna, altan, schodów drewnianych i wiele innych, była to jego pasja, niestety wypadek zakończył możliwość wykonywania tego zawodu.

Tato był człowiekiem pogodnym bardzo pomocnym , bezinteresownym, umiał zawsze doradzić i wesprzeć. Teraz on potrzebuje waszego wsparcia aby znów mógł się cieszyć życiem.

Udało mu się znaleźć kolejne zajęcie dające mu radość a mianowicie tworzenie rowerów handbike ( dla osób niepełnosprawnych) niestety nie trwało to długo ponieważ pojawił się problem z dużymi i głębokimi ranami odleżynowymi  z którymi boryka się do dziś trwa to już trzeci rok. W dodatku pojawiła się spastyczność i przykurcze które bardzo utrudniają mu poruszanie się wózkiem inwalidzkim. Obecnie jest przywiązany do łóżka już od 6 miesięcy. Bardzo potrzebuje rehabilitacji, która jest dla nas bardzo kosztowna.

Zebrane pieniądze chcielibyśmy przeznaczyć na rehabilitacje i kontynuację leczenia odleżyn, oraz specjalistyczną poduszkę przeciwodleżynową.

Tato jest dla mnie  bardzo wyjątkowym człowiekiem, który zawsze mnie wspierał i pomagał w trudnych chwilach. Bardzo chciałabym mu teraz pomóc w odzyskaniu częściowej sprawności. Dodało by mu to chęci do życia, a na jego twarzy mógł by znowu pojawić się szczery uśmiech.


KOCHANI PROSZĘ WAS O WSPARCIE, ZA KTÓRE Z GÓRY BARDZO DZIĘKUJĘ.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  18.01.19
  18.01.19

  Powodzenia! :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  16.01.19
  16.01.19

  Liczę na to, że zbiórka w całości się powiedzie. Życzę postępów w leczeniu i rehabilitacji. Trzymam kciuki.

815 zł z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciło 21 osób
Wpłać teraz
 
Patrycja Holisz - awatar

Patrycja Holisz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 21

:) szczęść Boże:* - awatar
:) szczęść Boże:*
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Meg Meggi - awatar
Meg Meggi
50
Justyna Nowak - awatar
Justyna Nowak
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij