Zbiórka Rehabilitacja jedyna szansa... - miniaturka zdjęcia

Rehabilitacja jedyna szansa...

Zbiórka Rehabilitacja jedyna szansa... - zdjęcie główne

Rehabilitacja jedyna szansa...

815 zł z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciło 21 osób
Wpłać teraz
 
Patrycja Holisz - awatar

Patrycja Holisz

Organizator zbiórki

Nazywam się Patrycja i jestem córką bohatera. Założyłam zbiórkę dla mojego taty na sfinansowanie rehabilitacji, która pozwoli mu na w miarę normalne życie. Mój bohater jest po wypadku w wyniku którego złamał kręgosłup i jest sparaliżowany. Pomóżcie !

Było upalne lato 2013roku tata wyszedł do pracy rano wcześnie i długo z niej nie wrócił. Otrzymałam telefon że spadł z drabiny i złamał kręgosłup. Bardzo długo go hospitalizowali, następnie trafił do ośrodka w którym powoli dochodził do siebie i oswajał się z nowa sytuacją.

Bardzo długo nie mógł pogodzić się z tym że będzie musiał się poruszać na wózku inwalidzkim, choć do dziś czuje że nadal tego nie akceptuje. 

Mój tata zajmował się produkcją mebli z drewna, altan, schodów drewnianych i wiele innych, była to jego pasja, niestety wypadek zakończył możliwość wykonywania tego zawodu.

Tato był człowiekiem pogodnym bardzo pomocnym , bezinteresownym, umiał zawsze doradzić i wesprzeć. Teraz on potrzebuje waszego wsparcia aby znów mógł się cieszyć życiem.

Udało mu się znaleźć kolejne zajęcie dające mu radość a mianowicie tworzenie rowerów handbike ( dla osób niepełnosprawnych) niestety nie trwało to długo ponieważ pojawił się problem z dużymi i głębokimi ranami odleżynowymi  z którymi boryka się do dziś trwa to już trzeci rok. W dodatku pojawiła się spastyczność i przykurcze które bardzo utrudniają mu poruszanie się wózkiem inwalidzkim. Obecnie jest przywiązany do łóżka już od 6 miesięcy. Bardzo potrzebuje rehabilitacji, która jest dla nas bardzo kosztowna.

Zebrane pieniądze chcielibyśmy przeznaczyć na rehabilitacje i kontynuację leczenia odleżyn, oraz specjalistyczną poduszkę przeciwodleżynową.

Tato jest dla mnie  bardzo wyjątkowym człowiekiem, który zawsze mnie wspierał i pomagał w trudnych chwilach. Bardzo chciałabym mu teraz pomóc w odzyskaniu częściowej sprawności. Dodało by mu to chęci do życia, a na jego twarzy mógł by znowu pojawić się szczery uśmiech.


KOCHANI PROSZĘ WAS O WSPARCIE, ZA KTÓRE Z GÓRY BARDZO DZIĘKUJĘ.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  18.01.19
  18.01.19

  Powodzenia! :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  16.01.19
  16.01.19

  Liczę na to, że zbiórka w całości się powiedzie. Życzę postępów w leczeniu i rehabilitacji. Trzymam kciuki.

815 zł z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciło 21 osób
Wpłać teraz
 
Patrycja Holisz - awatar

Patrycja Holisz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 21

:) szczęść Boże:* - awatar
:) szczęść Boże:*
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Meg Meggi - awatar
Meg Meggi
50
Justyna Nowak - awatar
Justyna Nowak
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij