Zbiórka Godne życie Fikusa - miniaturka zdjęcia

Godne życie Fikusa

Zbiórka Godne życie Fikusa - zdjęcie główne

Godne życie Fikusa

160 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać teraz
 

Grzybica, zapalenie pęcherza, niedoczynność tarczycy, wypadające rzepki w kolanach... ile chorób  może się zmieścić w jednym niewielkim psie? Do tych kilku doszła ostatnio padaczka, a głównym podejrzanym za ataki jest Fikusowe serce.

Zbiórka ma na celu zebranie pieniędzy na echo serca, badania krwi, konsultację ortopedyczną, kastrację oraz, jeśli stan psa pozwoli-operację kolan.

Fikus był psem szwendającym się po ulicach już od dawna. Niczyj? Porzucony? A może się zgubił? Niestety, nikt Fikusa nie szuka. Gdyby był modnym jorkiem lub maltańczykiem, to nawet pomimo listy chorób ustawiła by się po niego długa kolejka chętnych. Fikus to tylko zwykły, mało atrakcyjny pies. Ani duży, ani mały, szary, nijaki. Chcemy zapewnić mu godne życie w domu tymczasowym, bez bólu, z dobrze dobranymi lekami, aby jeszcze długo mógł cieszyć się godnym życiem.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
160 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 6

Aneta Gąsior - awatar
Aneta Gąsior
10
Asia M. - awatar
Asia M.
30
Gośka - awatar
Gośka
50
Karolina - awatar
Karolina
20
Magda - awatar
Magda
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 lipca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij