Zbiórka Przyjdż do mnie dzisiaj. - zdjęcie główne

Przyjdż do mnie dzisiaj.

2 670 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 48 osób
Izabela Stachowicz- Mazur - awatar

Izabela Stachowicz- Mazur

Organizator zbiórki

Przyjdż do mnie dzisiaj......tak jest od wielu lat- od kiedy pomagam kotom wolnożyjącym.Bez względu na pogodę i porę roku- staram się dotrzeć do każdego codziennie z posiłkiem.Niezależnie od stopnia zmęczenia, zdrowia czy finansów każdego dnia walczę o ich byt.O to - aby żaden z nich nie został bez posiłku.


Karmię.Sterylizuję.Organizuję schronienia.Leczę jeśli jest taka konieczność.Czasem zabieram kota w bardzo podeszłym wieku- który już nie radzi sobie na wolności - aby dać mu spokój i opiekę w domowych warunkach.


Życie karmiciela nie jest proste.Jest to duży balast- nie tylko finansowy ale i psychiczny.Zwłaszcza kiedy człowiek ma świadomość- że pomimo trudności i przeszkód - One codziennie czekają....


W ub.roku wskutek wirusa- który dotknął nasze Społeczeństwo- wiele spraw powoli zaczęło się gorzej układać.Owszem mieliśmy już przez te lata wzloty i upadki- ale ostatni okres chyba należy do najtrudniejszych.


Ta zima - dała nam bardzo we znaki.Odwykliśmy od mrozów, śniegu a teraz się okazało - że pogoda wyjątkowo nie sprzyjała.Długi sezon grzewczy do dziś- związane z tym generujące się koszty opału.Niewystarczające wsparcie z zewnątrz w odniesieniu do własnych comiesięcznych nakładów- spowodowało że stanęliśmy na granicy.

Ta granica to znak zapytania dla ponad setki kotów....Ta granica to zadłużenie które musimy spłacić i mamy na to bardzo mało czasu.Dwa tygodnie.


Tylko to - umożliwi nam dalsze funkcjonowanie i dalszą pomoc- której te koty bardzo potrzebują.


Pomóżcie nam w tym.Bardzo gorąco Was o to prosimy.2 zdjęcia poniżej pokazują i udowadniają ogrom pracy, który wykonujemy. To ta sama kotka- Ola. 1 zdjęcie w momencie jak ją poznaliśmy, 2 zdjęcie z tego roku.

Aktualizacje


 • Izabela Stachowicz- Mazur - awatar

  Izabela Stachowicz- Mazur

  12.08.21
  12.08.21

  Kochani.Pięknie dziękujemy Wszystkim za dotychczasowe wpłaty.Postanowiłam zamknąć tą zbiórkę- ponieważ cel został osiągnięty. Nie zmienia to jednak faktu że nasze potrzeby i wydatki są nadal ogromne i chcielibyśmy móc nadal liczyć na Waszą pomoc.Zwłaszcza że małymi krokami- wkrótce dobrniemy do okresu jesienno- zimowego- który zawsze jest dla nas najtrudniejszy. Dziękuję Wam i pozdrawiam.Iza.

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  04.04.21
  04.04.21

  smacznego kotom na te święta :)

  • Izabela Stachowicz- Mazur - awatar

   Izabela Stachowicz- Mazur - Organizator zbiórki

   04.04.21
   04.04.21

   Koty zabezpieczone.Pojedzą dobrego.Ślicznie dziękujemy za pomoc.

 • mir.ka - awatar

  mir.ka

  03.04.21
  03.04.21

  smacznego kotki

  • Izabela Stachowicz- Mazur - awatar

   Izabela Stachowicz- Mazur - Organizator zbiórki

   04.04.21
   04.04.21

   Dziękujemy Kochana.

2 670 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 48 osób
Izabela Stachowicz- Mazur - awatar

Izabela Stachowicz- Mazur

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 48

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Józef K - awatar
Józef K
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
inezka70 - awatar
inezka70
60
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Koki - awatar
Koki
20
mir.ka - awatar
mir.ka
20
Jakub Apczyński - awatar
Jakub Apczyński
110
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Józef K - awatar
Józef K
140

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij