Zbiórka Zatrzymaj korki, zwolnij Franka - zdjęcie główne

Zatrzymaj korki, zwolnij Franka

5 110 zł  z 2 325 zł (Cel)
Wpłaciły 122 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Mateusz Jaśko - awatar

Mateusz Jaśko

Organizator zbiórki

                Ekran za klaunem może być nasz, przeczytaj całość!

Witam,

 Nazywam się Mateusz Jaśko i prowadzę fanpage "Co jest nie tak z Krakowem" na FB. Od urodzenia mieszkam w Krakowie, i pewnie jak większość z Was mam dość tego co wyprawia się w tym mieście. Ciągłe podwyżki cen biletów w komunikacji miejskiej, coraz droższa strefa płatnego parkowania, sztuczne generowanie korków, zakazy wjazdu do pewnych stref, utrudnienia w poruszaniu się samochodem czy nieumiejętne wyznaczanie ścieżek rowerowych, a przede wszystkim antagonizowanie wszystkich mieszkańców- winą za to obarczam obecnego Dyrektora ZTP Łukasza Franka. 

 Petycję o zwolnienie go podpisało już prawie 4 000 osób, są z nami mieszkańcy oraz przedsiębiorcy z Kazimierza, Ogólnopolskie Stowarzyszenie Taxi, a także wielu krakowian którzy poczuli się dotknięci wprowadzonymi przez niego zmianami, a najbardziej brakiem możliwości jakiejkolwiek dyskusji czy ustępstw. Nie możemy pozwolić aby którykolwiek urzędnik traktował tak Nas mieszkańców.

 Dziś proszę Was o pomoc w zbiórce na telebim w centrum na którym przez 30 dni, 5 razy na godzinę wyświetlać się będzie filmik (do 15 sek.) informujący o zbiórce podpisów pod petycją o zwolnienie jegomościa. Pamiętajcie to ten Pan proponował wyższe stawki za bilety w komunikacji miejskiej czy nawet 12 zł za godzinę parkowania w strefie płatnego parkowania. Dołóż choć złotówkę i pomóż nam zatrzymać ten cyrk. Jeżeli uda nam się zebrać na ten ekran to uruchomimy kolejną zbiórkę (albo zrobimy to na tej) na jeden z największych w Krakowie na rondzie Grzegórzeckim gdzie przez zmiany między innymi tego Pana wszyscy, nawet tramwaje stoją w korku.

 Pozdrawiam i całuję

Mateusz Jaśko "Co jest nie tak z Krakowem" 

 I pamiętajcie tym miastem rządzi klaun! ;-)


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Franek Von Skrakova - awatar

  Franek Von Skrakova

  23.10.20
  23.10.20

  To smutne, że tak musimy walczyć o normalność i liczenie się ze zdaniem mieszkańców, ale cóż. Sami do tego doprowadziliście, robiąc z Krakowa opresyjne miasto, w którym odechciewa się mieszkać.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  22.10.20
  22.10.20

  Kraków miastem pieszych tuneli podziemnych !!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  22.10.20
  22.10.20

  Na pohybel!

 • kastel - awatar

  kastel

  22.10.20
  22.10.20

  MAJCHER KIEDY METRO?!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  22.10.20
  22.10.20

  Dosc samowoli

5 110 zł  z 2 325 zł (Cel)
Wpłaciły 122 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Mateusz Jaśko - awatar

Mateusz Jaśko

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 122

Tomasz Pawlik - awatar
Tomasz Pawlik
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Artur Schönborn-Wilk - awatar
Artur Schönborn-Wilk
100
Katsiaryna Shelkovich - awatar
Katsiaryna Shelkovich
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40
Tomasz Pawlik - awatar
Tomasz Pawlik
100
Rafal Kapuscinski - awatar
Rafal Kapuscinski
50
Joanna Lewicka - awatar
Joanna Lewicka
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij