Zbiórka Na utrzymanie koni z SKJ Komorów - miniaturka zdjęcia

Na utrzymanie koni z SKJ Komorów Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Na utrzymanie koni z SKJ Komorów - zdjęcie główne

Na utrzymanie koni z SKJ Komorów

1 250 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 21 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Zbiórka dotyczy pomocy dla hucułów: Steysy, Bona, Wektra, Wuzetka, Wenta. Do tej pory nasze konie uczciwie zarabiały na swoje utrzymanie i działalność Stowarzyszenia KJ Komorów. Obecnie trwający trudny czas kwarantanny ogranicza nam pracę. Boimy się że nie uzbieramy na tegoroczny zbiór siana. Pieniędze z prowadzonej przez nas odpłatnej działalności pożytku publicznego przeznaczane są na utrzymanie koni - siano, słoma, owies, wizyty kowala i wetrynarza. Ponadto było przeznaczane na dofinansowanie inicjatyw lokalnych min. warsztaty, ogniska, wydarzenia np. Rajd Niepodległościowy teraz niestety skupiamy się jedynie na wyżywieniu koni. W obecnej sytuacji hucuły nie mają możliwości na siebie zarobić. Zdajemy sobie sprawę że każdy obecnie boryka się z problemami finansowymi. Kto może niech pomoże choćby nawet w formie udostępnienia. Ponad to nadal zbieramy suchy chleb, warzywa gorszej jakości ale nie zgnite lub siano nawet starsze.
Za każdego rodzaju pomoc serdecznie dziękujemy.

Stowarzyszenie Klub Jeździecki Komorów to organizacja społeczna, która powstała w celu rozpowszechniania zamiłowania do koni i jeździectwa. 

Pragniemy stworzyć warunki do budowania relacji z tymi cudownym zwierzętami dzieciom, młodzieży, osobom starszym, niepełnosprawnym oraz wykluczonym społecznie. Kontakt z końmi wpływa pozytywnie zarówno na sferę fizyczną jak i zdrowie psychiczne.

 Realizujemy wiele akcji, warsztatów i spotkań opierających się na pracy społecznej członków oraz wolontariacie.

 Mamy mnóstwo pomysłów, lecz do ich realizacji potrzebujemy wsparcia. Zebrane środki przeznaczymy na realizacje naszych celów statutowych. Serdecznie dziękujemy za okazane wsparcie ! 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


  • Klub Jeździecki Komorów - awatar

    Klub Jeździecki Komorów

    24.04.2020
    24.04.2020

    dziekujemy w imieniu koni za wasze darowizny ktore obecnie w pierszej kolejności będą przeznaczone na zakup siana.

1 250 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 21 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 21

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Katarzyna Rdzak - awatar
Katarzyna Rdzak
50
Bozena Nowak - awatar
Bozena Nowak
50
Ania K - awatar
Ania K
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Kruk - awatar
Kruk
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij