Zbiórka Obóz piłkarski dla dzieci - miniaturka zdjęcia

Obóz piłkarski dla dzieci

Tomasz Kocoń - awatar

Tomasz Kocoń

Organizator zbiórki

Witam serdecznie ;)

Nazywam się Tomek i jestem osobą, która zajmuje się grupami młodzieżowymi - i nie tylko ;) w Naszej "młodej akademii", która od 3 lat funkcjonuje w klubie sportowym PIAST w Bieruniu. Z roku na rok mamy coraz więcej młodych adeptów futbolu, z czego bardzo się cieszymy. Każda nowa grupa wiąże się jednak z kolejnymi kosztami, ale dzielnie walczymy i nie poddajemy się. Uśmiech na twarzach Naszych piłkarzy daje nam motywację do dalszej pracy, ich radość ze wspólnego treningu przekłada się na wspaniałą atmosferę w poszczególnych grupach akademii. 

W tamtym roku udało nam się wybrać na pierwszy obóz piłkarski, na którym mogliśmy trenować tyle ile było sił w nogach :) Atmosfera podczas pobytu była wspaniała :) do dzisiaj wspominamy pewne schematy i zachowania podczas ciężkich treningów :) Dzieciom bardzo podobało się na tym obozie i zaraz po powrocie obiecaliśmy sobie, że na pewno w kolejnym roku również wybierzemy się na obóz piłkarski, mamy nadzieję, że już w większej liczbie, gdyż ze względów finansowych nie mogliśmy wówczas zabrać wszystkich podopiecznych...  

Środki z tej zbiórki przeznaczymy w całości na przygotowanie obozu piłkarskiego z pełnym zapleczem sportowym dla chłopaków, dlatego ta zbiórka znaczy dla Nas coś więcej niż tylko wspólny wyjazd. Będziemy bardzo wdzięczni za każdą otrzymaną przez Wszystkich pomoc, choćby tę najmniejszą ;) 

Ze sportowymi pozdrowieniami

trener Tomek 

Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna
Tomasz Kocoń - awatar

Tomasz Kocoń

Organizator zbiórki

Wpłaty - 2

Pawel Racis - awatar
100
Pawel Racis
Anonimowy Darczyńca - awatar
5
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij