Zbiórka Obóz piłkarski dla dzieci - zdjęcie główne

Obóz piłkarski dla dzieci

105 zł  z 55 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Tomasz Kocoń - awatar

Tomasz Kocoń

Organizator zbiórki

Witam serdecznie ;)

Nazywam się Tomek i jestem osobą, która zajmuje się grupami młodzieżowymi - i nie tylko ;) w Naszej "młodej akademii", która od 3 lat funkcjonuje w klubie sportowym PIAST w Bieruniu. Z roku na rok mamy coraz więcej młodych adeptów futbolu, z czego bardzo się cieszymy. Każda nowa grupa wiąże się jednak z kolejnymi kosztami, ale dzielnie walczymy i nie poddajemy się. Uśmiech na twarzach Naszych piłkarzy daje nam motywację do dalszej pracy, ich radość ze wspólnego treningu przekłada się na wspaniałą atmosferę w poszczególnych grupach akademii. 

W tamtym roku udało nam się wybrać na pierwszy obóz piłkarski, na którym mogliśmy trenować tyle ile było sił w nogach :) Atmosfera podczas pobytu była wspaniała :) do dzisiaj wspominamy pewne schematy i zachowania podczas ciężkich treningów :) Dzieciom bardzo podobało się na tym obozie i zaraz po powrocie obiecaliśmy sobie, że na pewno w kolejnym roku również wybierzemy się na obóz piłkarski, mamy nadzieję, że już w większej liczbie, gdyż ze względów finansowych nie mogliśmy wówczas zabrać wszystkich podopiecznych...  

Środki z tej zbiórki przeznaczymy w całości na przygotowanie obozu piłkarskiego z pełnym zapleczem sportowym dla chłopaków, dlatego ta zbiórka znaczy dla Nas coś więcej niż tylko wspólny wyjazd. Będziemy bardzo wdzięczni za każdą otrzymaną przez Wszystkich pomoc, choćby tę najmniejszą ;) 

Ze sportowymi pozdrowieniami

trener Tomek 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
105 zł  z 55 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Tomasz Kocoń - awatar

Tomasz Kocoń

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Pawel Racis - awatar
Pawel Racis
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij