Zbiórka Obóz piłkarski dla dzieci - miniaturka zdjęcia

Obóz piłkarski dla dzieci

Zbiórka Obóz piłkarski dla dzieci - zdjęcie główne

Obóz piłkarski dla dzieci

105 zł z 55 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać teraz
 
Tomasz Kocoń - awatar

Tomasz Kocoń

Organizator zbiórki

Witam serdecznie ;)

Nazywam się Tomek i jestem osobą, która zajmuje się grupami młodzieżowymi - i nie tylko ;) w Naszej "młodej akademii", która od 3 lat funkcjonuje w klubie sportowym PIAST w Bieruniu. Z roku na rok mamy coraz więcej młodych adeptów futbolu, z czego bardzo się cieszymy. Każda nowa grupa wiąże się jednak z kolejnymi kosztami, ale dzielnie walczymy i nie poddajemy się. Uśmiech na twarzach Naszych piłkarzy daje nam motywację do dalszej pracy, ich radość ze wspólnego treningu przekłada się na wspaniałą atmosferę w poszczególnych grupach akademii. 

W tamtym roku udało nam się wybrać na pierwszy obóz piłkarski, na którym mogliśmy trenować tyle ile było sił w nogach :) Atmosfera podczas pobytu była wspaniała :) do dzisiaj wspominamy pewne schematy i zachowania podczas ciężkich treningów :) Dzieciom bardzo podobało się na tym obozie i zaraz po powrocie obiecaliśmy sobie, że na pewno w kolejnym roku również wybierzemy się na obóz piłkarski, mamy nadzieję, że już w większej liczbie, gdyż ze względów finansowych nie mogliśmy wówczas zabrać wszystkich podopiecznych...  

Środki z tej zbiórki przeznaczymy w całości na przygotowanie obozu piłkarskiego z pełnym zapleczem sportowym dla chłopaków, dlatego ta zbiórka znaczy dla Nas coś więcej niż tylko wspólny wyjazd. Będziemy bardzo wdzięczni za każdą otrzymaną przez Wszystkich pomoc, choćby tę najmniejszą ;) 

Ze sportowymi pozdrowieniami

trener Tomek 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
105 zł z 55 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać teraz
 
Tomasz Kocoń - awatar

Tomasz Kocoń

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Pawel Racis - awatar
Pawel Racis
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij