Zbiórka Obóz sportowy dla dzieci - zdjęcie główne

Obóz sportowy dla dzieci

556 zł  z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Tomasz Kocoń - awatar

Tomasz Kocoń

Organizator zbiórki

Hey, hello i czeeeeeść :-)

Nazywam się Tomek i jestem trenerem... piłki nożnej, pływania, personalnym, także do sportowego trybu życia jestem już przyzwyczajony. Obecnie tworzę projekt pod nazwą "Need For Fit", który ma na celu zniwelowanie wszelkich braków aktywności fizycznej u dzieci i młodzieży. Wraz z innymi trenerami i trenerkami działamy przez kilka dni tak, aby każdy z uczestników poczuł chęć do aktywnego spędzania swojego wolnego czasu. 

Z roku na rok rozwijam swoją działalność i proponuję jak największą liczbę zajęć. W roku 2022 planujemy wyjazd do słonecznej Bułgarii, wszystkie szczegóły mamy już praktycznie opracowane, ale niestety poprzez pandemię, sytuację finansową rodzice nie są w stanie zapewnić swoim dzieciom odpowiednich warunków, przede wszystkim finansowych. 

W tamtym roku udało nam się wybrać na obóz sportowy do Władysławowa, na którym mogliśmy trenować tyle ile było sił i chęci :) Atmosfera podczas pobytu była wspaniała :) do dzisiaj wspominamy wszystkie zajęcia, które mieliśmy do zaliczenia. 

Dzieciom bardzo podobało się na tym obozie i zaraz po powrocie obiecaliśmy sobie, że na pewno w kolejnym roku również wybierzemy się na obóz sportowy, tym razem w długo wyczekiwaną podróż do Bułgarii.

Środki z tej zbiórki przeznaczymy w całości na przygotowanie obozu sportowego  dla dzieci i młodzieży, dlatego ta zbiórka znaczy dla Nas coś więcej niż tylko wspólny wyjazd. Będziemy bardzo wdzięczni za każdą otrzymaną przez Wszystkich pomoc, choćby tę najmniejszą. 

Ze sportowymi pozdrowieniami

trener Tomek 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Krzysztof Karaś - awatar

  Krzysztof Karaś

  10.12.2021
  10.12.2021

  A niech służy... Powodzenia Tomku..

  • Tomasz Kocoń - awatar

   Tomasz Kocoń - Organizator zbiórki

   11.12.2021
   11.12.2021

   Dziękujemy bardzo, mam nadzieję, że uda się im wyrwać na porządne FIT wakacje :) Pozdrawiam

556 zł  z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Tomasz Kocoń - awatar

Tomasz Kocoń

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 8

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Pawel Racis - awatar
Pawel Racis
100
Brydzia - awatar
Brydzia
100
Łukasz Nowak - awatar
Łukasz Nowak
100
KindeRs® - awatar
KindeRs®
100
Krzysztof Karaś - awatar
Krzysztof Karaś
50
Pawel Racis - awatar
Pawel Racis
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij