Ewa Suchocka - awatar

Ewa Suchocka

Organizator zbiórki

Witaj,

Dostałam trudną diagnozę lekarską. W pierwszej chwili ogarnął mnie lęk, wpadłam w panikę. Pomogły mi wtedy rozmowy z Renatą –mądrą i wrażliwą kobietą, która sama przeszła przez takie doświadczenie. I to był dobry początek. Ponieważ zajmuję się pracą z ciałem i byłam z nim dotąd w dobrym kontakcie, zaczęłam stopniowo do niego wracać.  Tak jak na swoich warsztatach zachęcałam ludzi żeby pozwalali się prowadzić ciału, ufając, że to czego doświadczają jest właściwe i dokładnie takie jakiego potrzebują, tak teraz stosując to do siebie na nowo poczułam, że moje ciało jest moim najlepszym przyjacielem i wszystko co się w nim dzieje jest dla mnie dobre. Dotarło do mnie też, ze to co mi się przydarzyło jest moją szansą na zmianę, której dotąd nie umiałam dokonać. I tak to właśnie traktuję, jako wyzwanie i szansę. 

I jestem w procesie zdrowienia

Na  razie pracuję nad tym sama. Widzę jednak, że potrzebuję skorzystać z pomocy, np. regularnej pracy z terapeutą Totalnej Biologii, a może, jeśli się uda, turnusu Domów Zdrowienia. 

Drugim celem na który chcę zebrać pieniądze jest terapia dla mojego syna, który ma 11 lat i jest najwyraźniej nieprzystosowany do rzeczywistości szkolnej. Ma wskazanie do terapii Tomatisa oraz terapii Integracji Sensorycznej, ktore bardzo poprawiłyby jakość jego zycia.  Są jednak dość kosztowne - sama terapia Tomatisa to koszt 4680zł.

Jeśli zechcesz wpłacić jakąś kwotę na moje zdrowienie lub na terapie mojego syna, zrób to ze świadomością, że w ten sposób dokładasz się również do tego, żeby świat był lepszym, bardziej przyjaznym i ufającym życiu miejscem. Nie kieruj się przy tym lękiem, bo on nam nie służy. Niech Tobą kieruje chęć życia, którą chcesz się z nami podzielić.

W zamian oferuję Ci moje obrazy.  

Prace są wykonane techniką suchej pasteli, ich wielkość 30 x 40 lub 40 x 50. Nie są oprawione i wymagają oprawy we własnym zakresie. Minimalna wartość obrazu to 50zł, ale możesz wpłacić dowolna wyższą kwotę. Zapraszam do osobistego odbioru obrazów w Warszawie. Możliwa jest również wysyłka – dolicz wtedy jej koszt  - 25 zł. 

W wiadomości przy wpłacie podaj proszę ktorą pracę wybierasz (np. którą w kolejności od gory) i informację czy odbierzesz pracę czy Ci ją wysłać – wtedy podaj adres wysyłki.

Jeśli nie interesuje Cie obraz, możesz również po prostu dokonać dowolnej wpłaty.

Dziękuję,

Ewa 

Wszystkie Moje Związki


Aktualności

 • Ewa Suchocka - awatar

  Ewa Suchocka

  06.05.18
  06.05.18

  Niestety nie udalo mi się pojechać na turnus domu zdrowienia. Zaczął się właśnie. Ale i tak wiem, że tym na co ludzie umierają jest lęk spowodowany diagnozą. I tym skurczem w świadomości związanym z powszechną wiarą w chorobę.

Komentarze

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  21.03.18
  21.03.18

  Wszystkiego dobrego! Trzymam kciuki! Piekne obrazy tworzysz i swiat Cie potrzeuje!Agnieszka

Ewa Suchocka - awatar

Ewa Suchocka

Organizator zbiórki

Wpłaty - 14

MARIA ŻOCHOWSKA - awatar
100
MARIA ŻOCHOWSKA
Anonimowy Darczyńca - awatar
30
Anonimowy Darczyńca
Agnieszka - awatar
500
Agnieszka
Wydawnictwo Yemaya - awatar
100
Wydawnictwo Yemaya
Alicja Bednarska - awatar
100
Alicja Bednarska
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
30
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.