Zbiórka Wrzuć piątaka dla bezdomniaka - miniaturka zdjęcia

Wrzuć piątaka dla bezdomniaka

Zbiórka Wrzuć piątaka dla bezdomniaka - zdjęcie główne

Wrzuć piątaka dla bezdomniaka

275 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Wpłać teraz
 
Joli Makula - awatar

Joli Makula

Organizator zbiórki

Wznawiamy Pomoc od Grupy Oczami Kota.  Ta piękna akcja to kontynuacja dotychczasowych zbiórek, organizowanych przez grupę.  Przytulisko Pani Ani w Gliwicach, Szpitalik dla Kociąt w Pile Artura i Małgosi , Jadzia i jej Węgielek, Agnieszka, opiekująca się 13 kotami oraz, dzięki dobremu serduszku Jadzi, kilka innych osób, z którymi podzieliła się swoją świąteczną  paczką (Basia, Ania, i inne), Mazowiecki Dom Tymczasowy, to tylko kropla w morzu potrzeb. Ale kropla, która zawsze jest przydatna. Grupa, a także osoby nie należące do niej, mogą dodać swoją mała cegiełkę, dzięki której stworzymy następną i następną paczkę z karmą i niezbędnymi produktami dla potrzebujących kociaków. Młodych, starych, chorych i często skrzywdzonych przez ludzi. Staramy się pokazać, że są tez ludzie dobrzy, którym nieobcy jest los naszych braci mniejszych.
 Liczy się każdy grosik, każda niewydana na słodycze czy piwo złotóweczka :) Kociaki z wdzięcznością przyjmą pomoc, a każdy, kto się dzieli ze słabszym będzie mógł sobie powiedzieć, ze zrobił coś dobrego. Malutki gest, ale im więcej pomagających, tym stosik szybciej rośnie i kociaki dostaną więcej. Grupa Oczami Kota już wielokrotnie pokazała, jak bardzo leży jej na sercu dobro sponiewieranych życiem i złym światem kotów.
 Wesprzyj naszą akcję, pomóż pomagać.
W trakcie zbiórki, której końca nie określamy, będziemy informować, kto otrzymał wsparcie. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    30.03.19
    30.03.19

    powodzenia!

275 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Wpłać teraz
 
Joli Makula - awatar

Joli Makula

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 14

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
21
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
13
Dorota - awatar
Dorota
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Beata Tomala - awatar
Beata Tomala
30
ANCH - awatar
ANCH
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij