Zbiórka Wrzuć piątaka dla bezdomniaka - miniaturka zdjęcia

Wrzuć piątaka dla bezdomniaka Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Wrzuć piątaka dla bezdomniaka - zdjęcie główne

Wrzuć piątaka dla bezdomniaka

275 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Joli Makula - awatar

Joli Makula

Organizator zbiórki

Wznawiamy Pomoc od Grupy Oczami Kota.  Ta piękna akcja to kontynuacja dotychczasowych zbiórek, organizowanych przez grupę.  Przytulisko Pani Ani w Gliwicach, Szpitalik dla Kociąt w Pile Artura i Małgosi , Jadzia i jej Węgielek, Agnieszka, opiekująca się 13 kotami oraz, dzięki dobremu serduszku Jadzi, kilka innych osób, z którymi podzieliła się swoją świąteczną  paczką (Basia, Ania, i inne), Mazowiecki Dom Tymczasowy, to tylko kropla w morzu potrzeb. Ale kropla, która zawsze jest przydatna. Grupa, a także osoby nie należące do niej, mogą dodać swoją mała cegiełkę, dzięki której stworzymy następną i następną paczkę z karmą i niezbędnymi produktami dla potrzebujących kociaków. Młodych, starych, chorych i często skrzywdzonych przez ludzi. Staramy się pokazać, że są tez ludzie dobrzy, którym nieobcy jest los naszych braci mniejszych.
 Liczy się każdy grosik, każda niewydana na słodycze czy piwo złotóweczka :) Kociaki z wdzięcznością przyjmą pomoc, a każdy, kto się dzieli ze słabszym będzie mógł sobie powiedzieć, ze zrobił coś dobrego. Malutki gest, ale im więcej pomagających, tym stosik szybciej rośnie i kociaki dostaną więcej. Grupa Oczami Kota już wielokrotnie pokazała, jak bardzo leży jej na sercu dobro sponiewieranych życiem i złym światem kotów.
 Wesprzyj naszą akcję, pomóż pomagać.
W trakcie zbiórki, której końca nie określamy, będziemy informować, kto otrzymał wsparcie. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    30.03.2019
    30.03.2019

    powodzenia!

275 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Joli Makula - awatar

Joli Makula

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 14

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
21
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
13
Dorota - awatar
Dorota
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Beata Tomala - awatar
Beata Tomala
30
ANCH - awatar
ANCH
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij