Zbiórka Pomoc dla zmarzniętego kocięta - miniaturka zdjęcia

Pomoc dla zmarzniętego kocięta

Aleksandra Siuda - awatar

Aleksandra Siuda

Organizator zbiórki

Na prośbę Pani Katarzyny Starosteckiej kwota zbiórki została zmieniona z 600 zł na 1000 zł. Pani Kasia nalegając zaoferowała, że przywiezie nam dla Szrocika wyprawkę a oprócz tego chce uzbierać nam do 1000 zł aby starczyło na szczepienia.Kochani, nawet nie wiem co napisać.. Chyba jedynie, że bardzo ale to bardzo dziękuję z całego serca za okazaną nam pomoc ❤️ nawet nie wiecie jak ta mała kuleczka stała się dla mnie ważna.
Powiedziałam tacie o zbiórce i również się mocno wzruszył tak jak i ja. Dziękuję bardzo w imieniu swoim, taty i Szrocika ❤️ ogromnie z całych naszych serc  

A o to moja historia

Witajcie, ostatnio wracając późnym wieczorem ze szkoły do domu,  gdzie padał straszny śnieg a towarzyszyła mu dość groźna minusowa temperatura usłyszałam nieopodal ogrodzenia pomiaukiwanie. Nie zważając na to, że było mi bardzo zimno i spieszno do domu to zatrzymałam się aby posłuchać skąd dobiega pomiaukiwanie. Kiedy zlokalizowałam swój cel, poświeciłam telefonem a moim oczom ukazał się dramatyczny widok.
Zauważyłam dwa maleńkie koty wtulone w jakiś worek.
Weszłam pod krzaki i szybko je zabrałam. Gdy ściągnęłam kurtkę i je okryłam po kilku minutach usłyszałam mruczenie co wprawiło mnie w ogromny płacz (jestem bardzo wrażliwa na zwierzęta)
I zastanowiłam się co dalej?
Razem z tatą i naszym kotem mieszkamy na wsi gdzie jest tylko szrot samochodowy i kilka domków które dopiero się budują.
A tata na dodatek był na zmianie w pracy. Po przyjściu do domu, zamknęłam naszego kota w innym pokoju i zrobiłam im legowisko z koszyka nieopodal kominka. Próbowałam się skontaktować z dwoma weterynarzami to jeden stwierdził, że nie będzie odrywać się od kolacji a drugi, że mogę przyjechać na uśpienie ich. O nie!
Maluchy powoli zaczęły się rozgrzewać, szary Szrocik od razu poczuł się swobodnie i nie odstepował mnie na krok a drugie czarne kocie było w tragiczniejszym stanie niż Szrocik. Prawdopodobnie był czymś uderzony, przetrącona lewa tylnia łapka i bardzo płytki oddech.
Całą noc spędziłam z nimi. Rano po nieprzespanej nocy maleńkie czarne kocie umarło.. Tata wrócił do domu i jak wysłuchał co się wydarzyło to siedział razem ze mną i płakał.
Poczytałam o weterynarzach w mieście obok naszej wioski i pojechaliśmy ze Szrocikiem. Pani doktor od razu się nim zajęła, rozpoczęła badania i zleciła zostawienia go u niej w lecznicy.
Nie chciałam nikogo prosić o pomoc ale muszę.
Jestem w trakcie kończenia 3 klasy liceum ale dorabiam sobie czasami w pizzerii koło szkoły.
Czasem jak kończę wcześniej a umowie się, że mnie potrzebują to kilka godzin im pomagam. Oprócz tego mieszkam tylko z tatą. Raczej żyjemy na styk. Po opłaceniu rachunków, domku, jedzenia i żwirku dla kota, zostaje nam na paliwo i jedzenie a często coś sypie się w naszym starym rodzinnym domu i musimy to łatać na bieżąco. Nie chciałabym obarczać kolejnymi płatnościami taty.. Już wydał za pobyt Szrocika w klinice i mamy do zapłaty jeszcze za leki i badania.
Jeżeli ktoś chciałby nawet pomóc nam opłacić całą kwotę to jestem chętna wysłać skan swojego dowodu i nawiązać z tą osobą kontakt i powoli z tego co zarobie oddać wszystkie pieniążki. Przepraszam, że proszę o pomoc ale nigdy nie myślałam, że znajdę się w takiej sytuacji. Dziękuję za każde wsparcie i udostępnienie  

Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna

Komentarze

  • Ania - awatar

    Ania

    25.01.19
    25.01.19

    Oby więcej takiej młodzieży

Aleksandra Siuda - awatar

Aleksandra Siuda

Organizator zbiórki

Wpłaty - 31

Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
Natalia Hodana-Skupień - awatar
50
Natalia Hodana-Skupień
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
Agniecha - awatar
20
Agniecha
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
5
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Klaudia Lemieszek - awatar
20
Klaudia Lemieszek
Marta Rybaruk - awatar
20
Marta Rybaruk

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij