Zbiórka Odmienić los - zdjęcie główne

Odmienić los

60 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
emilia studnicka - awatar

emilia studnicka

Organizator zbiórki

Mam na imię na Emilia i jestem mamą cudownej 6 letniej dziewczynki. 

Stworzyłam tę zbiórkę aby dać jej i swoim najbliższym szansę na lepsze jutro, aby przestać martwić się o wszystko...

Oto ja...

Na co dzień pracuję oraz wychowuję moją córcię. Od ponad 13 lat choruję na stwardnienie rozsiane, które odbiera siły a 4 lata temu usłyszałam diagnozę nowotworu złośliwego. Lekarze nie dawali mi szans, jednak dzięki wielkiej determinacji udało się znaleźć leczenie poza granicami naszego kraju. Koszty leczenia przerosły najśmielsze oczekiwania, a ja często zastanawiałam się jaka jest cena ludzkiego życia, kiedy należy odpuścić i postawić kropkę. Ale patrząc na moje dziecko nie potrafiłam się poddać, mimo, że odmówiono mi ubezpieczenia zarzucając pozorność pracy - blisko trzy lata procesu sądowego.

Stała farmakoterapia jest niestety niezbędna a ponadto bardzo droga. 

Moja rodzina...

wspierała mnie na każdym etapie, choć nie jest im łatwo - mama również choruje na SM i jest na rencie. Jest cudowną osobą, której całe życie polega na niesieniu pomocy innym, szczególnie dzieciom pokrzywdzonym przez los. Teraz sama potrzebuje wsparcia. Wiele lat temu straciliśmy praktycznie nowy dom - miejsce, które miało być naszą ostoją pół roku po wprowadzeniu uległo pożarowi. Nie da się opisać uczucia, kiedy wracając do domu z pracy zastajesz zgliszcza, cały twój świat rozpada się. Mija właśnie 10 lat żmudnej sądowej sprawy, tułania się z miejsca na miejsce, braku swojego kąta. Tylko kredyt pozostał...

Moja córcia...

to pełna energii 6 latka, która wcześniej idzie do szkoły. Nie potrafi ustać w miejscu i po dzieciątku, które było rehabilitowane przez ponad rok ze względu na problemy neurologiczne nie ma praktycznie śladu, zauważą to tylko specjaliści. Mówi, choć w wieku 2 lat stwierdzono, że pozostaje jej jedynie język migowy. Ma wielkie marzenia - pojechać na wakacje, mieć mamę cały czas dla siebie, kupić wszystko aby niczego nie brakowało. I za każdym razem wyciąga swoją skarbonkę aby dopłacić do każdego drobiazgu. 

I co jeszcze?

Nie zadaję już tego pytania, bo boję się odpowiedzi. Nieuleczalna choroba najbliższych, nowotwór, brak własnego miejsca na świecie, lęk o dziecko, ciągły strach o jutro i wieczny brak środków na finansowanie leczenia, leków, rehabilitacji, notoryczna walka o przetrwanie...

Ale codziennie wstaję rano z nadzieją, że moje problemy finansowe mogą się rozwiązać, że będę w stanie dać mojej rodzinie miejsce, które nazwie domem, że przestanę się obawiać tego co może mnie spotkać.  

Ludzi, których spotykam na swojej drodze - pacjentów onkologicznych i ich rodziny - staram się wspierać, nie unikam ich i często wspomagam ich tak jak umiem, nie licząc na nic w zamian. Wiem, że są w tak samo trudnej sytuacji jak ja. Widzę to również dzięki fundacji.

Mój apel o pomoc, założenie tej zbiórki jest próbą nie tylko dania mojej rodzinie lepszego jutra, ale również zapewnienia stałej możliwości leczenia. Nie uda się to jednak bez Państwa wsparcia. 

60 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
emilia studnicka - awatar

emilia studnicka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 3

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij