Zbiórka Walka z nowotworem złośliwym - miniaturka zdjęcia

Walka z nowotworem złośliwym Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Walka z nowotworem złośliwym - zdjęcie główne

Walka z nowotworem złośliwym

21 183 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 395 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Patrycja Bielska - awatar

Patrycja Bielska

Organizator zbiórki

Aktualizacja 16.02.2022

Witam. Aktualnie tata przebywa w Radomiu i tam jest leczony onkologicznie. Niestety po badaniu PET okazało się, że nowotwór jest niestety większy niż lekarze zakladali. Póki co wdrożono chemioterapię raz w tygodniu i radioterapię w pozostałe 4 dni.  Leczenie na tą chwilę ma trwać 6 tygodni i tata ten cały czas będzie mieszkał w hotelu Arka, gdyż nie ma potrzeby by póki co 'leżał' na oddziale.. Niestety koszty związane z pobytem taty w tym hotelu pokrywa NFZ tylko od poniedziałku do piątku. Za weekendy trzeba samemu płacić. Niestety Radom jest daleko od Słupska i powrót na weekend do domu nie mialby większego sensu, tym bardziej że tata jest osłabiony. Lekarze zalecili także by tata pił codziennie nutridrinki oraz żeby brał odżywkę,witaminy, by się wzmocnić...  Wierzę, że razem możemy zahamować rozwój choroby i dać  szanse na dłuzsze życie.  Dziękuję za słowa wsparcia, za wpłaty, za udostępnienia zbiórki.. Bardzo prosimy o dalszą pomoc i o modlitwę bądź trzymanie kciuków, by tata mógł w końcu wrócic do sił.. 

Pozdrawiam, trzymajcie się ciepło :)

Aktualizacja z dn. 12.01.2022

Witam. Niestety nowy rok nie przynosi optymistycznych wiadomości. Tata od niedawna ma problem z  duszącym kaszlem i krwiopluciem. Po diagnostyce okazuje się, że nowotwór atakuje  dalej.  Są przerzuty do oskrzeli i śródpiersia. Dalej szukamy możliwych metod leczenia, by tata mógł być wśród nas jak najdłużej. To strasznie niesprawiedliwe. Jeden człowiek, a tyle chorób, operacji... Mam nadzieję, że w najbliższym czasie pojawi się jakaś opcja z dalszym leczeniem, które w przypadku taty jest dość skomplikowane, z powodu choćby przyjmowania leków immunosupresyjnych oraz problemów z nerkami... Czas tu ma kluczowe znaczenie. Dziękuję bardzo za dotychczasową pomoc i w imieniu rodziny proszę o dalsze wsparcie, gdyż dojazdy do specjalistów, na badania oraz leki coraz więcej kosztują..

Witam. Tata jest aktualnie po operacji, podczas której został wycięty złośliwy guz wraz z 1.5 płata płuca prawego. Toczymy nierówną walkę z nowotworem. Walczymy o każdy dzień, miesiąc, rok. Tak bardzo pragniemy, by tata mógł być z nami jak najdłużej...Zebrane środki zostaną przekazane na bieżące leczenie związane z przeszczepem serca ( tj.leki immunosupresyjne) oraz na dalsze koszty związane z leczeniem onkologicznym (dodatkowe leki, dojazdy na badania oraz do specjalistów). Bardzo prosimy o dalszą pomoc. Patrycja Bielska-córka Marka.

TERAZ WALCZYMY ZE ZŁOŚLIWYM NOWOTWOREM PŁUCA PRAWEGO

Witam. Nazywam się Patrycja Bielska.  zbiórkę założyłam z myślą o moim tacie, który w grudniu 2019 przeszedł przeszczep serca.  Operacja ta była nieunikniona, gdyż wszystkie inne metody leczenia ostrej niewydolności serca się wyczerpały.   Po przeszczepie tata zachorował także na cukrzycę oraz ma uszkodzone nerki.  W lipcu 2021 podczas rutynowego badania tomograficznego tata się dowiedział, że ma guza. Dalsze badania potwierdziły, że to guz złośliwy, a dokładniej nowotwór płaskonabłonkowy płuca prawego. Tata choruje także na RZS, dnę moczanową oraz na osteoporozę. Trochę dużo tego.. Ostatnie walki tata wygrywał. Udało mu się wytrwać do przeszczepu, poradził sobie z niewydolnością nerek oraz z UROSEPSĄ. Mam nadzieję, że teraz będzie podobnie i wygra nierówną walkę z rakiem. Czeka nas wszystkich ciężki czas i dlatego bardzo prosimy o pomoc i o wasze wpłaty, gdyż koszt dojazdów do Gdańska i przede  wszystkim leczenia jest już wysoki, a będzie jeszcze wyższy. Poniżej załączam dokumentacje taty. Dziękuję bardzo za pomoc...

Mój tata - MAREK SCHULZ - to emerytowany żołnierz, weteran misji w Libanie i w Iraku, pasjonat brydża. Kiedyś zawsze pomagał potrzebującym, teraz on sam potrzebuje pomocy...


Zdjecie zrobione 12.01.2020. Prawie 4 tygodnie po przeszczepie

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Tomasz Gębka - awatar

  Tomasz Gębka

  30.01.2022
  30.01.2022

  Zdrowia. ...

  • Patrycja Bielska - awatar

   Patrycja Bielska - Organizator zbiórki

   16.02.2022
   16.02.2022

   Dziękuję bardzo w imieniu taty..

 • Adam Roczniak - awatar

  Adam Roczniak

  14.11.2021
  14.11.2021

  Mam nadzieję, że wygrasz z chorobą i będziesz prowadził swoje życie dalej bardzo dobrze z pozytywnym nastawieniem. Pozdrawiam ;)

 • Podchorąży - awatar

  Podchorąży

  26.10.2021
  26.10.2021

  Powodzenia, gorszą wojnę Pan wygrał, wygra i tą! ;)

 • Elka - awatar

  Elka

  24.10.2021
  24.10.2021

  Powodzenia, dużo siły i niech się Pan nie poddaje! Będzie dobrze, innej opcji nie ma!

 • FunnyBunny - awatar

  FunnyBunny

  20.10.2021
  20.10.2021

  Powodzenia!

21 183 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 395 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Patrycja Bielska - awatar

Patrycja Bielska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 395

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25
Akro Pasja - awatar
Akro Pasja
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Szymon - awatar
Szymon
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Michal Loroch - awatar
Michal Loroch
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Dominika Sowa - awatar
Dominika Sowa
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij