Zbiórka Walka z nowotworem złośliwym - zdjęcie główne

Walka z nowotworem złośliwym

18 110 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 329 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Patrycja Bielska - awatar

Patrycja Bielska

Organizator zbiórki

Witam. Tata jest aktualnie po operacji, podczas której został wycięty złośliwy guz wraz z 1.5 płata płuca prawego. Toczymy nierówną walkę z nowotworem. Walczymy o każdy dzień, miesiąc, rok. Tak bardzo pragniemy, by tata mógł być z nami jak najdłużej...Zebrane środki zostaną przekazane na bieżące leczenie związane z przeszczepem serca ( tj.leki immunosupresyjne) oraz na dalsze koszty związane z leczeniem onkologicznym (dodatkowe leki, dojazdy na badania oraz do specjalistów). Bardzo prosimy o dalszą pomoc. Patrycja Bielska-córka Marka.

TERAZ WALCZYMY ZE ZŁOŚLIWYM NOWOTWOREM PŁUCA PRAWEGO

Witam. Nazywam się Patrycja Bielska.  zbiórkę założyłam z myślą o moim tacie, który w grudniu 2019 przeszedł przeszczep serca.  Operacja ta była nieunikniona, gdyż wszystkie inne metody leczenia ostrej niewydolności serca się wyczerpały.   Po przeszczepie tata zachorował także na cukrzycę oraz ma uszkodzone nerki.  W lipcu 2021 podczas rutynowego badania tomograficznego tata się dowiedział, że ma guza. Dalsze badania potwierdziły, że to guz złośliwy, a dokładniej nowotwór płaskonabłonkowy płuca prawego. Tata choruje także na RZS, dnę moczanową oraz na osteoporozę. Trochę dużo tego.. Ostatnie walki tata wygrywał. Udało mu się wytrwać do przeszczepu, poradził sobie z niewydolnością nerek oraz z UROSEPSĄ. Mam nadzieję, że teraz będzie podobnie i wygra nierówną walkę z rakiem. Czeka nas wszystkich ciężki czas i dlatego bardzo prosimy o pomoc i o wasze wpłaty, gdyż koszt dojazdów do Gdańska i przede  wszystkim leczenia jest już wysoki, a będzie jeszcze wyższy. Poniżej załączam dokumentacje taty. Dziękuję bardzo za pomoc...

Mój tata - MAREK SCHULZ - to emerytowany żołnierz, weteran misji w Libanie i w Iraku, pasjonat brydża. Kiedyś zawsze pomagał potrzebującym, teraz on sam potrzebuje pomocy...


Zdjecie zrobione 12.01.2020. Prawie 4 tygodnie po przeszczepie

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Adam Roczniak - awatar

  Adam Roczniak

  14.11.2021
  14.11.2021

  Mam nadzieję, że wygrasz z chorobą i będziesz prowadził swoje życie dalej bardzo dobrze z pozytywnym nastawieniem. Pozdrawiam ;)

 • Podchorąży - awatar

  Podchorąży

  26.10.2021
  26.10.2021

  Powodzenia, gorszą wojnę Pan wygrał, wygra i tą! ;)

 • Elka - awatar

  Elka

  24.10.2021
  24.10.2021

  Powodzenia, dużo siły i niech się Pan nie poddaje! Będzie dobrze, innej opcji nie ma!

 • FunnyBunny - awatar

  FunnyBunny

  20.10.2021
  20.10.2021

  Powodzenia!

 • Chlebowski Artur - awatar

  Chlebowski Artur

  20.10.2021
  20.10.2021

  WETERANI.PL Warzone Powodzenia w tej nie równej walce!

18 110 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 329 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Patrycja Bielska - awatar

Patrycja Bielska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 329

Grzegorz Kon - awatar
Grzegorz Kon
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Damian - awatar
Damian
20
Życzę zdrowia :D - awatar
Życzę zdrowia :D
3
Łukasz Żołnierz - awatar
Łukasz Żołnierz
20
Szwoleżer - awatar
Szwoleżer
20
Rafał - awatar
Rafał
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ewa WOT - awatar
Ewa WOT
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij