Zbiórka Dla weterana po przeszczepie - miniaturka zdjęcia

Dla weterana po przeszczepie

Zbiórka Dla weterana po przeszczepie - zdjęcie główne

Dla weterana po przeszczepie

10 935 zł z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 147 osób
Wpłać teraz
 
Patrycja Bielska - awatar

Patrycja Bielska

Organizator zbiórki

Witam.  Nazywam się Patrycja Bielska i zbiórkę założyłam z myślą o moim tacie, który w grudniu 2019 przeszedł przeszczep serca.  Operacja ta byla nieunikniona, gdyż wszystkie inne metody leczenia ostrej niewydolności  serca się wyczerpały. Teraz tata powoli dochodzi do siebie po transplantacji. W przypadku taty w najbliższej przyszłości zalecany jest pobyt w sanatorium i kardiologiczna rehabilitacja.  Wiąże sie to z wysokimi kosztami... Niestety także koszty lekow po przeszczepie są bardzo wysokie i ciężko to rodzicom udźwignąć finansowo. Dodatkowo tata po transplantacji zachorował na cukrzyce i konieczna jest insulina w zastrzykach. Choruje także na dne moczanową oraz na RZS.  Wszystkie te leki razem kosztują fortunę i dlatego bardzo prosilabym o choćby symboliczna złotówkę. Każda państwa wpłata będzie dużą pomocą. 

Mój tata - MAREK SCHULZ - to emerytowany żołnierz, weteran misji w Libanie i w Iraku, pasjonat brydża. Kiedyś zawsze pomagał potrzebującym, teraz on sam potrzebuje pomocy. 

.......... 

Dziękuję bardzo wszystkim za dotychczasową pomoc :) Cieszę się, że los drugiej osoby nie jest Wam obojętny. 

Pozdrawiam

Patrycja Bielska 


Zdjecie zrobione 12.01.2020. Prawie 4 tygodnie po przeszczepie

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Tomek Buraczek - awatar

  Tomek Buraczek

  08.09.20
  08.09.20

  Marek wracaj do zdrowia

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  13.03.20
  13.03.20

  Trzymam za Ciebie kciuki ! Brydzysta

 • Kamil Wronko - awatar

  Kamil Wronko

  14.02.20
  14.02.20

  Marku wracaj do zdrowia, mam wrażenie,że się gdzieś spotkaliśmy na wojskowej drodze.... Pozdrawiam

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  12.12.19
  12.12.19

  trzeba wierzyć

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  29.11.19
  29.11.19

  Razem silni pozdrawiam

10 935 zł z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 147 osób
Wpłać teraz
 
Patrycja Bielska - awatar

Patrycja Bielska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 147

Bobson - awatar
Bobson
20
Wojciech Kochanek - awatar
Wojciech Kochanek
20
Zbigniew Struk - awatar
Zbigniew Struk
200
Szeregowy Mateusz Gryń 7 BOW - awatar
Szeregowy Mateusz Gryń 7 BOW
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Joanna - awatar
Joanna
100
Tomek Buraczek - awatar
Tomek Buraczek
100
Tomasz Baj - awatar
Tomasz Baj
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij