Zbiórka Bezpieczne jutro dla dzieci - miniaturka zdjęcia

Bezpieczne jutro dla dzieci

Patrycja Puczyńska - awatar

Patrycja Puczyńska

Organizator zbiórki

Bezpieczny i zdrowy dom dla dzieci

Nazywam się Patrycja, mam 29 lat i kochająca się rodzinę składającą się z męża, córki 12 letniej i 2 synów lat 3 i 2. Jesteśmy radosna i pełna energii rodzina. Niestety los od dłuższego czasu nie jest dla nas łaskawy ponieważ bank nie przyzna nam kredytu hipotecznego. Ja obecnie zajmuje się dziećmi a mąż pracuje. 

Nie możemy liczyć na pomoc ze strony najbliższej rodziny. Mąż wychowywał się w domu dziecka od 2 roku życia.

Nasza rodzina od bardzo dawna marzy o własnym domu. Dzieci w szczególności o własnych pokojach a najbardziej najstarsza córka, która dzieli pokój z 3 letnim bratem. 

W chwili obecnej nie mamy możliwości zaoszczędzić jakiejkolwiek kwoty, ponieważ zawsze znajdzie się inny wydatek i inny problem do przezwyciężenia. 

Nasz 3 letni syn bardzo często choruje dlatego, że jest alergikiem i ma astmę. Często łapią go infekcje i dostaje ataku astmy oskrzelowej. Atak ten doprowadza do ciężkiego stanu syna, ponieważ może dojść do uduszenia i doprowadza do częstego pobytu dziecka w szpitalu. Z tego tytułu synek przez cały personel szpitala jest rozpoznawalny i nie musimy się przedstawiać. 

W dodatku mieszkamy w kamienicy, w 46m2 mieszkaniu gdzie jest duża wilgoć i na ścianach powstaje grzyb co przyczynia się do pogorszenia zdrowia synka. 

Lekarze sugerują nam jak najszybszą przeprowadzkę do suchego miejsca bez wilgoci i grzyba by synek nie pogorszył swojego stanu zdrowia. Jednakże nie stać nas na wynajem innego mieszkania na wolnym rynku.

Chcielibyśmy zapewnić dzieciom jak najbezpieczniejszy dom lecz nie uzbieramy takiej sumy bez wsparcia ludzi dobrej woli i serca. Wierzymy, że odmieni się los naszej rodziny a przede wszystkim naszych kochanych pociech.

Jeśli uzbieramy większą kwotę pieniędzy to przeznaczymy je do fundacji wspierającej chore dzieci lub na szlachetną paczkę dla rodzin, gdy wiemy jak liczy się każdy grosz i niesiona pomoc.

Za okazane wsparcie i pomoc bardzo dziękuję.

Proszę o Udostępnianie!


Wybierz kwotę

Aktualności

 • Patrycja Puczyńska - awatar

  Patrycja Puczyńska

  14.12.18
  14.12.18

  Skutki nadmiernej wilgoci.

  Zdjęcie aktualności 22 996

Patrycja Puczyńska - awatar

Patrycja Puczyńska

Organizator zbiórki

Wpłaty - 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
1
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij