Zbiórka Bezpieczne jutro dla dzieci - miniaturka zdjęcia

Bezpieczne jutro dla dzieci

Zbiórka Bezpieczne jutro dla dzieci - zdjęcie główne

Bezpieczne jutro dla dzieci

101 zł  z 180 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać teraz
 
Patrycja Puczyńska - awatar

Patrycja Puczyńska

Organizator zbiórki

Nazywam się Patrycja, mam 31 lat i kochająca się rodzinę składającą się z męża, córki 13 letniej i 2 synów lat 5 i 4. Jesteśmy radosna i pełna energii rodzina. Niestety los od dłuższego czasu nie jest dla nas łaskawy. 

Nie możemy liczyć na pomoc ze strony najbliższej rodziny, bo sami są w potrzebie. Mąż wychowywał się w domu dziecka od 2 roku życia. 

Podaruj uśmiech razem ze mną.!

Dzieci marzą o domu, w którym zagości ich UŚMIECH, którego im brakuje od bardzo dawna. Dzieci pragną mieć własne pokoje a w szczególności najstarsza córka, która choruje na niedoczynność tarczycy i dzieli pokój z 5 letnim bratem. 

W chwili obecnej nie mamy możliwości zaoszczędzić jakiejkolwiek kwoty, ponieważ zawsze znajdzie się inny wydatek i inny problem do przezwyciężenia. 

Nasz 5 letni syn bardzo często choruje z różnych przyczyn a także jest alergikiem i ma astmę. Często łapią go infekcje i dostaje ataku astmy oskrzelowej. Atak ten doprowadza do ciężkiego stanu syna, ponieważ może dojść do uduszenia i doprowadza do częstego pobytu dziecka w szpitalu. Z tego tytułu synek przez cały personel szpitala jest rozpoznawalny i lubiany.

O co chodzi? 

Chcielibyśmy zapewnić dzieciom jak najbezpieczniejszy dom lecz nie uzbieramy takiej sumy bez wsparcia ludzi dobrej woli i serca. Wierzymy, że odmieni się los naszej rodziny a przede wszystkim naszych kochanych pociech.

Pomożesz, bo możesz!

Nie wiesz czy i Ty też możesz być w potrzebie.!

Ludzie dobrej woli i serca potrafią pomagać i się wspierać na wzajem! Wiara czyni cuda! Pomagajmy sobie na wzajem. Dołóż się do lepszego życia.! Niesiona pomoc wraca, wiec na pewno nie pożałujesz..!

Dziękuję za każdą ofiarowaną pomoc mojej rodzinie!

UDOSTĘPNIAJ!


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Patrycja Puczyńska - awatar

  Patrycja Puczyńska

  14.12.18
  14.12.18

  Skutki nadmiernej wilgoci.

  Zdjęcie aktualizacji 22 996

101 zł  z 180 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać teraz
 
Patrycja Puczyńska - awatar

Patrycja Puczyńska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij