Zbiórka Bezpieczne jutro dla dzieci - miniaturka zdjęcia

Bezpieczne jutro dla dzieci

Zbiórka Bezpieczne jutro dla dzieci - zdjęcie główne

Bezpieczne jutro dla dzieci

101 zł z 280 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać teraz
 
Patrycja Puczyńska - awatar

Patrycja Puczyńska

Organizator zbiórki

Nie bądź obojętny na czyjś los. Okaż serce, współczucie i zrozumienie! Nie odwracaj się plecami!

Nazywam się Patrycja, mam 29 lat i kochająca się rodzinę składającą się z męża, córki 12 letniej i 2 synów lat 3 i 2. Jesteśmy radosna i pełna energii rodzina. Niestety los od dłuższego czasu nie jest dla nas łaskawy. Ja obecnie zajmuje się dziećmi a mąż pracuje. 

Nie możemy liczyć na pomoc ze strony najbliższej rodziny, bo sami są w potrzebie. Mąż wychowywał się w domu dziecka od 2 roku życia. 

Podaruj uśmiech razem ze mną.!

Dzieci marzą o domu, w którym zagości ich UŚMIECH, którego im brakuje od bardzo dawna. Dzieci pragną mieć własne pokoje a w szczególności najstarsza córka, która choruje na niedoczynność tarczycy i dzieli pokój z 3 letnim bratem. 

W chwili obecnej nie mamy możliwości zaoszczędzić jakiejkolwiek kwoty, ponieważ zawsze znajdzie się inny wydatek i inny problem do przezwyciężenia. 

Nasz 3 letni syn bardzo często choruje z różnych przyczyn a także jest alergikiem i ma astmę. Często łapią go infekcje i dostaje ataku astmy oskrzelowej. Atak ten doprowadza do ciężkiego stanu syna, ponieważ może dojść do uduszenia i doprowadza do częstego pobytu dziecka w szpitalu. Z tego tytułu synek przez cały personel szpitala jest rozpoznawalny i lubiany.

W dodatku mieszkamy w kamienicy, w 46m2 mieszkaniu dwa pokoje z aneksem kuchennym, gdzie jest duża wilgoć i na ścianach powstaje grzyb co przyczynia się do pogorszenia zdrowia synka. 

Lekarze sugerują nam jak najszybszą przeprowadzkę do suchego miejsca bez wilgoci i grzyba by synek nie pogorszył swojego stanu zdrowia. Jednakże nie stać nas na wynajem innego mieszkania na wolnym rynku lub kupna na własność.

O co chodzi? 

Chcielibyśmy zapewnić dzieciom jak najbezpieczniejszy dom lecz nie uzbieramy takiej sumy bez wsparcia ludzi dobrej woli i serca. Wierzymy, że odmieni się los naszej rodziny a przede wszystkim naszych kochanych pociech.

Pomożesz, bo możesz!

Nie wiesz czy i Ty też możesz być w potrzebie.!

Jeśli uzbieramy większą kwotę pieniędzy to przeznaczymy je do fundacji wspierającej chore dzieci lub hospicjum, gdy wiemy jak liczy się każdy grosz i niesiona pomoc.

POLACY potrafią pomagać i się wspierać na wzajem! Wiara czyni cuda! Pomagajmy sobie na wzajem. Dołóż się do lepszego życia.! Niesiona pomoc wraca, wiec na pewno nie pożałujesz..!

Pomóż!

UDOSTĘPNIAJ!


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualności


 • Patrycja Puczyńska - awatar

  Patrycja Puczyńska

  14.12.18
  14.12.18

  Skutki nadmiernej wilgoci.

  Zdjęcie aktualności 22 996

101 zł z 280 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać teraz
 
Patrycja Puczyńska - awatar

Patrycja Puczyńska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij